23 האביב הטוב ביותר ציפורניים אמנות עיצובים להעתיק בשנת 2018 | insightyv.com

23 האביב הטוב ביותר ציפורניים אמנות עיצובים להעתיק בשנת 2018

האביב הגיע ולמה לא לחגוג את העונה החדשה עם ציפורניים חדשות ?! ציפורניים הם דרך קלה ומסוגננת לעדכן את המראה שלך עם הדפוסים החדשים והצבעים. כדי לתת לך קצת השראה מצאנו 23 של ציפורניים האביב הטוב ביותר עבור 2018. יש לנו אמנות הציפורן לכולם, כולל פרחים יפים, ארנבות חמוד חייב יש פסטלים.

1. ציפורניים האביב פרחוני

הראשון הם אלה יפה ציפורניים האביב פרחוני. הציפורניים צוירו בצבע בהיר ויש להן עיצוב פרחים סגול בראש. הפרחים נראים כמו צבעונים אשר מושלמים עבור האביב. אתה יכול לקנות מדבקות צבעוני, או שאתה יכול ליצור מבט דומה בבית. אתה יכול ליצור מחדש את העיצוב בצבעים שונים מדי.

פִּרחִי Spring Nails

2. תוססת צהוב פולקה נקודות מסמרים

צהוב הוא חובה עבור באביב ובקיץ. הציפורניים הבאות צוירו בצהוב נועז ותוסס. יש גם מסמר מבטא עם דפוס נקודה פולקה לבן. ציפורניים כאלה הם מושלמים עבור האביב ואת העיצוב ייראה נהדר עם כל אורך הציפורן.

צהוב Polka Dot Nails

3. נצנצים נצנוץ מסמרים

הוסף קצת ניצוץ למראה שלך עם מסמרים כאלה. חלק מן הציפורניים צוירו בוורוד בהיר, אחד נצבע בוהק ורוד ומסמר אחד הוא צבע בהיר עם אבני חן. אתה יכול ליצור מחדש עיצוב דומה עם רק ורוד נצנצים או ורוד פנינים. כך או כך יהיה לך מניקור אלגנטי ויפה עבור העונה החדשה.

נִצנוּץ Nail Design for Spring

4. מאט סטילטו מסמרים

הבא, יש לנו רעיון מסמר באביב כי תכונות ציפורניים stiletto. ציפורניים סטילטו הם צורת ציפורן האהובים אהובים על ידי סלבריטאים כמו ריהאנה ולאנה דל ריי. עבור האביב, אתה יכול לנסות עיצוב יפה ויפה כמו זה. חלק מן הציפורניים צבועים בצבעים רכים, אחד מכוסה נצנוץ אחד יש עיצוב פרחוני. מסמרים כמו אלה יהיה נהדר לאירוע מיוחד.

דָהוּי Spring Stiletto Nails

5. טרנדי זהב מסמר אמנות

צבעים בהירים מושלמים לעונת האביב. הרעיון הבא שלנו מסמר מראה איך אתה יכול סגנון גוונים בהירים שלך בצורה אופנתית ויצירתית. כל מסמר תוכנן לתוך דפוס מסוגנן עם צבע רך וזהב. אתה יכול ליצור מחדש את המראה דומה עם כל עיצובים מסמר. ציפורניים זהב מסודר כמו אלה יתאים לכל אורך הציפורן.

מגניב Nail Design for Spring

6. פסטל ורוד וכחול מסמרים

אם אתם מחפשים עיצוב מסמר ייחודי, ואז הרעיון הבא שלנו יכול להיות מושלם בשבילך. חלק מן הציפורניים צבועים כחול בהיר יש שני מסמרים מבטא. ציפורניים המבטא צבועים לתוך אשליה ורודה. עיצובים אשליה הם מגניב, יצירתי ומסוגנן. אתה יכול לקנות בולים עם דפוסי אשליה כדי לעזור לך ליצור את המראה.

פַּסטֵל Pink and Blue Nails

7. האביב באביב נייל עיצוב

האביב הוא העונה של חג הפסחא וראבי חג הפסחא. אז, למה לא לקחת השראה מזה וליצור ציפורניים באני חמוד כמו אלה. רוב הציפורניים צבועים בתוך פולנית ורוד בהיר ויש גם מסמר מבטא ארנב. אתה יכול למצוא מדריכים מקוונים כדי לעזור לך ליצור ארנב או ארנב עיצוב, אתה יכול לקנות מדבקות מדי.

אביב Bunny Nail Design

8. די פרפר האביב ציפורניים

הבא, יש לנו רעיון מסמר באביב כי תכונות פרפר יפה. כמה ציפורניים צבועים ורוד בהיר, אחד יש נצנצים ורודים והשני יש פרפר נצנצים ורודים. אתה יכול לשחזר מסמרים כמו אלה או לקחת השראה רק לצייר כנף פרפר. יש הרבה הדרכות ואפשרויות מדבקה כדי לעזור לך. אתה יכול גם לבחור צבעים שונים.

יפה Butterfly Spring Nails

9. ציפורניים פרחוניות ואבני חן

פרחים תמיד לחזור לתוך הזרקורים בסגנון במהלך האביב והקיץ. ציפורניים אלה צוירו בצבע בהיר עם עיצוב פרח לבן בפינה. האמן משמש גם פנינה כמרכז של הפרח. זה רעיון כל כך יפה. אתה יכול ליצור מחדש את המראה עם פרחים על כל הציפורניים או בדיוק כמו מסמרים המבטא כמו העיצוב בהשתתפות.

פִּרחִי Nails with Rhinestones

10. מסמרים באביב אופנתי

הרעיון הבא שלנו באביב מסמר הוא שיק אופנתי. ציפורניים בצורת ציפורן תכונה בצבעי לבן ואפור עם שני מסמרים מבטא. ציפורניים המבטא יש עיצוב ombre כי משתלב אפור ורוד. ישנן הדרכות כדי לעזור לך עם המראה Ombre ואתה יכול לקנות סטנסילים על העיצוב הלבן. אנחנו אוהבים את זה רעיון מניקור אופנתי.

מסוגנן Grey Spring Nails

No Replies to "23 האביב הטוב ביותר ציפורניים אמנות עיצובים להעתיק בשנת 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    27 − 17 =