23 הטוב ביותר לצבוע שיער ורעיונות עבור 2023 – insightyv.com

23 הטוב ביותר לצבוע שיער ורעיונות עבור 2023

כאשר הקיץ משתנה ליפול, נשים רבות לחשוב על שינוי המראה שלהם כדי להתאים את העונה החדשה. דרך אחת אתה יכול לעשות את זה עם השיער שלך. אתה יכול לקבל חיתוך חדש מסוגנן או לנסות את אחת העונות חייב להיות צבעים. עם זאת, יש כל כך הרבה צבעים שונים ומגמות, זה יכול להיות קשה לבחור. אנחנו כאן כדי לעזור ומצאתי 23 שיער שיער בסתיו שאתה צריך לנסות כאשר העונה מגיע. יש צבע שיער לכולם – מ גוונים נחושת לוהט כדי גוונים בלונדיני חם.

1. בלונדינית בלונדינית לברוניות

הרעיון הראשון צבע שיער יש לנו להראות לך את זה balayage בלונדינית. השיער כהה עם בלונדינית רץ דרך. בלונדיניות כהות יותר כמו זו הן בחירה מצוינת עבור הנפילה כי השיער מקבל מהפך מסוגנן אבל אין את המראה שקיעה sunkissed.

אפל Blonde Balayage for Brunettes

2. אדום בלונדיני Ombre

Ombre היא מגמת שיער שמחזיק חוזר העונה אחרי העונה וזה יהיה חייב להיות בסגנון שוב בסתיו הזה. עם זאת, הרעיון הבא שלנו הוא זה מדהים בלונדיני אור בלונדיני. השיער מתחיל כהה בשורש, תערובת לתוך צבע עם גוונים אדומים ולאחר מכן סוף סוף בלונדינית. גוונים אדומים לתת אור בלונדיני חם, מראה לוהט אשר מושלם לנפילה.

אָדוֹם to Blonde Ombre Hair

3. בלונדינית מותכת בלונדינית

לאחר מכן, יש לנו רעיון balayage מומס. כאשר השיער יש מבט נמס זה אומר כי הצבעים תערובת כך שאין שינוי צבע קשה כמו שיש ב Ombre. כפי שאתה יכול לראות, זה תסרוקת מתחיל את כהה ולאחר מכן blends יפה בלונדינית. שיער כזה יתאים לכל אחד.

בְּלוֹנדִינִית Melted Balayage for Dark Brown Hair

4. סתיו עדין Balayage

הבחירה הבאה שלנו היא עוד מבט balayage אבל הפעם עם צבעים כהים. השיער הוא גוון כהה מאוד עם חום בהיר יותר רץ דרכו. על ידי בחירת צבעים כי הם בגוון דומה כזה, זה עושה את השיער נראה מסומן באופן טבעי. זה עובד עבור צבעי שיער אחרים כמו בלונדינית ואדום מדי.

עָדִין Fall Balayage for Brunettes

5. טרנדי נחושת צבע שיער רעיון

הנפילה היא הזמן המושלם לנסות צבעי שיער אדומים כמו חם, גוונים נחושת נראה סופר אופנתי במהלך העונה. כאן יש לנו דוגמה יפה של טון נחושת אופנתי לנפילה. הצבע הוא מדהים והוא יתאים לכולם. שיער כזה הוא מושלם עבור כל מי שרוצה מראה חדש של העונה.

נְחוֹשֶׁת Fall Hair Color Idea + Bob Cut

6. בלונדינית אייס בלונדינית

אם הגוונים החמים הם לא בשבילך אז לקרר את המראה שלך לנפילה. כאן יש לנו רעיון שיער זה תכונות בלונדינית קלה בלונדינית קרח. הצלילים הבלונדיניים משתלבים יפה ויחד יעלו את השיער. אם אתה רוצה תסרוקת אופנתי לעונה אז זה דרך מצוינת לעשות את זה.

מגניב, Icy Blonde Balayage

7. שיער אדום עם נחושת הבהרה

לאחר מכן, יש לנו עוד רעיון שיער אדום. השיער הוא גוון אדום כהה עם גוונים נחושת רץ דרכו. שיער כזה הוא בחירה מצוינת עבור נשים שרוצות מהפך דרמטי. אתה יכול לבחור גוונים דומים לאלה בהשתתפות או אור או כהה. כך או כך, צבעים כמו זה לחמם את המראה שלך לנפילה.

אָדוֹם Hair with Copper Balayage Highlights

8. Balayage רעיון ברונטיות

הבא שלנו שיער שיער הסתיו הוא balayage עבור ברונטיות. השיער הוא חום כהה עם חם, קרמל מדגיש. זהו רעיון צבעוני מדהים והוא מבהיר את השיער בלי להיות יותר מדי מעל. זה לא שינוי שיער ענק אבל מדגיש כמו אלה ירים את השיער. Balayage כמו זה ייראה נהדר על כל אורך השיער.

קַרַמֵל Balayage Idea for Brunettes

9. בלונדינית Balayage הבהרה

אם אתה אוהב את צבעי שיער בלונדיני בהיר של הקיץ, והם לא מוכנים לתת אותם בסתיו, אז הרעיון הזה הוא בשבילך. השיער הוא גוון חום בשורש ואז הופך בהדרגה לבלונדינית. כמו בלונדינית מתחיל ליד קצות השיער, אתה עדיין מקבל את המראה בלונדיני בהיר אבל זה לא נראה כמו הקיץ, וזה מושלם לעונה החדשה.

בְּלוֹנדִינִית Balayage Highlights for Brown Hair

10. סתיו קלורלט קל

לאחר מכן, יש לנו רעיון colormelt. Colormelting היא טכניקה שהזכרנו בעבר שבו השיער מתערבב בעדינות. הטון הקל המופיע בתמונה למטה הוא דרך יפה להבהיר את השיער לנפילה. שיער כזה יתאים לכולם.

אוֹר Fall Colormelt Hair

No Replies to "23 הטוב ביותר לצבוע שיער ורעיונות עבור 2023"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.