23 אחרון חורף השראה מסמר רעיונות אמנות – insightyv.com

23 אחרון חורף השראה מסמר רעיונות אמנות

עונת החורף כמעט כאן. לא רק שזה יביא מזג אוויר קר וחגים חגיגיים, אלא גם חדש אופנה ומגמות יופי. דרך קלה לעדכן את המראה שלך עבור העונה החדשה היא עם עיצובים מסמר. אתה יכול ללבוש את הצבעים והדפוסים האחרונים בקלות בלי לשבור את הבנק על תלבושת חדשה. אנחנו אוהבים ציפורניים בחורף ולכן יש להרכיב 23 של החורף הטוב ביותר השראה מסמרים. יש משהו עבור כל חמוד כדי מסוגנן. תסתכל על למצוא את המועדפים שלך.

1. ציפורניים אדומות כהות עם פתיתי שלג לבנים

אדום כהה הוא צבע חייב להיות בחורף. זה מניקור יש להשתמש אדום מסוגנן עם תוספת פתית שלג לבן נוסף. האדום פולנית פתיתי שלג לבן נראים חמודים מאוד יחד. אתה יכול ליצור משהו כזה בבית. יש הדרכות באינטרנט כדי לעזור לך עם עיצוב פתית שלג.

אפל Red Nails With White Snowflakes

2. מדהימה snowflake ו Glitter מסמרים

הבחירה הבאה שלנו כולל ציפורניים מדהימה פתית שלג. הציפורניים נצבעו בטון עירום קל עם נצנוץ כסף לאורך הצמרות. המבטא מסמר תכונות פתיתי שלג נוצץ יפה ועדין כסף. ציפורניים כאלה יהיו מושלמים לאירוע מיוחד. אולי אפילו חתונת חורף.

מַדְהִים Snowflake and Glitter Nails

3. החורף הוגן אייל הדפסה נייל עיצוב

האי הוגן הוא טכניקה סריגה, כך שזה יהיה על הרבה סוודרים בחורף. זה לא רק על הבגדים שלך כי אתה יכול ללבוש את זה דפוס חמוד אבל על הציפורניים שלך. זה רעיון הציפורן תכונות שונות דפוסי האי הוגן על כל מסמר. אתה יכול להיות יצירתי עם רעיון זה וליצור דפוס משלך.

חוֹרֶף Fair Isle Print Nail Design

4. ציפורניים שלג חמוד

חורף מביא עם זה מזג אוויר קר שלג. אחד הדברים הטובים ביותר על שלג הוא שאתה יכול לבנות שלג! גם אם זה לא שלג שלג זה אתה עדיין יכול לבנות או לצייר איש שלג. זה הבא מניקור תכונות שתי מסמרים מבטא עם שני שלג קטן וחמוד. שאר הציפורניים כבר צבוע כחול נצנץ אבל אתה יכול לבחור כל צבע.

חָמוּד Snowman Nails

5. עץ חורף נייל עיצוב

עצים מכוסים שלג הם בכל סצינה חורף מושלמת. הבחירה הבאה שלנו מראה כיצד לעצב עצי החורף על הציפורניים. כל ציפורן צויירה בנצנץ כחול עם שני ציפורניים מבטא עץ. העצים צבועים בלבן כשלג לבן סביבם. כדי ליצור מסמרים כמו אלה תצטרך עט מסמר לבן או מברשת אמנות הציפורן. לאחר מכן פשוט ליצור את המראה עץ עם קווים. העצים לא צריך להיות מושלם אז פשוט כיף.

חוֹרֶף Tree Nail Design

6. נוצץ פתית שלג מסמר עיצוב

הבא יש לנו רעיון ורוד יפה מאוד מסמר החורף. הציפורניים תכונה ורוד בהיר בהיר על שני מסמרים, נצנוץ ורוד על אחר ואת פתית שלג נוצץ על הציפורן האמצעי. פתית שלג כזה יכול להיות מחדש עם לכה כסף, רק לוודא להשתמש במברשת דקה מאוד. לאחר מכן להוסיף כמה אבני חן ולסיים עם topcoat. אתה יכול להשתמש בגוון ורוד דומה כבסיס או לבחור משהו תוסס.

נוֹצֵץ Snowflake Nail Design

7. תוססת חורף ציפורניים

רוצה ציפורניים בהשראת חורף מלאי השראה? אז הציפורניים האלה יכולות להיות בשבילך. ציפורניים נועזות אלה נוצרו בגוונים בהירים מסין גלאז. מסמרים כמו אלה הם דרך חמוד לשלב צבע ועונת החורף. אתה יכול ליצור מחדש את העיצוב או פשוט לבחור את העצים או השלג.

תוססת Winter Nails

8. ציפורניים פתיתי שלג

אם אתה אוהב עיצובים פתית שלג, אז אולי אתה אוהב את זה. אמנות זו משתמשת בגוונים כחולים כקרח וכחול נצנצים כדי ליצור מסמרים השראה החורף. פתיתי השלג עדינים ולכן צריך יד יציבה ומברשת דקה. אתה יכול גם להשתמש בסטנסיל. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה, מסמרים כמו אלה ייראה יפה כל החורף.

קרחי Snowflake Nails

9. בורגונדי מסמרים עם חורף תבנית הדגשה עיצוב

בורגונדי הוא צבע אופנתי עבור 2023. אז, למה לא לכלול את הגוון שלך אמנות הציפור החורף. ציפורניים אלה תכונה בורגונדי כהה עם שני מסמרים מבטא. ציפורניים המבטא תכונה גוון בסיס בהיר עם דפוס חורף הכולל צבי זהב. ציפורניים כאלה ייראה חמוד עם כל בגד החורף. אתה יכול ליצור מחדש עיצוב דומה או ליצור דפוס משלך.

בורגונדי Nails With Winter Pattern Accent Design

10. פתיתי שלג ו Glitter ציפורניים החורף

הבא יש לנו עיצוב חמוד פתית שלג. הציפורניים תכונה פולנית בוהקת בוהקת עם פתיתי שלג כסף אלה יש גם שני מסמרים מבטא ציפורניים. השילוב של ורוד, פתיתי שלג ונוצץ יוצר מראה יפה ואלגנטי. אתה יכול ליצור משהו כזה ופשוט יש פתיתי שלג במקום מסמרים המבטא

פְּתִית שֶׁלֶג and Glitter Winter Nails

No Replies to "23 אחרון חורף השראה מסמר רעיונות אמנות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.