23 איפור חמוד רעיונות עבור ליל כל הקדושים – insightyv.com

23 איפור חמוד רעיונות עבור ליל כל הקדושים

11. די פויסון אייבי

מאוורר של קומיקס? אז זה רעיון האיפור הבא בשבילך! מראה זה כולל עיצוב Poison Ivy. Poison Ivy יהיה תלבושת ליל כל הקדושים מושלם עבור הבנות שרוצות להתלבש אבל לא בצורה מפחידה, כפי שהיא נבל סופר אבל היא חמודה.

יפה Poison Ivy for Cute Halloween Makeup Ideas

12. ספיידרמן

ליל כל הקדושים הוא הזמן המושלם להיות מודגש עם האיפור שלך. זוהי הזדמנות להתלבש וליהנות. הבחירה הבאה שלנו היתה בהשראת ספיידרמן. זה מראה כי אתה יכול לקבל מראה ליל כל הקדושים אבל גם נראה מדהים. זה איפור העין היא מדהימה ועם קורי העכביש הוסיף יהיה לך מראה ליל כל הקדושים מסוגנן.

עַכָּבִישׁ Woman for Cute Halloween Makeup Ideas

13. באני יפה

אם אתם מחפשים איפור חמוד רעיונות תחפושת, ואז לא נראה עוד. שום דבר אינו חמוד יותר משפן. באני זה משתמש בלוח צבעים לבן ורוד עושה את זה נראה נשי ויפה. אתה יכול ליצור מחדש משהו כזה או ללכת קצת יותר כהה ויש לי אוזניים באני שחור עם איפור כהה יותר. זה נראה כיף שיתאים לכולם.

יפה Bunny for Cute Halloween Makeup Ideas

14. חתול קשה

לאחר מכן, יש לנו עוד רעיון איפור חתול אכזרי. זה משתמש באיפור עיניים מרהיב זה באמת יגרום לעיניים להתבלט. אנחנו אוהבים את המראה הזה איפור כי זה יגרום לך להיראות מוכן ליל כל הקדושים אבל יגרום לך להיראות יפה.

עַז Feline for Cute Halloween Makeup Ideas

15. תוססת סקין גולגולת איפור

אם אתה אוהב את עיצובים הגולגולת, ואז לבחור הבא יכול להיות בשבילך. זה אור עיצוב תוססת תוססת כבר jazzed עם sequins. אנחנו יודעים כי גולגלות הם לא חמודים אבל עם זה צבע הצבעים ואת נצנצים scinsly אנו חושבים כי הגולגולת רק יש cuter. זהו מראה ייחודי ויצירתי שיגרום לך להתבלט מן הקהל הזה ליל כל הקדושים.

תוססת Sequin Skull Makeup for Cute Halloween Makeup Ideas

16. תוססת וחמוד ליל כל הקדושים איפור

הבחירה הבאה שלנו היא תוססת ועושה הצהרת. יש אלמנטים של חמוד עם רמז של ליל כל הקדושים. איפור העין הוא בהיר ו funky ואת תוספת של עכבישים ו קורי לעשות את זה מושלם עבור ליל כל הקדושים. אנחנו גם אוהבים את אבני החן הנוצצות. האיפור הזה יהיה מושלם למסיבה.

פאנקי Halloween Makeup for Cute Halloween Makeup Ideas

17. הארלי קווין איפור

הארלי קווין היא בחירה פופולרית מאוד פופולרי. אם אתה אוהב את הרעיון הארלי הארלי למה לא ללכת על משהו יצירתי כמו זה. איפור זה היה בהשראת הקלאסי הארלי קווין ואת הארלי מ Suicide Squad. בדרך זו אתה מקבל את הטוב ביותר של שניהם. זהו רעיון מדהים ליל כל הקדושים.

הארלי Quinn Makeup for Cute Halloween Makeup Ideas

18. פיית גן יפה

כמו פיות? ואז זה רעיון איפור הבא יכול להיות בשבילך. הוא כולל צבעים רכים מאוד עם תוספת של אבני חן. משהו כזה הוא סופר חמוד, הוא די פשוט ליצור מחדש יכול להיעשות בכל צבע. אתה יכול אפילו להוסיף כמה פרחים בשיער שלך. זה יכול להיות רעיון איפור חמוד ליל כל הקדושים חמוד שיגרום לך להיראות יפה בכל צד.

יפה Garden Fairy for Cute Halloween Makeup Ideas

19. וולף איפור

זאבים כבר מובלט סיפורים רבים וסרטים, אז זה לא מפתיע כי זאבים הם פופולריים תחפושות ליל כל הקדושים. אתה לא צריך ללכת כל זאב מפחיד אתה יכול ללכת על גרסה cuter כמו זה. זה רעיון כיף שיגרום לך להתבלט מן הקהל. זה נראה יותר כיפה אדומה מאשר זאב קלאסי ירח מלא.

זְאֵב Makeup for Cute Halloween Makeup Ideas

20. איפור פרנקנשטיין

פרנקנשטיין הוא דמות ליל כל הקדושים איקוני. הבחירה הבאה שלנו מוכיחה שאיפור פרנקנשטיין יכול להיראות חמוד! למרות שהיא לבושה כמו מפלצת ירוקה היא עדיין נראית נהדר! איפור עיניים יפה צבע שפתיים להפוך Frankenstein מ מפלצת מפחיד לזוהר ליל כל הקדושים.

פרנקנשטיין Makeup for Cute Halloween Makeup Ideas

21. יפה לאופרד איפור

אם אתה אוהב את רעיונות חתולים אז זה נראה הבא עשוי להיות בשבילך. זה כולל עיצוב הדפס נמר. הוא יוצר מראה חמוד, מסוגנן ופראי. זה יהיה מושלם למסיבת ליל כל הקדושים. יש שפע של הדרכות הדפס נמר מקוון, כך שתוכל ליצור מחדש את המראה בעצמך.

יפה Leopard Makeup for Cute Halloween Makeup Ideas

22. איפור חמוד ליל כל הקדושים איפור

אם אתה אוהב את האיפור צביון מ קודם לכן את ההודעה, אולי אתה אוהב את זה. זהו רעיון איפור חמוד ליל כל הקדושים כי יהיה קל למדי ליצור מחדש. העיניים והשפתיים הם פופולריים נראה כל יום, אז אתה יכול לשלוט בהם עבור ליל כל הקדושים. הוסף אף שחור וכמה נקודות לבנות ואתה טוב ללכת. הנקודות הלבנות נוצרו עם Lancôme Liquid Liner, כך שעליך להשתמש במשהו כזה לפרטים.

חָמוּד Deer Makeup for Cute Halloween Makeup Ideas

23. unikitty

אחרון ברשימה שלנו הוא רעיון יצירתי מאוד, את unikitty. הוא משתמש באלמנטים של חתול וחד הקרן כדי ליצור מראה פאנקי. אם אתה אוהב חד-קרן וחתולים, אז לכו על משהו כזה כמו שאתם מקבלים את הטוב משני העולמות. משהו כזה יעשה את המראה ליל כל הקדושים שלך להתבלט של כולם.

ללא שם: Unikitty for Cute Halloween Makeup Ideas

אנו מקווים כי אתה כבר בהשראת רעיונות איפור חמוד שלנו ליל כל הקדושים.

No Replies to "23 איפור חמוד רעיונות עבור ליל כל הקדושים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.