21 צעד קל מאת איפור הדרכות מ Instagram | insightyv.com

21 צעד קל מאת איפור הדרכות מ Instagram

11. לחתוך לקשט הדרכה

עוד מבט, עוד קמט לחתוך – זה אחד מאותם נראה לך בסופו של דבר ללמוד, רק בגלל שאתה מקבל כל כך מתוסכל כי כולם עושים את זה ואתה לא. זה מה שהניע אותנו למצוא Youtube ו- Instagram הדרכות יפה ומראה נועז כזה בכל מקרה. איזה אירוע הביא אותך לכאן?

שלב by Step Cut Crease Makeup Tutorial

12. עיניים ברונזה

צריך להסתכל טוב על אירוע קיץ, קיצוני? אלה עיניים bronzed הם מנצח מוחלט, עוד צעד אחר צעד קל איפור הדרכות מ Instagram. התחל עם בסיס עירום / peachy-צל ו פריימר, כפי שהצענו קודם. ואז לבנות את הדברים, לוקח את זה בקלות. מוסיפים גוון צבוע יותר בגוון ורוד אל הפינה החיצונית והקמט, וממלאים את המרכז בצל הגוון היפהפה, ומכניסים אותו לפינה הפנימית. הוסף את הספינה שלך ואת הריסים – שני L ‘החשובים ביותר – ואתה טוב ללכת.

בְּרוֹנזָה Glitter Eye Makeup Tutorial for Brown Eyes

13. העין סמוקי עין

מה לגבי כאשר אתה לא במצב רוח למשהו מתוחכם? מה דעתך על אלה פעמים כאשר אתה צריך עיניים דרמטיות ללכת עם שמלה מדהימה. אתה יודע – כאשר אתה רוצה לעשות כניסה אמיתית. העיניים האלה מעושן טיל הם טוויסט נהדר על עין מעושן קלאסי. זה גם מראה לך איך אתה יכול לשחק עם מספר גוונים בלוח שלך ליצור מראה שונה, כל משתמש באותה טכניקות (או דומה).

ירוק כחלחל Smokey Eye Step by Step Tutorial

14. עיניים חומות וזהב

עיניים חומות וברונזה נראות נהדר על עיניים ירוקות, כחולות וחומות, מה שהופך אותן נהדר ללכת לחפש כאשר אתה משהו קל ומהיר. הוסף פריימר שלך בסיס עירום, ולאחר מכן לבנות גוונים יפים של חום ברונזה. שמור את הגוונים כהים בפינה החיצונית, גוון בהיר על הפינה הפנימית. לבסוף, להוסיף בהיר, נוצץ לסיים באמצע יפה ודרמטי, אך פשוט נראה.

חום and Gold Smokey Eye Tutorial for Brown Eyes

15. חום וירוק סמוקי עין

אם יש לך עיניים כחולות, קריר יותר נייטרלי גוונים נוטים לעבוד טוב, אבל זה לא אומר שאתה לא יכול לשלב אותם לתוך סגנון מדהים ודרמטי. צעד אחר צעד איפור הדרכות מ Instagram כמו זה להראות כי תוספת מהירה של מלקות דרמטיות יכול להפוך את העולם של ההבדל איך האיפור שלך מתברר. זה צל ירוק יפה יכול לשמש גם הרבה מצית נראה גם, מינוס ריסים, וללא smoky לבנות.

חום and Green Step by Step Makeup Tutorial

16. איפור הדרכה עבור עיניים ברדס

עיניים ברדס הם לעתים קרובות כאב בעיניים התחת, אבל יש שפע של טריקים שאתה יכול להשתמש בו כדי להפוך את החיים שלך הרבה יותר קל. פריימר, למשל, לעולם לא צריך לשכוח, ואתה צריך לנסות לעבוד על זה לבנות הצטברות כאשר העיניים שלך פתוח, ולא סגור. אם העיניים שלך סגורות, אתה לא יכול לעקוב אחר קו הקיבוע הטבעי, וזה יכול להרוס את האפקט כולו לחלוטין.

