21 מודגש Pointy מסמרים לנסות ב 2018 | insightyv.com

21 מודגש Pointy מסמרים לנסות ב 2018

מסמרים מחודדים הם אחד חייב להיות מסמר צורות. מניקור עם נקודה ארוכה וחדה הם נהדר עבור כל מי שרוצה לנסות משהו נועז. אנחנו אוהבים את זה נראה טרנדי ומצאו 21 של עיצובים מסמרים מחודד הטוב ביותר. בין אם אתה רוצה משהו יפה, הצהרה עושה או ייחודי – יש משהו עבור כולם. תסתכל על למצוא את המועדפים שלך.

1. Glitter Pointy מסמרים

סט הראשון שלנו של מסמרים מחודדים כבר בהשראת חד קרן. ציפורניים אלה תכונה מסמר מבטא ורוד אחד עם דפוס קרן קרן, שני מסמרים ורודים נוצצים ומסמרים ורודים בהיר עם אבני חן. זה מסמר אמנות לוכד את הקסם של היצורים המיתיים. יש הרבה הדרכות זמין באינטרנט של איך להשיג את קרן 3D. אז, אתה יכול ליצור מחדש את המראה הזה ועוד.

וָרוֹד Glitter Pointy Nails 

2. תוססת כתום ציפורניים מחודדות

רוצה להאיר את המראה שלך בקיץ? אז זה מסמר כתום אמנות היא הדרך לעשות את זה! אלה ציפורניים funky יש שני עיצובים שונים אשר יוצר מראה אופנתי. צורת stiletto ואת גוון תוססת להפוך את ההצהרה אחד עושה סט של מסמרים. אתה יכול ליצור מחדש את האמנות הזאת בכל צבע, אבל כתום הוא כיף ומודגש שהוא מושלם לעונה.

תוססת Orange Pointy Nails for Summer

3. דהוי דהוי מסמרים פינים

מסמרים מחודדים הם צורה נועזת זה נראה נהדר עם אמנות מסמר מורכב עם צבע אחד בלבד. ציפורניים אלה להשתמש ורוד רך בהיר אשר בניגוד צורת הציפורן נועז. שילוב זה עובד יפה. עם ציפורניים כאלה אתה מקבל את הטוב משני העולמות, יפה ועזה.

אֵלֶגַנטִי, Matte Pink Pointy Nails

4. כסף Glitter מסמר אמנות

מעדיפים את הציפורניים שלך עם ניצוץ קטן? ואז הבחירה הבאה שלנו היא בשבילך. זה מסמר אמנות תכונות ארוך מסמרים stiletto מכוסה ניצוצות כסף. אלה נראים הולוגרפי אשר נותן להם אווירה אופנתית עתידנית. אנחנו אוהבים את אלה וחושבים שהם דרך מצוינת לגלגל את המראה שלך.

נוֹעָז, Silver Glitter Pointy Nails

5. Bold & ארוך שחור מסמרים

הבחירה הבאה שלנו נועזת ואופנתית. אלה מסמרים מחודד תכונה פולנית שחורה בולטת עם ציפורניים מבטא צבעוני. זהו מראה funky שיכול להיות מחדש בכל לוח צבעים. משהו כזה הוא כיף אבל שיק ו יתאים לכולם. קח את התמונה כהשראה לפגישה הבאה שלך בסלון או לנסות את זה בעצמך בבית.

נוֹעָז, Black Pointy Nails

6. כחול מסמרים מחודד הציפורניים

כחול הוא צבע אופנתי שמתאים לכולם ונראה מסוגנן בכל צל. אם אתה אוהב כחול הבחירה הבאה שלנו יכול להיות בשבילך. אלה ציפורניים כחולות תוססת יהיה להאיר את המראה שלך לכל אירוע. ציפורניים אמנות כמו זה מושלם עבור הקיץ. אתה יכול ליצור מסמרים כאלה בכל צליל כחול.

כָּחוֹל Metallic Pointy Nails

7. ורוד וכסף מסמרים

פינק הוא צבע יפה כי הוא בחירה פופולרית באמנות הציפורן. אחד הדברים הגדולים על ורוד זה הולך עם כמעט כל צבע. אלה ציפורניים מחודד ורוד כבר זיווג עם מסמרים מבטא כסף קל. כסף ורוד משלימים זה את זה בצורה מושלמת. גוונים כהים ורודים יעבדו מדי, אז לנסות כמה גוון שונה כדי ליצור מראה חדש.

נשי, Pink and Silver Pointy Nails

8. אור ורוד קריסטל מסמרים

הנה עוד מדהים ורוד pointy עיצוב מסמר. זה כולל אמנות קריסטל מדהימה. זה glitzy ו glam הציפורן אמנות מושלמת עבור כל מי שמחפש מסמרים לאירוע מיוחד. אולי מסיבה או אפילו חתונה. כמו כן, יש בחירה מצוינת עבור נשים שרק רוצה לגלגל את המראה שלהם. אתה יכול ליצור את זה מחדש בצל כהה מדי.

אוֹר Pink and Crystal Pointy Nails

9. פשוט Pointy נייל עיצוב

אפור הוא גוון אופנתי שיתאים לכל אורך הציפורן. זה מסמר אמנות תכונות שני גוונים של אפור על מסמרים מחודד ארוך. השימוש אפור עושה את הצורה של הציפורניים להתבלט נותן את המראה הכללי גימור אופנתי. אתה יכול ליצור מחדש משהו כזה או להשתמש בגוונים שונים כדי ליצור מראה ייחודי.

פָּשׁוּט Pointy Nail Design for Fall and Winter

10. סופר מסמרים ארוך מחודד

על הרשימה שלנו הוא זה מדהים רוז אמנות. רוז אמנות היא טכניקה מצוינת להשתלט על אמנות הציפורן כפי שהוא יכול לשמש בדרכים רבות. אמנות זו כוללת פולנית בסיס ניטרלי עם ורדים לבנים על גבי. שילוב הצבע הוא מאוד אופנתי ומסוגנן. אתה יכול לשחזר את זה עם סטנסילים או מדבקות זמין באינטרנט.

סוּפֶּר Long Pointy Nails 

No Replies to "21 מודגש Pointy מסמרים לנסות ב 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 71 = 75