23 מוארת, אופנתי יצירתי הקיץ מסמרים – insightyv.com

23 מוארת, אופנתי יצירתי הקיץ מסמרים

11. כחול Glitter Ombre

העיצוב הבא שלנו יהיה הציפורניים שלך נוצץ כל הקיץ. הוא כולל נצנוץ כחול לבן נצנצים מסתיים מסמר ברור. אמנות זו יוצרת מבט נוצץ. עיצובים מסמר Ombre הם דפיקות על המגמה כך הורים הטכניקה יהיה לך מסמרים מסוגננים כל השנה.

כָּחוֹל Ombre Glitter Nails for Summer Nails Idea

12. פרפר הדגשה נייל

פרפרים הם עיצובים ציפורניים פופולרי עם מניקור זה אנו יכולים לראות מדוע! אלה ציפורניים ורודים מרהיבים תוססת תכונה פרפר מבטא הציפורן. אתה יכול לקנות מדבקות פרפר ו סטנסילים לתת לך את הצורה פרפר מושלמת. אתה יכול ליצור מחדש את זה כל צבע. פינק היא בחירה טובה עבור הקיץ כי זה כיף ותוסס.

בָּהִיר Pink and Butterfly Nail Art for Summer Nails Idea

13. פאנקי האצטקים

הדפסים Aztec הם מאוד מסוגנן. אתה יכול בקלות להוסיף דפוס זה הציפורניים שלך עם סטנסיל. עיצובים אלה נותנים לך הרבה חופש יצירתי כפי שאתה יכול להוסיף צבעים רבים ואפילו כמה נצנצים. זה מסמר אמנות מראה איך אתה יכול להפגיש צבעים רבים כדי ליצור אמנות מסמר אופנתי. טורקיז ו Aztec הוא משולבת מעולה כפי שהוא מתאים למגמת הקיץ boho.

פאנקי Aztec Design for Summer Nails Idea

14. פסטל קיץ צהוב מסמרים

אם צהוב בהיר לא היה הדבר שלך ואז לנסות צהוב פסטל ככה. זהו צבע בהיר ותוסס שיתאים לכולם. אתה יכול ללבוש את זה כמו מעיל אחד או כמו מעיל בסיס עיצוב funky. צהוב הוא צבע מושלם עבור הקיץ. צבע זה יעבוד על מסמרים ארוכים וקצרים.

פַּסטֵל Yellow Short Nails for Summer Nails Idea

15. תפוז פרחוני נייל אמנות

כתום הוא עוד צבע חייב להיות בקיץ. זה חם, תוסס ומהנה. שלב זה צבע עם פרחים ויש לך מסמרים פרחוני מסוגנן מושלם לעונה. אתה יכול ליצור משהו כזה עם סטיקילים או סטנסילים. אורנג ‘תהיה בחירה מצוינת, אבל אתה תמיד יכול לקבל את הצבע האהוב עליך אם הוא לא הדבר שלך.

תפוז Floral Nail Art for Summer Nails Idea

16. עיצוב תפוז ציפור

יש לנו עוד עיצוב כתום zesty בשבילך. הפעם הציפורניים תכונה כתום להדפיס. משהו כזה יהיה נהדר בחופשה או למסיבת קיץ. אתה יכול אפילו הניסוי ולנסות פירות שונים כמו לימונים ואולי רק יש להדפיס על מסמר מבטא אחד.

Zesty Orange Design for Summer Nail Ideas

17. עיצוב Ombre עם רוז מבטא נייל

מסמרים Ombre יהיה בעונת הסגנון לאחר העונה. חם שלך Ombre עד הקיץ באמצעות כתום וסגול כמו זה. Ombre מזכיר לנו שקיעה בקיץ, מה שהופך אותו מושלם לעונה. אתה יכול לקבל את העיצוב עם או בלי ורד.

אומבר Design with Rose Accent Nail for Summer Nails Idea

18. ביץ ‘מעטפת עיצוב

הולך על חופשת החוף? לאחר מכן לשקול שיש מסמרים אלה לפני שאתה הולך. אלה ללכוד את הצבעים של האוקיינוס ​​עם צבע הציפורניים ואת צבע הפנינה. הפגזים נראים כמו מה שהיית רואה מתחת לים. אנחנו אוהבים את אלה! אתה יכול לשחזר את זה עם לקים שונים עבור המראה המושלם שלך.

טורקיז Nails with Shell Accent Nail for Summer Nails Idea

19. קיץ דבורה ציפורניים אמנות

החרקים, החרקים והטבע מתעוררים לחיים בזמן הקיץ. קח השראה זה וליצור מסמרים כאלה. אלה ציפורניים מדהים להיראות טבעי funky. עיצוב כזה ייראה נהדר על מסמרים ארוכים וקצרים. אתה יכול לקבל את העיצוב הזה על מסמר מבטא.

קַיִץ Bee Nail Art for Summer Nails Idea

20. עיצוב משולש טרנדי

לאחר מכן, יש לנו ציפורניים הקיץ אופנתי. צבעים בהירים נראה נהדר עם מבטא עיצוב משולש. אתה יכול ללכת מודגש ככה או פשוט יש את העיצוב משולש עם מניקור צרפתי. אתה יכול לנסות את זה עם כל ערכת צבעים, משהו בהיר בקיץ.

טרנדי Triangular Design for Summer Nails Idea

21. נוצץ קיץ כחול נוצצים

אהבה נוצצת? אז אתה תאהב את העיצוב הזה. לקים כחול יפה כבר embellished עם אבני חן גבישים. אבני חן כמו אלה ניתן לקנות בזול תיצור עיצוב מדהים. אתה יכול ליצור מחדש את זה אבל אתה אוהב את האפשרויות הן אינסופיות. אנחנו אוהבים את המראה הנוצץ הזה!

נוצץ Blue Nails for Summer Nails Idea

22. אבטיח מסמר מבטא

אם אתה אוהב את העיצובים אבטיח אז זה יכול להיות בשבילך. ציפורניים ורוד בהיר נראה מדהים עם אבטיח מסמר מבטא. יש הרבה מדריכים מקוונים אם אתה רוצה לדעת איך לעשות ליצור משהו כזה.

אבטיח Accent Nail for Summer Nails Idea

23. פסטלים עם מסמר הדגשה

אחרון ברשימה שלנו זה עיצוב פסטל יפה. הצבעים המשמשים ליצירת זה היו Semilac 073 הים הקריבי, 023 בננה, 050 וניל צרפתי, 001 לבן חזק. צבעים אלה פועלים יפה ביחד ויכולים לשמש ליצירת עיצובים מדהימים אחרים. כל אחד ייראה יפה בפני עצמו.

פַּסטֵל Blue and Yellow Design with Accent Nail for Summer Nails Idea

אנו מקווים שמצאת את ציפורני הקיץ המושלמים!

No Replies to "23 מוארת, אופנתי יצירתי הקיץ מסמרים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.