קַל Glitter Step by Step Makeup Tutorial

17. עין סמוקי סגולה לעיניים כחולות

עיניים כחולות נראה נהדר עם מראה סגול עמוק ועשיר סגול, סגול כבר ידוע במשך שנים להיות אחד הצבעים המפוארים ביותר. פעם היה כל כך קשה לקבל את הצבע סגול (כי הוא משתמש הרבה פיגמנטים יקרים), כי רק אנשים עשירים יכלו להרשות לעצמם ללבוש אותו בבגדים שלהם. אם זה לא היה התירוץ המושלם לסלע איפור הרוצח נראה ככה, אנחנו לא יודעים מה זה.

סָגוֹל Smokey Eye Tutorial for Blue Eyes

18. עיניים הזהב

זהב הוא צבע נהדר ללבוש בכל עת של השנה. במהלך הקיץ, צבע מוסיף זוהר נפלא על הפנים שלך, ובסתיו, אתה להתאים את גוני חום, זהב וזהב ברונזה כי מקשר את עצמה עם העונה. השתמש בגוון בהיר וקל יותר / אלמוג עבור החודשים החמים, והוסף עוד גוון כהה וחום יותר כאשר מזג האוויר הופך קר יותר.

קַל Step by Step Makeup Tutorial for Begginers

19. המפלגה נראה

האם אתה צריך מהירה ללכת למסיבה נראה כי בקלות לקחת אותך מ שיק היום ל לילה מפלגת לילה? זה מבט נוצץ ונוצץ הוא בהחלט אחד לזכור, במיוחד כאשר אתה מחשיב את זה היא תוספת פשוטה של ​​כמה כסף נוצץ שמביא את זה נראה לחיים. פשוט לעשות את העין הרגילה שלך סכיני, ולהוסיף קצת אור נוסף על זה. רעיון נהדר, נכון?

מפלגה Step by Step Makeup Tutorial for Eyes

20. זהב & בורגונדי תראה

כאשר אתה עובד עם eyeshadows זוהר ובוהק, ודא שאתה עושה את העין שלך נראה. הסיבה לכך היא שזה בהחלט ילך לכל מקום, כי זה תמיד עושה, ואם כבר עשית את הבסיס שלך, וכו ‘תצטרך להרוס אותו כדי לנגב את נצנוץ משם. על ידי עושה את העיניים הראשון, ואת שאר הפנים שלך לאחרונה, אתה יכול לנגב אותו משם ואז לשים קונסילר שלך, מתקן צבע, קרן וכו ‘על מעל. חכמה, נכון?

זהב and Burgundy Step by Step Eye Tutorial

21. מראה יומיומי

עירום וחום לעשות את המראה המושלם כל יום, וזה לוקח רק כמה רגעים כדי להשיג עם הכלים הנכונים. מברשת גדולה ומרופטת של ערבוב תהפוך את הכתם החום לרוח קלה, ואתה רק צריך מברשת הגון ומארז היטב כדי לפוצץ את נצנוץ הבוהק במרכז המכסה שלך מעל. הוסף מהירה spritz של הגדרת ריסוס מעל הדף, ואת המראה שלך יישאר נהדר לעזאזל של האירוע כולו.

כל יום Step by Step Eye Makeup Tutorial

ושם יש לך אותם – צעד אחר צעד קל לפצות הדרכות מ Instagram כי אתה יכול בקלות להעתיק עם כמה רגעים כדי לחסוך. אנו קוראים לך לחשוב מחוץ לקופסה – לשחק עם אלה גוונים כי אתה אף פעם לא לגעת, וללמוד כיצד להשתמש בהם עם גוונים אחרים וטכניקות מיזוג כדי ליצור איפור ייחודי ואינדיבידואלי נראה כי כולם ירצו להעתיק. אל תשכח להראות לנו מה אתה בא עם!

No Replies to "21 צעד קל מאת איפור הדרכות מ Instagram"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 62 = 68