23 איפור חמוד רעיונות עבור ליל כל הקדושים – insightyv.com

23 איפור חמוד רעיונות עבור ליל כל הקדושים

מחפש רעיונות איפור ליל כל הקדושים כי הם יותר מתוק מאשר מפחיד? אז אתה במקום הנכון. מצאנו 23 רעיונות איפור חמוד ליל כל הקדושים. אלה מושלמים עבור הבנות שרוצות להצטרף כיף של ההלבשה עבור ליל כל הקדושים אבל לא רוצה להיראות מפחיד מדי. יש לנו משהו עבור כל בעלי חיים מיצורים מיסטיים כמו בנות הים. תסתכל על למצוא את המועדפים שלך.

1. איפור צבי חמוד

ראשית, יש לנו רעיון זה איפור מקסים. זה מאוד חמוד יתאים לכולם. זה מראה איפור זה מאפשר לך ליהנות על ליל כל הקדושים אבל זה גם יגרום לך להיראות יפה. משהו כזה יכול להיות מחדש בקלות כמו יש הרבה מדריכים מקוונים.

חָמוּד Deer Makeup for Cute Halloween Makeup Ideas

2. מיסטיקן חדקרן

Unicorns הם חייבים להיות עבור 2023. אלה יצורים מיסטיים כבר מובלט אופנה, יופי, כלי בית ועוד. אתה יכול להשתמש Unicorns כהשראה שלך איפור ליל כל הקדושים. איפור זה הוא תוסס ומהנה שהופך אותו הבחירה המושלמת עבור ליל כל הקדושים. אתה יכול להתנסות עם צבעי גוף ואיפור ליצור מראה משלך קסם חד פעמי. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה איפור חמוד ליל כל הקדושים.

מיסטי Unicorn for Cute Halloween Makeup Ideas

3. דחליל מפחיד

הדחלילים הם תווים קלאסי ליל כל הקדושים והוא יכול להיות מאוד מפחיד. ליל כל הקדושים הזה אתה יכול לנסות דחליל חמוד להיראות כמו זה. אתה עדיין מקבל את האפקט אבל זה כיף, מפחיד במקום מאוד מצמרר. משהו כזה יהיה נהדר למסיבה.

מפחיד Scarecrow for Cute Halloween Makeup Ideas

4. הדפס נמר קשה

לקחת לטיול על הצד הפראי זה ליל כל הקדושים ובחר איפור להדפיס נמר. זה נראה עז נוצר עם מוצרי איפור הפלאות ב משנה צהוב ואדום אדום. פסים נוצרו עם איפור Forever אירלנד פלאש צבע הצבעים. איפור כזה ייראה נהדר על כולם.

עַז Tiger Print for Cute Halloween Makeup Ideas

5. איפור ליצן חמוד

ליצנים יכול להיות מאוד מפחיד בשעה ליל כל הקדושים. מערבבים את המראה שלך השנה וללכת ליצן חמוד. זה יפה, ורוד נראה יהיה מושלם דרך להיות מעורב עם הכיף של ליל כל הקדושים בלי להיות מפחיד מדי. מבט זה נוצר עם Morphe Brushes 35B צבעים, ג’פרי כוכב קוסמטיקה שפתיים מוצרים אני הממלכה המלכה העליון. אתה יכול ליצור את זה מחדש בצבע אחר.

חָמוּד Clown Makeup for Cute Halloween Makeup Ideas

6. איפור פרחים פיות

לאחר מכן, יש לנו רעיון מדהים פיות איפור פרחים. זה הוא יצירתי, ייחודי יגרום לך להיראות יפה. אנחנו אוהבים את ראש פרחוני ואת הפנים מדבקות. איפור כמו זה הוא מקור נהדר של השראה כי זה מראה מה אתה יכול לעשות עם כמה אביזרים. אתה יכול ליצור מחדש את המראה שלך עם פרחים וצבעים שונים. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה איפור חמוד ליל כל הקדושים.

פֶּרַח Fairy Makeup for Cute Halloween Makeup Ideas

7. בובת סמרטוטים מצמררת

אם אתה רוצה משהו קצת מפחיד אבל לא מפחיד מדי, אז לבחור הבא הוא בשבילך. הבחירה הבאה שלנו היא סמרטוט איפור בובה. זה נותן לך את האווירה Halloween אבל זה לא מפחיד. משהו כזה יהיה נהדר למסיבה. יש הרבה איפור הדרכות באינטרנט, אז אתה יכול ליצור מחדש את זה בעצמך.

מְצַמרֵר Rag Doll for Cute Halloween Makeup Ideas

8. ליל כל הקדושים חתול שחור

חתולים שחורים יש משהו קסום עליהם. יש אנשים מאמינים שהם מביאים מזל טוב והם חיית מחמד איקוני עבור מכשפות ליל כל הקדושים. חתולים שחורים לעשות תלבושות ליל כל הקדושים מדהים וזה לבחור הבא מוכיח כי רעיון האיפור הזה יכול לגרום לך להיראות יפה. איפור חתולים זה מדהים היה וואו בכל אירוע ליל כל הקדושים.

ליל כל הקדושים Black Cat for Cute Halloween Makeup Ideas

9. איפור גולגולת מפחיד

גולגלות לא נחשבים חמודים. עם זאת, הבחירה הבאה שלנו מראה כי הגולגולת יכולה להיות מפחיד אבל לא מפחיד מדי. משהו כזה הוא נהדר עבור הבנות שרוצות Halloween vibe אבל שום דבר מעל הדף. גולגולת זה מושלם עבור ליל כל הקדושים וזה גורם לה להיראות נהדר. ראש פרחוני נותן את האיפור הגולגולת מראה חמוד.

מפחיד Skull Makeup for Cute Halloween Makeup Ideas

10. איפור בתולת הים הקסום

כמו בתולת ים? ואז הבחירה הבאה שלנו היא בשבילך. זה נראה איפור עיצוב יפה בתולת ים. בתולות ים הם יצורים קסומים ויהיה גדול תחפושת ליל כל הקדושים זה לא מפחיד מדי. ישנן דרכים רבות אתה יכול ליצור מבט בתולת ים, אבל השימוש בצבעים בהירים, אבני חן וקשקשים זה יוצר מראה סיים מדהים. אתה יכול לרכוש סטנסילים בקנה מידה של בתולת ים באינטרנט, כך שתוכל בקלות לשחזר את הרעיון הזה איפור חמוד ליל כל הקדושים.

קִסמִי Mermaid Makeup for Cute Halloween Makeup Ideas

No Replies to "23 איפור חמוד רעיונות עבור ליל כל הקדושים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.