23 חייב להיות מאט נייל עיצובים עבור סתיו – insightyv.com

23 חייב להיות מאט נייל עיצובים עבור סתיו

העונה תשתנה בקרוב ליפול. עונה חדשה פירושה אופנה חדשה ומגמות יופי. סתיו הוא על תערובת של צבעים חמים, מגניב כהה. אחת הדרכים הפשוטות ביותר ללבוש אלה גוונים חדשים הסתיו ואת הדפוסים הוא עם אמנות הציפורן. אתה יכול לקבל כל סגנון ואתה יכול ללבוש את הצבעים הטרנדי ביותר בלי להתיז על בגד חדש לגמרי. אנחנו אוהבים אמנות הציפורן כך מצאו 23 ציפורניים מאט עיצובים עבור סתיו. יש משהו עבור כולם מן כהה בכל רחבי צבעים אמנות נועזת ויצירתית. תסתכל על למצוא את המועדפים שלך.

1. גריי מאט גוונים

ראשית, יש לנו את העיצוב האפור הזה. ציפורניים אלה תכונה שני גוונים שונים, אחד כהה ואחד אור עבור מסמרים המבטא. צבעי האור צבועים באצבעות שונות, כך ששתי הידיים אינן תואמות. ציפורניים הדגשה כמו זה מגניב אופנתי. אנחנו אוהבים את המראה הזה, זה יעבוד על מסמרים קצרים יותר. כל הלקים אפור יהיה לשחזר את המראה הזה.

אפור Matte Shades for Matte Nail Designs for Fall

2. מאט שחור מסמרים עם מבטאים Chrome

הבא יש לנו מסמרים מט מעורבב עם כרום. ציפורני מאט הם מגמה ענקית השנה וכך גם עיצובים כרום. שלב את שני ויש לך אחד מסוגנן של מסמרים. שחור שחור מט נראה מדהים וזה מתאים את האווירה כהה יותר של נפילה.

דָהוּי Black Nails with Chrome Accents for Matte Nail Designs for Fall

3. מט חקי ירוק עם קישוטים

חאקי אופנתי וארצי. זהו צבע נפילה גדול כפי שהוא צל כהה יותר. ציפורניים ייראה מדהים רק חאקי דהוי אבל אלה הציפורניים הלכו צעד אחד נוסף נוסף embellishments. קישוטים יש מראה משובץ ליצור מניקור עצבני. אתה יכול ליצור מחדש משהו כזה או לקחת השראה להשתמש בצבעים שלך.

דָהוּי Khaki Green with Embellishments for Matte Nail Designs for Fall

4. רך ועדין מסמרים דהוי

אם אתה מעדיף להיראות רכה ואז ציפורניים אלה עשויים להיות בשבילך! הנפילה קשורה בדרך כלל עם צבעים כהים אבל לערבב את זה וללכת על משהו קל. אופנה הולך קצת כהה כך מסמרים כמו זה תיצור ניגודיות נחמד. ציפורניים אלה נוצרו עם מסמרים מזויפים בבית כל כך מחדש בקלות. אתה יכול לבחור כל סגנון וצבע.

רַך and Subtle Matte Nails for Matte Nail Designs for Fall

5. ורוד וכרום

ורוד הוא לא רק עבור הקיץ! ורוד תוססת היו להיט ענק השנה והם נקבעים להישאר בעונות הבאות. השנה ורוד הוא הצל האהוב על הנפילה. מאט ורוד הוא נהדר עבור נשים שאוהבות את הקיץ תוססת נראה עבור אלה שאוהבים להיות מודגש. הוסף כמה מסמרים מבטא כרום כאלה ויש לך אחד חייב להיות מניקור.

וָרוֹד and Chrome for Matte Nail Designs for Fall

6. טרנדי שחור מאט מסמרים

רוצה עיצוב edgier? אז למה לא ללכת על מסמרים ארוכים, חדים כהים כאלה. ארבעה מן הציפורניים יש פולנית שחור מט מדהים מדהים את המבטא מסמר הוא עירום עם קצה שחור. מסמרים כמו אלה יהיה וואו. עיצוב כזה יעבוד בכל צבע.

טרנדי Black Matte Nails for Matte Nail Designs for Fall

7. סגול מאט צרפתי מניקור

כמו מניקור צרפתי, אז לבחור הבא יכול להיות בשבילך. זה מניקור צרפתי יש מהפך. הוא כולל צבע מאט תוססת עם סגול מבריק כהה על הקצות. המבריק ואת החומר פולנית עובד יפה ביחד. יצירת מסמרים כמו זה עבור מבט מטופש אופנתי מט.

סָגוֹל Matte French Manicure for Matte Nail Designs for Fall

8. Multi מאט צבע

הבחירה הבאה שלנו מראה כיצד ניתן להשתמש שלושה לקים שונים כדי ליצור מראה מסוגנן. מניקור זה משתמש ורוד לבן, ורוד כהה וחום כהה. יחד אלה יוצרים תערובת רכה, ארצית וסתיו. אתה יכול להתנסות עם כל שלושה צבעים כדי ליצור משלך נופל ייחודי מניקור.

רַב Color Matte for Matte Nail Designs for Fall

9. שיש ו מאט עיצובים נייל

הנה עוד רעיון הציפורן אמנות המשלבת שתי מגמות גדולות של השנה. זה כולל פולנית מט עם שני מסמרים מבטא שיש על כל יד. מאט ושיש להשלים אחד את השני בצורה מושלמת וליצור עיצוב מסמר מסוגנן. אתה יכול לבחור את כל הצבעים כדי ליצור מחדש את זה אבל הגוונים מגניב להתאים את הנפילה ואת החורף.

דָהוּי and Marble for Matte Nail Designs for Fall

10. שחור מאט מסמרים עם מסמרים Geode המבטא

מחפש ציפורניים עיצובים ייחודיים? אז זה לבחור הבא בשבילך. זה אחד תכונות שחור מט מסמרים עם geode המבטא מסמרים. אנחנו אוהבים את זה מראה חמוד וקווירקי! יש הרבה מדריכים geode עיצוב באינטרנט אז אתה יכול ללכת על זה מחדש את עצמך. אתה יכול גם לקחת את התמונה הבאה שלך מסמר המינוי. שחור פולנית דהוי הוא פולנית מצרך יש אם אתה אוהב לעצב את הציפורניים שלך.

שָׁחוֹר Matte Nails with Geode Accent Nail for Matte Nail Designs for Fall

No Replies to "23 חייב להיות מאט נייל עיצובים עבור סתיו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.