23 דרכים שונות רוק שיער כהה חום עם הבהרה – insightyv.com

23 דרכים שונות רוק שיער כהה חום עם הבהרה

11. ערמונים חום ערמוני

חום ערמוני הוא כזה צבע מסוגנן. כפי שאתה יכול לראות על התספורת הזאת חום בהיר מתאים חום כהה יפה. אם אתה רוצה תסרוקת אופנתי מאוד יש השיער שלך לחתוך לתוך bob כמו מובלט כפי שהוא חייב יש לחפש בקיץ. זה מתאים שיער ארוך אם כי אם השיער הקצר הוא לא בשבילך.

אומבר Highlights for Dark Brown Hair

12. אור קל להבליט רעיון

מחפש צבע שיער ייחודי, אז זה הרעיון הבא הוא בשבילך. זה שיער כהה כבר מודגש עם גוון כסף קל. אנחנו אוהבים את זה צבע שיער נועז, זה מושלם עבור מישהו שרוצה לעשות משפט. אתה יכול ליצור מחדש את המראה הזה על שיער ארוך מדי.

כסוף Gray Highlights for Dark Brown Hair

13. קרם טופי הזהב

לאחר מכן, יש לנו רעיון הדגשה המשתמשת בצל שנקרא קרם טופי הזהב. אנחנו אוהבים את זה צליל עשיר וחם, היא דרך יפה לעדכן את המראה שלך. צבע שיער כזה יתאים לכולם. אתה יכול לקבל את הצבע פועל דרך רוב השיער או פשוט יש את זה סביב הטיפים.

זָהוּב Blonde Highlights for Dark Brown Hair

14. קיץ בלאייג ‘

תן את השיער שלך sunkissed נראה עם הבלונדיני מדגיש. כפי שאתה יכול לראות את בלונדינית אור באמת מרים את השיער והופך אותו נראה החוף מוכן. אתה יכול לבחור טון דומה אחד בהשתתפות או לבחור בלונדינית בהירה. הבהרה כמו אלה יתאים שיער בכל אורך.

אוֹר Balayage Highlights for Dark Brown Hair

15. ריבוי טון הבהרה

אתה לא רק צריך לבחור צבע אחד כאשר החלטת להיות מדגיש. אולי לנסות מראה רב הטון כמו זה. השיער מתחיל חום כהה ואז נכנס חום בהיר עם גוונים אדומים ובלונדינים. זה מראה חם ומסוגנן הוא מדהים ייראה מדהים בקיץ ומעבר.

רַב Tone Highlights for Dark Brown Lob Haircut

16. שוקולד הדגשת רעיון

הרעיון הבא שלנו תכונות מדגיש מאוד מתוחכם. השיער הוא חום כהה מאוד עם מדגיש שוקולד. למרות מדגיש הם בקושי שם, הם עדיין להרים ולרענן את השיער. אתה יכול להיות מדגיש כמו אלה על כל אורך השיער.

שוקולד Highlights for Dark Brown Hair

17. אור בלונדינית הבהרה

אם אתה אוהב מדגיש הבלונדיני, הרעיון הבא הוא בשבילך. כאן יש לנו ברונטית יפה עם נקודות אור בלונדיניות כהות. אנחנו חושבים שזה נראה בלונדיני קיצוני הוא מדהים. אתה יכול ליצור מחדש את המראה דומה או לבחור גוונים בלונדיניים בהירים.

קַרַמֵל and Golden Blonde Highlights for Dark Brown Hair

18. יפה שקדים הדגש רעיון צבע

לאחר מכן, יש לנו רעיון צבע כי תכונות שקדים מדגיש. שקדים מדגיש באמת להרים שיער חום מחמאה אותו. אנחנו אוהבים את זה משולבת צבע. אתה יכול לשמור על אור שיער כמו בהשתתפות או להוסיף כמה גוונים שונים כמו אדום על מראה רב הטון. כך או כך תהיה לך תסרוקת מדהימה.

יפה Highlights for Long, Dark Brown Hair

19. כרמל הבהרה

כרמל הוא צבע שיער נוסף שעובד יפה עם שיער חום. הטון החם מאיר את השיער, אבל הניגוד אינו נועז כפי שהוא יהיה עם בלונדיניות בהירות. שיער כזה ייראה מדהים בקיץ. זה יתאים לכל אורך השיער.

קַרַמֵל Highlights for Dark Brown Hair

20. נראה טבעי הבהיר חום כהה

רעיון הדגשת הבא שלנו יעבוד עם שיער חום ושחור. כפי שאתה יכול לראות, השיער הוא כהה מאוד בראש ואז תערובות לתוך צל chocolaty. אם אתה רוצה תערובת נועזת יותר, אתה יכול להוסיף בצבע בהיר יותר מדי. אנחנו אוהבים את התספורת הזו כי זה נראה טבעי ומסוגנן.

חום, Chocolate Highlights for Dark Brown Hair

21. דבש בלונדינית הדגש רעיון

דבש בלונדינית היא בחירה צבע מסוגנן עבור נשים שרוצות מראה חדש עבור הקיץ. הגוון הבלונדיני הדבש הוא לא קל כמו בלונדיניות אחרות, כגון פלטינה, כך שזה נראה טבעי יותר sunkissed. אתה יכול לקבל את הצבע רק בחלק התחתון של השיער או שיש לו את כל הדרך עד הסוף.

דבש Blonde Balayage Highlights

22. הבהרה חומות הזהב

לאחר מכן, יש לנו מדגיש חום זהוב. חום חום נראה מדהים עם שיער חום כהה. צבע כזה עובד הכי טוב על שיער כהה מאוד כי זה מראה את הניגוד בין הצבעים יפה. צבע שיער כזה קל לשמור גם, כפי שהוא יגדל באופן טבעי.

זָהוּב Brown Highlights

23. בראון שקוע

אחרון על רשימת הבחירות שלנו הוא רעיון זה suncissed חום. השיער נראה sunkissed כי מדגיש הם בהירים יותר מאשר את צבע השורש. שיער כזה הוא נהדר עבור הקיץ. הצבע יתאים לכולם עם כל אורך השיער. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה צבע.

סונצ'יס Brown Highlights for Dark Brown Hair

אנו מקווים שמצאת את המראה המושלם לסלע שיער חום כהה עם מדגיש.

No Replies to "23 דרכים שונות רוק שיער כהה חום עם הבהרה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.