23 פשוט עם עיניים ללכוד ציפורניים עיצובים – insightyv.com

23 פשוט עם עיניים ללכוד ציפורניים עיצובים

ציפורניים לא צריך להיות צבוע בצבעים תוססים ולא צריך להיות מלא של אבני חן ופרחים כדי לקבל תשומת לב. אתה יכול לקבל עיצובים פשוט מסמר כי יתפוס את העין של כולם כמו לפעמים פחות הוא יותר. מצאנו 23 עיצובי ציפורניים פשוטים אך מושכים את העין. יש רעיון מסמר עבור כל סגנון ואתה יכול ללכת ללכת על מחדש אותם בעצמך בבית. תסתכל על למצוא את המועדפים שלך.

1. מסמרים אור עם אבני חן

דרך פשוטה הג ‘אז את כל צבע הציפורן היא עם אבני חן. גבישים קטנים כמו אלה המוצגים יהיה נוצץ עדין ייתן מניקור שלך מגע של זוהר. אתה יכול לבחור כל צבע לק נייל אבל לבחור אור אחד כזה עבור מראה אלגנטי. אבני חן הם בעלות נמוכה וקלים להחיל.

אוֹר Nails with Gems for Simple Yet Eye-Catching Nail Designs

2. ורוד ו Glitter מסמרים

Glitter הלקים הם דרך מצוינת להפוך את הציפורניים שלך נראה מסוגנן. מסמר מבטא נצנץ ייתן לך מניפולציה לעין. ציפורניים אלה יש פולנית ורוד עיצוב זהב נוצץ מבטא. שילוב זה הוא חמוד וזה יכול להיות מחדש בקלות בבית. כל מה שאתה צריך זה שני לקים צל דומים. אתה יכול אפילו לבחור משולבת צבע שונה עבור המראה הייחודי שלך.

וָרוֹד and Glitter Nails for Simple Yet Eye-Catching Nail Designs

3. מסמרים אור עם פסים מתכתיים

הרעיון הבא שלנו עיצוב הציפורניים כולל מבטא מסמר עם רצועות מתכתי. רצועות ליצור מניקור מקצועי מחפש ואתה יכול ליצור את המראה הזה בבית. כל מה שאתה צריך הוא סרט מסמר מתכתי, לק ציפורניים ואת המעיל העליון. אתה מצייר על המשחה שלך וזה נותן לה להתייבש. ואז לחתוך פסים קטנים של קלטת, לשים אותם על המסמר ברצועות לחתוך את הקצוות. הוסף את המעיל העליון ואתה עשית! אתה יכול ליצור משהו קל ואלגנטי כמו זה או משהו תוסס ומודגש.

אוֹר Nails with Metallic Stripes for Simple Yet Eye-Catching Nail Designs

4. מסמרים נוצצים

אתה יכול לתת את הציפורניים גורם וואו על ידי הפיכתם שיזוף! ציפורניים אלה יש נוצץ כסוף עדין ואתה יכול ליצור משהו כזה עם לק ציפורן פולנית. לקים אלה ניתן לרכוש באינטרנט במגוון צבעים. אתה יכול להיות לקים שונים באוסף שלך ליצור מראה נוצץ שונים. ציפורניים כאלה יתאימו לכל אדם לכל אירוע.

מנצנץ Nails for Simple Yet Eye-Catching Nail Designs

5. צבע מניקור רך

כדי ליצור מניקור אלגנטי בקלות לנסות להשתמש בצבעי פולנית רכה. זה מניקור השתמש בצבע ורוד בהיר מאוד בצבע בז ‘ליצור ציפורניים יפות. עם רק שני גוונים אתה יכול פשוט ליצור מסמרים זה ייתן לכולם קנאה. עיצוב כזה יתאים לכל אורך הציפורן.

רַך Color Manicure for Simple Yet Eye-Catching Nail Designs

6. Glitter ו- Chrome

אתה לא צריך להשתמש בצבעים בהירים כדי למשוך תשומת לב הציפורניים שלך. אתה יכול ליצור מניקור עירום מסוגנן כמו זה. הוא כולל פולנית עירום מבריק, פולנית אור נצנוץ כרום פולנית. השילוב הזה הוא אופנתי עושה הצהרה. מסמרים כמו זה יכול בקלות להיות מחדש כל מה שאתה צריך זה שלושה לקים מסמר.

נִצנוּץ and Chrome for Simple Yet Eye-Catching Nail Designs

7. מאט מסמרים ו Glitter

ציפורניים מאט הם חייבים שיהיו ברשותך עבור 2023. זה מניקור הבא יצר עיצוב פשוט אך מסוגנן עם פולנית מט כחול נצנצים. ציפורניים כאלה יקבלו את תשומת הלב של כולם. כל מה שאתה צריך עבור mani כזה הוא פולנית מט פולנית נצנצים. אתה יכול גם לקבל צבע מתחת נצנצים. בחר כל שילוב צבע עבור מסמרים כאלה. אפשרויות העיצוב הן אינסופיות.

דָהוּי Nails and Glitter for Simple Yet Eye-Catching Nail Designs

8. צבעוני ג’ם ציפורניים עיצובים

דרך קלה ופשוטה לג’אז את הציפורניים שלך היא על ידי הוספת אבני חן צבעוניות. עיצוב זה השתמש גביש צבעוני שונה על כל מסמר. אבני החן מוסיפות צבע למניקור נייטרלי. אתה יכול להשתמש בכל נוצץ צבעוני אבל הקפד להשתמש בצבע בהיר לק צבע כך אבני חן יכול פופ.

צִבעוֹנִי Gem Design for Simple Yet Eye-Catching Nail Designs

9. לבן Glitter מסמרים

לבן הוא צבע רך, אלגנטי ואלגנטי. זה עושה להתבלט בפני עצמה, אבל זה מניקור יש להגביר את המשחק על ידי הוספת מסמר מבט נוצץ לבן. זוהר יוצר הצהרה אופנתי ביצוע מניקור. אתה יכול ליצור את המראה הזה בבית עם לק ציפורן לבן ולבן נצנצים לבן.

23 פשוט עם עיניים ללכוד ציפורניים עיצובים

10. גלאם גליטר

מחפש עיצובים מסמר glam אז לבחור הבא יכול להיות בשבילך. ציפורניים אלה יש גוון ניטרלי רך על כל הציפורניים לקבל אחד. הציפורן השנייה מכוסה זהב נצנצים. השימוש נצנצים על מסמרים ארוכים יוצר מניקור זוהר. אתה יכול ליצור את זה מחדש עם צבעים דומים, לנסות את אורך הציפורן הארוך עבור מראה אופנתי.

זוהר Glitter for Simple Yet Eye-Catching Nail Designs

No Replies to "23 פשוט עם עיניים ללכוד ציפורניים עיצובים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.