23 נייל עיצוב רעיונות מושלם עבור חורף – insightyv.com

23 נייל עיצוב רעיונות מושלם עבור חורף

11. חורף אדום ציפורניים זהב

הרעיון הבא שלנו מראה איך אתה יכול ג’אז את הציפורניים שלך. מניקור זה כולל ציפורניים אדומות יפה אבל לכל יד יש מסמר מבטא אחד. מסמר המבטא יש זהב embellishments. אתה יכול ליצור משהו כזה עם כל פולנית אדומה embellishments. לקבלת מבט גלאם לנסות אבני חן עבור מראה אופנתי לנסות חתיכות זהב כאלה.

חוֹרֶף Red and Gold Nails for Winter Nail Idea

12. שיק שחור עלה עיצוב

מחפש רעיונות מסמר החורף כי הם אופנתיים ומסוגננת? אז אלה הציפורניים הבאות יכול להיות מה שאתה מחפש. זה מניקור תכונות פולנית צבע עירום עם אחד מבט שחור עלה מבטא. העיצוב עלה הוא מאוד אלגנטי ופשוט. ציפורניים כאלה הן מושלמות עבור נשים כמו ציפורניים עדינות אבל רוצה לנסות משהו אחר.

מְסוּגנָן Black Leaf Design for Winter Nail Ideas

13. Glam זהב מסמרים Glitter

זהב נצנצים נראה מאוד זוהר על מסמרים. לא רק זה אבל נצנצים מושלם עבור זמן זה של השנה כפי שהוא מתאים העונה המפלגה. בכל רחבי נצנצים כמו זה קל ליצור מחדש בבית. אתה יכול לרכוש זהב נצנוץ פולנית ופשוט לתת את הציפורניים כמה מעילים.

זוהר Gold Glitter Nails for Winter Nail Ideas

14. שחור ולבן השיש מסמרים

שיש ציפורניים נראה מגניב ו אופנתי. יצירת זה נראה בבית לא קשה כמו שאתה יכול לחשוב כמו ישנם מדריכים מקוונים רבים כדי לעזור לך. בעת יצירת המראה שלך לנסות משולבת לבן שחור כמו זה. לבן ושחור הוא שיק ו שחור מתאים את לוח הצבעים כהה יותר של החורף. אנחנו אוהבים את המראה הזה!

שָׁחוֹר and White Marble Nails for Winter Nail Ideas

15. נצנצים צבע תוססת צבע

אם הצבעים החורף כהה הם לא הדבר שלך ואז ללכת על מניקור בהיר כמו זה. האדום תוססת יהיה להאיר את המראה החורף שלך. אתה יכול פשוט יש צבע דומה בפני עצמו או שאתה יכול להוסיף את הכסף נוצץ מבטא מבריק. כסף נצנצים ייתן את הציפורניים כי תוספת מיוחדת לגעת.

נִצנוּץ and Vibrant Color Design for Winter Nail Ideas

16. כהה פולנית זהב עלה מסמר עיצוב

לאחר מכן, יש לנו מניקור שמשתמש בלכה אדומה כהה מאוד. הלכה האדומה תיראה מדהימה מעצמה, אבל אתה יכול ג’אז זה עם מסמרים המבטא כמו אלה. Glitter ייתן את המסמרים זוהר בעוד העלים לתת את הציפורניים חג המולד. כדי לקבל את המראה עלה אתה יכול להשתמש בסטנסילים או מדבקות.

אפל Polish and Gold Leaf Nail Design for Winter Nail Ideas

17. שחור וציפורניים זהב

שחור וזהב הוא שילוב סופר אופנתי. זה רעיון הציפורן הבא מראה מניקור שחור וזהב כי הוא מושלם עבור הצדדים. כדי ליצור מחדש את זה פשוט כל מה שאתה צריך הוא לק שחור הציפורן וזהב נצנוץ זהב. אתה יכול לקבל רק שחור עם זהב נוצץ מבטא זהב או לטאטא את נצנוץ מעל שחור עבור מבט נוצץ או אפילו את שניהם.

שָׁחוֹר and Gold Nails for Winter Nail Ideas

18. סגול מאט ובוהק מסמרים

צבעים מאט ציפורניים כבר מגמה ענקית. זה רעיון הציפורן הבא מראה איך לערבב מבריק וליטוש מט עבור מראה מסוגנן. ציפורניים אלה תכונה שלושה גוונים סגולים שונים משולבת של מבריק מט. פשוט לקבל צבעים דומים כדי ליצור מחדש את המראה. לאירוע מיוחד אתה יכול אפילו להוסיף את הציפורן מבט נוצץ.

סָגוֹל Matte and Shine Nails for Winter Nail Ideas

19. חורף סוודר מסמר אמנות

מחפש ייחודי ציפורניים רעיונות החורף? אז זה לבחור הבא יכול להיות בשבילך. אלה מסמרים תכונה מרקם 3D עיצוב סוודר. זוהי טכניקה מדהים זה ייתן לך הצהרה עושה מניקור. יש הרבה מדריכים מקוונים כדי לעזור לך ליצור את המראה או שאתה יכול פשוט לקחת את התמונה שלך כדי הציפורן שלך. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה מסמר!

חוֹרֶף Sweater Nail Art for Winter Nail Ideas

20. שחור וכתום מסמרים Glitter

כתום הוא עוד צבע כי יהיה לחמם את בגדי החורף. דרך אופנתית כתום היא עם שחור כמו מניקור מובלט. ציפורניים אלה תכונה מטאטא של נצנוץ כתום מעל פולנית שחורה. זהו משולבת אופנתי כי ניתן לשחזר בקלות בבית.

שָׁחוֹר and Orange Glitter Nails for Winter Nail Ideas

21. גריי, שחור ומסמרים ציפורניים

רשת מסמר אמנות היא טכניקה מסמר פשוטה יותר לנסות. אתה צריך עט מסמר שחור או פולנית עם מברשת דקה. ואז עם יד יציבה רק להוסיף את קווי הרשת. אתה יכול ליצור מניקור רשת מלאה או שאתה יכול לעשות את זה עיצוב מבטא כמו במניקור בהשתתפות.

אפור, Black and Grid Nails for Winter Nail Ideas

22. חורף ירוק וזהב ציפורניים

מחפש funky מסמר חורף רעיונות אשר יהיה וואו? אז זה לבחור הבא בשבילך. מניקור זה כולל מסמרים ירוקים כהים עם מסמרים מבטא זהב. משולבת כמו זה מודגש ומסוגנן. לא רק זה, אבל זה יהיה בחירה מבריקה לחג המולד.

חוֹרֶף Green and Gold Glitter Nails for Winter Nail Ideas

23. סגול כהה נצנצים מסמרים

אחרון ברשימה שלנו הוא זה מדהים אפור כהה מניקור. הציפורניים נוצרו עם פולנית צבעים על ידי llarowe צבע פודינג פיגי. זהו צבע יפה בעל מראה נוצץ עדין. לק ציפורן כזה יהיה glam את המראה שלך לכל אירוע.

אפל Purple Glitter Nails for Winter Nail Ideas

אנו מקווים כי אתה כבר בהשראת רעיונות החורף שלנו מסמר!

No Replies to "23 נייל עיצוב רעיונות מושלם עבור חורף"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.