23 שלד איפור רעיונות ליל כל הקדושים | insightyv.com

23 שלד איפור רעיונות ליל כל הקדושים

השלדים הם מאוד פופולרי תחפושות בחירות ליל כל הקדושים. אתה יכול ליצור כל כך הרבה נראה שונה מ מפחיד חמוד. כדי לתת לך קצת איפור השראה יש לנו להרכיב רשימה של 23 רעיונות איפור השלד. עיצובים איפור השלד נהדרים לדעת במקרה במקרה של הרגע האחרון הזדמנויות לבוא מסביב. אתה יכול ליצור כמה עיצובים שלד עם כמה פריטים כמות קטנה של זמן. תסתכל על מבחר העליון שלנו ולמצוא האהוב עליך.

1. שלד עז

קודם כל יש לנו שלד מפחיד זה. האמן יצר איפור שלד מדהים אשר הולך על הגוף ולא רק את הפנים. היא סיימה את המבט במגעים ובעזרת ראש פרחוני עז. איפור כזה ייראה נהדר בכל צד. יש הדרכות זמין באינטרנט כדי לעזור לך להשיג את המראה.

עַז Skeleton for Skeleton Makeup Ideas for Halloween

2. אורנג ‘טון שלד איפור

זה איפור השלד הבא השתמש בגוונים כתומים סתומים. כתום הוא צבע פופולרי מאוד בשלב זה של השנה ומתאים ליל כל הקדושים בצורה מושלמת. אתה יכול ליצור מחדש משהו כזה או ללכת על עיצוב שלד פשוט יותר. נסו להוסיף את התפוז אם כי עבור נועז ותוססת מבט ליל כל הקדושים.

תפוז Tone Skeleton Makeup for Skeleton Makeup Ideas for Halloween

3. גלאם השלד

אם אתה מחפש משהו יותר גלאם מאשר מפחיד, לבחור זה עשוי להיות בשבילך. באיפור זה, האמן יצר את מראה השלד עם נצנצים ואבני חן. עיצוב מנצנץ הוא קריר, יצירתי ייראה מדהים במסיבה. יש הדרכות באינטרנט כדי לעזור לך להשיג את העיצוב הזה.

זוהר Skeleton for Skeleton Makeup Ideas for Halloween

4. קשת שלד

ליל כל הקדושים הוא הזמן המושלם להגיע יצירתי מודגש עם איפור. זה השלד הבא כולל עיצוב קשת תוססת. איפור כזה יוצר איזון בין מצמרר וחמוד. אתה יכול ליצור מחדש את איפור הקשת או משהו כזה. אתה יכול גם להוסיף קצת נצנצים כמו זה אמן האיפור יש ליצור כיף להתבלט נראה.

קשת בענן Skeleton for Skeleton Makeup Ideas for Halloween

5. שלד צועני

הבחירה הבאה שלנו משלבת שני תלבושות ביחד! יש לה חצי שלד בעיצוב חצי צועני / כתב עתידות. זה רעיון נהדר ואתה יכול ליצור מחדש את המראה פעמיים עם גולגולת והרבה דמויות אחרות. איפור כמו זה ייקח קצת תרגול זה יהיה שווה את זה.

צוֹעֲנִי Skeleton Halloween Makeup Idea

6. חלק אייקון השלד

אם אתה אוהב חצי איפור הגולגולת אז אולי תרצה לבחור הבא שלנו. אמן זה יצר חצי גולגולת נראה באופן יוצא דופן. במקום ללכת למעלה או למטה היא יצרה מראה שלד משני הצדדים. העיצוב רק מתחיל מתחת לעיניים. אנחנו אוהבים את המראה הייחודי הזה ויש לנו הרגשה שאתה תהיה מחפש הדרכה! ברור, Natascha הוא מאוד מוכשר MUA אבל עם צעד אחר צעד שלה YouTube הדרכה, אתה יכול בקלות לשחזר את זה מדהים איפור השלד.

חֵלֶק Skeleton Makeup for Skeleton Makeup Ideas for Halloween

7. מפחיד שלד איפור

לאחר מכן, יש לנו עיצוב איפור הגולגולת כי ייתן לכולם פחד. האיפור הוא כהה מאוד וזה מפחיד במיוחד בגלל עדשות מגע. יש הרבה פרטים הצללה עם האיפור הזה. צריך הדרכה? איזבל Bedoya עשה מהיר אבל סופר שימושי Instagram הדרכה שיעזרו לך להפוך שלד מפחיד ברגע חם.

מַפְחִיד Skeleton Halloween Makeup Idea for Women

8. קובלט שלד

דרך להפוך את השלד שלך נראה להתבלט מן האחרים היא להשתמש בצבעים שונים. איפור זה יצר “שלד קובלט”. השימוש בגוונים כחולים עושה את זה רעיון תוססת תוססת כי יהיה וואו. זה נראה נוצר עם קבר קדוש צועני תכשיטים פנים ססגוני, NYX קוסמטיקה ג ‘ל Liner בסמנתה, אייליינר נוזלי ספיר, איפור לנצח נצנצים קריסטל פיגמנט בכחול. אתה יכול ליצור את זה מחדש בכל צבע.

קובלט Skeleton for Skeleton Makeup Ideas for Halloween

9. Glitter שלד

ג ‘אז את איפור השלד שלך עם נצנצים! כפי שניתן לראות מן הרעיון הזה, השלדים נראים טוב נצנצים. פשוט ליצור איפור הגולגולת שלך ואז לסיים עם אבק של נצנוץ בצבע על פי בחירתך. אתה יכול לבחור כל נצנצים צבע זה אבל זהב נותן לו מראה המפלגה.

נִצנוּץ Skeleton for Skeleton Makeup Ideas for Halloween

10. עיצוב שלד פרחוני

הרעיון הבא שלנו באיפור משתמש בפרחים כדי ליצור עיצוב שלד יפה. האמן יצר פריחות סגולות והשתמש בגוונים הסגולים לעיניים ולשפתיים. באמצעות פרחים יהפכו את האיפור הגולגולת שלך ייחודית. אתה יכול להשתמש בכל פרח, אולי להוסיף קצת דרמה למראה שלך משתמש ורדים. יש הדרכות באינטרנט כדי לעזור לך ליצור איפור פרחים.

פִּרחִי Skeleton Design for Skeleton Makeup Ideas for Halloween

No Replies to "23 שלד איפור רעיונות ליל כל הקדושים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 4