23 מוארת, אופנתי יצירתי הקיץ מסמרים – insightyv.com

23 מוארת, אופנתי יצירתי הקיץ מסמרים

הקיץ מגיע, אז אתה צריך לקבל את הציפורניים הקיץ מוכן! העונה היא על צבעים מרהיבים והדפסים כיף ודפוסים. אמנות הציפורניים היא הדרך הקלה ביותר לעדכן את המראה שלך עבור העונה החדשה. הישאר Glam יש להרכיב 23 של ציפורניים הקיץ הטוב ביותר. יש משהו עבור כל אחד מ בהיר ו בהיר כדי נוצץ נצנוץ. אנו יודעים כי יצירת אמנות הציפורן מושלמת היא לא משימה קלה! אז, יש משהו לכל רמה מיומנות מן Newbie לאמן הציפורן. אם כל השאר נכשל אתה תמיד יכול לקחת את העיצוב האהוב עליך טכנאי הציפורן שלך!

1. עץ דקל עיצוב

תן את הציפורניים מבט טרופי עם עץ דקל עיצוב כזה. עיצוב זה כולל לקים ורודים שונים עם עצי דקל שחורים. אתה יכול ליצור מחדש את זה עם צבעים שונים עבור המראה הייחודי שלך. כדי לקבל את העיצוב עץ דקל יש כמה מדבקות מדהים מסמר זמין באינטרנט.

כַּף הַיָד Tree Nail Design for Summer Nails Idea

2. קשקשים בתולת ים

בתולת ים בהשראת הדפסים ודפוסים הם מגמה ענקית עבור קיץ 2023. אז, למה לא ללבוש את המגמה הזאת בסגנון על הציפורניים שלך. כדי לקבל את המראה בקנה מידה בתולת ים אתה יכול לקנות סטנסיל. זה עושה את זה מאוד קל ליצור אמנות מסמר funky. אתה יכול ליצור מחדש את זה בכל צבע. רק הקפד להוסיף קצת ניצוץ!

בתולת ים Sparkles and Scales Design for Summer Nails Design

3. צהוב תוססת

אם אתה רוצה מסמרים זה נראה נהדר, אבל קל ליצור ואז פשוט לבחור צבע מודגש אחד כזה. הציפורניים הללו עוצבו בצורת שקדים ארוכה וצבעו צהוב בהיר. התוצאה היא מסמרים אופנתיים כי הם יותר קל ליצור מאשר עיצובים מורכבים. צבע כזה יעבוד על מסמרים קצרים, צהוב הוא קיץ.

שקד Shape Vibrant Yellow Nail Design for Summer Nail Ideas

4. חמוד גלידה אמנות

רוצה עיצוב כי הוא חמוד ויצירתי? אז אתה צריך לבדוק את הציפורניים האלה מסמרים. זה חידוש אמנות מושלמת עבור הקיץ. יצירת זה קל יותר ממה שאתה חושב. פרט החרוט נוצר עם חותמת וגלידה עם סטנסיל. אתה יכול לבדוק את כל המוצרים המשמשים כיצד וידאו על דף Instagram שלהם.

חָמוּד Ice Cream Design for Summer Nail Designs

5. אבטיח נייל עיצוב

אבטיחים מושלמים לקיץ! תן את הציפורניים שלך מהפך פירותי עם עיצוב כזה. אתה יכול ליצור שני עיצובים שונים או פשוט לבחור את אחד. כל אחד ייראה מדהים כל הקיץ. יש הרבה הדרכות אבטיח זמין באינטרנט. ורוד בוהק בשימוש הוא לקנות נהדר כמו שאתה יכול להשתמש בו עבור עיצוב זה ועוד.

אבטיח Nail Art Design for Summer Nails Idea

6. ציפורניים ימיים

שלום לך! המגמה הימית חזרה לקאמבק הקיץ. תן את הציפורניים שלך מהפך ימיים עם עיצוב כזה. קל יותר ליצור ממה שאתה עשוי לחשוב. יש סטנסילים עוגן אתה יכול לקנות לתת לך עיצוב מסודר בתוך שניות. פסים ניתן ליצור עם קלטת ויש הרבה איך קטעי וידאו באינטרנט. צור את המראה הזה עם שני צבעים שאתה אוהב. כחול וכסף בשימוש ייראה מסוגנן עם כל התלבושת לכל אירוע.

נַוָטִי Anchor Nail Design for Summer Nails Idea

7. פסטל גליטר

Glitter הוא בחירה מצוינת עבור הקיץ. זה מתאים את הקיץ כיף vibe וגם נראה מדהים נוצץ בשמש. ישנם עיצובים נצנצים רבים, אנחנו אוהבים את זה כמו שיש לו vibe חדקרן. עיצוב זה נוצר עם GlitterArty מסמרים פנינים מתכתי Glitters. זה אמנות ציפורן תוססת כי יוסיף פופ של צבע כל הקיץ נראה.

מַתַכתִי Glitter Pastel Design for Summer Nails Idea

8. מניקור צרפתי עם ניחוח הדגשה פרחוני

תן למניקור הצרפתי שלך מהפך קיץ על ידי הוספת מבטא פרח נייל. ציפורניים אלה הם חמודים, מסוגנן יתאים לכולם. אתה יכול ליצור מחדש את זה בעצמך ויש הרבה סטנסילים פרחוני זמין לתת ציפורניים פרחוני מדהים שלך בקלות. אתה יכול להשתמש בכל הצבעים בהירים למניקור הצרפתי שלך פרחוני.

צָרְפָתִית Manicure with Floral Accent Nail for Summer Nails Idea

9. עניבה Dye מסמר אמנות

צור לקשור ציפורניים מבטא צבע לתת את הציפורניים שלך מראה גרובי הקיץ. עיצוב עניבה עיצובים ניתן ליצור בכמה דרכים שונות. אחת הדרכים הקלות היא לטפטף כמה צבעים פולנית לתוך קערה של מים, מערבולת הצבעים סביב לטבול את הציפורן לתוך המים. אתה יכול קלטת סביב הציפורן כדי לעצור את פולנית הולך על העור שלך. יש הרבה הדרכות זמין ואם זה עבודה docent בשבילך, אתה יכול לקנות עניבה לצבוע מדבקות.

עניבה Dye Nail Art for Summer Nails Idea

10. סגול עיצוב פרחים

ללבוש כוח פרח בסגנון הקיץ עם עיצוב פרחוני כזה. עיצוב זה נוצר עם הלקים Essie ו Born Born יפה Whiteout חותמת פולנית. אמנות הציפורניים מהנה ותתאים לכל הגילאים. אתה יכול לשנות את צבע הרקע כדי להפוך אותו ייחודי לך.

סָגוֹל Floral Nail Art for Summer Nails Idea

No Replies to "23 מוארת, אופנתי יצירתי הקיץ מסמרים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.