23 אופנתי דרכים רוק אפריקאיות – insightyv.com

23 אופנתי דרכים רוק אפריקאיות

צמות אפריקאיות נראה מסוגנן, לתת את השיער לנוח יכול לספק הגנה. יש מגוון של צמות לבחירה כל כך הרבה דרכים שונות כדי לסדר אותם. אם אתם מחפשים סגנון קלוע חדש אנחנו כאן כדי לעזור. מצאנו 23 דרכים אופנתיות רוק צמות אפריקה. יש רעיון שיער לכולם מן updos הצהרה צמות הקיץ עם חרוזים.

1. צמות אפריקה עם חרוזים Chunky

התספורת הראשונה שאנחנו רוצים לחלוק איתכם זה מראה קלוע עם חרוזים. סגנון זה יש צלב דק על הצמות על החלק העליון של הראש בעוד שאר השיער הוא רופף. יש גם חרוזים chunky מדי. אנחנו אוהבים את המראה הזה ואתה יכול ליצור אותו מחדש עם חרוזים שונים.

פולאני Braids with Beads and Crochet Hair

2. ארוך, בריאים אמברי אפריקני

להבהיר את השיער שלך עם צמות ombre. הצמות האלה מתחילות בחושך ואז מתמזגות לטון בורגונדי. אנחנו אוהבים את הצבע המשמש אבל אתה יכול להיות צמות עם כל צבע. אתה יכול להיות תוססת או גוונים טבעיים. צמות Ombre ניתן גם מעוצב לחמניות, תסרוקות למחצה למעלה ועוד.

ארוך Ombre Braids with Color

3. קלועה חצי חצי לחמניה

לאחר מכן, יש לנו קלוע חצי בסגנון up. חצי מהשיער קלוע והשאר מכניסים לחמניה. הלחמנייה נראית נהדר ומראה את הצמות פאנקי מתחת. תסרוקת זו היא מושלמת עבור מי שרוצה מראה אופנתי חדש. צמות Ombre ייראה מדהים עם סגנון כזה יותר מדי!

קָלוּעַ Half Up Bun Look

4. יצירתי להאכיל ב לצמות

רוצה סגנון קלוע כי יהיה וואו? אז אתה צריך לבדוק את התספורת הבאה. השיער היה קלוע בצד אחד עם תכונה מוצלב בחזית. זהו רעיון שיער מדהים וזה יהיה נהדר לאירועים מיוחדים. אפשר אפילו להוסיף כמה חפתים או חרוזים.

יְצִירָתִי Feed In Braids Hairstyle

5. זיג זג צמות לימונדה

הבחירה הבאה שלנו תכונות דפוס אופנתי זיג זג. הדפוס מורכב מאוד, מסודר ומסוגנן. ההצהרה עושה קלוע נראה כמו זה יתאים לכל אחד. זה ייראה מדהים עם צבעים שונים קלוע לתוך זה יותר מדי. אתה יכול להיות ארוך או קצר braids עבור סגנון כזה.

זיג Zag Lemonade Braids

6. אלגנטי גאנה Braid לחמניה

לחמניות קלועה נראה מאוד אופנתי. זה הסגנון הבא כולל לחמניה נמוכה קלועה. תסרוקת כזאת תהיה מושלמת לאירועים כמו חתונות ומסיבות. זה יהיה גם נהדר עבור vacations. אתה יכול לקבל סגנון דומה עם לחמניה גבוה מדי. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה מגן שיער!

אֵלֶגַנטִי Ghana Braid Bun

7. צדדים ארוכים

צמות בצד נראה כל כך חמוד! לאחר מכן, יש לנו צמות ארוכות שהונחו על צד אחד. לצד השני יש דפוס מסוגנן בזמן הצמות יש חפתים חפתים וחרוזים. ניתן ליצור מחדש סגנון זה או לבחור צמות קצרות יותר. סגנון כזה יהיה מושלם לקיץ.

ארוך Side Swept African Braids

8. ג ‘מבו Box Box

לאחר מכן, יש לנו שני רעיונות מדהימים! כאן יש לנו צמות תיבת ג’מבו כי כבר מנוסח בשתי דרכים שונות. או תסרוקת נראה מדהים ייתן למישהו מראה מעודכן אופנתי. אתה יכול להוסיף חרוזים ואזיקים לצמה כדי לצמה כמו אלה מדי.

עֲנָק Box Braids with Color

9. טרנדי קורנרוס

הרעיון הבא שלנו שיער תכונות cornrows אופנתי. אנחנו אוהבים איך מסודר ומסוגנן הדפוס. אתה יכול להיות cornrows קלוע לתוך כל תבנית עם צמות ארוכות או קצר. שיער כזה יתאים לכל אחד וזה יהיה נהדר עבור הקיץ. צבעים שונים ייראה מדהים מדי.

טרנדי Cornrow Hairstyle

10. הצהרה ביצוע Updo

מחפש הצהרה updo לאירוע מיוחד? אז זה רעיון השיער בשבילך! השיער כבר קלוע לתוך צמות מורכבות דק מנוסח לתוך updo עגול. תסרוקת זה מדהים יהיה וואו כולם. הצמות כבר accessorized ואתה יכול לעשות את זה יותר מדי, אולי בצבעים על פי בחירתך.

קָלוּעַ Updo Idea for African American Women

No Replies to "23 אופנתי דרכים רוק אפריקאיות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.