21 אופנתי Promo סגנונות מושלם עבור הלילה הגדול – insightyv.com

21 אופנתי Promo סגנונות מושלם עבור הלילה הגדול

11. לחמנייה

דגים הם צמות רבגוניות כך יכול להיות מנוסח בדרכים אינסופיות. הסגנון הבא שלנו כולל צמה בצד המדהים אשר משתלב לחמנייה. זה updo יש כל הדרמה, סגנון ויופי. עם משהו כזה אתה בטוח להפוך ראשים!

צַד Fishtail and Bun Prom Hair Idea

12. מאורז משוחרר לחמנייה

אנחנו כבר מדברים על הוספת אביזרים לשיער והנה עוד דוגמה יפה איך לעשות את זה. זה פשוט מסולסל לחמנייה יש לו מגע אלגנטי עם פנינים. אתה יכול לשנות את הפנינים ולהוסיף כמה ניצוצות, פרחים או שרשראות. האפשרויות הן אינסופיות אבל גלישת לחמניה תהיה בחירה מדהימה.

מְשׁוּחרָר Bun with Pearl Accessory Hair Idea for Prom

13. וינטג Vibe קוקו

הוסף קצת זוהר וינטאג ללבוש השמלה שלך עם קוקו bouffant. סגנונות בופנט הם אלגנטי ייתן תלבושת הנשף שלך 60 של vibe. מושלם אם אתה אוהד של אופנות עבר. הקוקו המתולתל מסיים אותו יפה. אתה יכול ללבוש upo כזה עם כל השמלה.

מְסוּלסָל Vintage Style Ponytail Idea for Prom

14. צמות צד

הנה דרך נוספת להוסיף צמות לשיער שלך. הצמות לא צריכות להיות גדולות ומודעמות, שאפשר ללכת על משהו דק ועדין יותר. אתה יכול ליצור מחדש את הסגנון הזה או להוסיף את הצמות בצד קטן יותר לכל updo.

צַד Braids and Bun Hairstyle Idea for Prom

15. לחמנייה גבוהה רופפת

אם אתה רוצה להוסיף קצת דרמה לתלבושת לנשף שלך ואז לבדוק את זה updo. סגנון זה כולל לחמניה גבוהה רופפת עם קווצות שיער. סגנון כזה נראה מתאים למלכת הנשף. אתה תהיה קנאת הסגנון של כל בחורה עם תסרוקת כזאת.

מְשׁוּחרָר Big High Bun Idea for Prom Hair

16. פאנקי הפוכה הצמה

אם אתה מחפש משהו קצת ייחודי אז לבדוק את הסגנון הזה. זה בשביל הבנות שרוצות לבלוט מהקהל. הצמה המסורתית הופכת הפוכה והחזייה נמצאת על הראש. אנחנו אוהבים את זה תספורת טופסי topsy!

הפוך Down Braid Hair Idea for Prom

17. לחמנייה יפה

הנה עוד סגנון שיש בו רמז לזוהר וינטאג ‘. זה כולל לחמניה bouffant. זה לא דרמטי כמו כמה סגנונות boufant אחרים אבל זה יוצר מראה רענן ומעודכן מושלם לנשף. סגנון כזה יחמיא כל שמלה ואיפור.

יפה Low Bun for Prom Updo Idea

18. Long Braid

Updo לא צריך להיות לחמניה אתה יכול להיות צמה יפה ויפה כמו זה. סגנון זה נראה כאילו הוא שייך אגדה שהוא מושלם בשביל לגרום לך להרגיש כמו נסיכה על הלילה הגדול שלך. סגנון הצמה הרופפת הוא מדהים והוא יכול להישמר כפי שהוא או מאופשר עם ניצוצות או פרחים.

ארוך Braided Updo For Prom

19. שיער מלוטש

מחפש משהו אלגנטי ומתוחכם? אז אתה הולך לאהוב את זה! סגנון זה הוא נסחף בחזרה לתוך לחמניה בסגנון שיק. Updo כמו זה יהיה מושלם לגעת לגעת כל שמלה לנשף. כדי לג’ז זה ללבוש עם זוג הצהרה של עגילים. תסרוקת כזאת תציג את התכשיטים במיטבה.

לְהַחלִיק Bun Updo From Prom

20. קלוע Updo

א updo מורכב כמו זה יהיה וואו. זה נראה כמו יצירת אמנות ויקבל את תשומת הלב של כולם. הדרך לצמות לארוג יחד ליצור סגנון מדהים. אתה יכול ללבוש עם זה כל שמלה לנשף לנשף מהממת.

יפה Braided Updo From Prom

21. אפלטו

העדכון האחרון שלנו כולל צמה יפה. מה שעושה את הצמה הזאת בולטת מאחרים היא האופן שבו היא יושבת על החלק האחורי של הראש. תסרוקת כזאת היא ייחודית ויהפוך הצהרה עם כל השמלה.

פישטאיל Updo for Prom

אנו מקווים שאתה מרגיש השראה מצאו את התספורת המושלמת!

No Replies to "21 אופנתי Promo סגנונות מושלם עבור הלילה הגדול"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.