21 יפה – insightyv.com

21 יפה

אם אתה משועמם של לבוש השיער שלך עם צמות רפוי או סגנונות מתולתל או גלי מחפש משהו חדש, למה לא לשקול טוויסט שטוח? פשוטו כמשמעו…

דרך קצת שונה של up-do’ing שלך לעשות, הם יותר קל מאשר צמות, מהר יותר לעשות, הרבה פחות בעיות מאשר דרכים אחרות של ללבוש את השיער שלך, נהדר למתחילים או אלה ללא הרבה זמן על שלהם ידיים.

אתה צריך לבדוק את 21 אלה יפה שיער טוויסט תסרוקות:

1. חמוד שטוח טוויסט אפדו

האם אתה מחפש דרך לשמור על אורך שלך בלי כל הטרחה של שיער ארוך כל הזמן? שטוח תסרוקות תסרוקות הם התשובה שוב, בדיוק כמו זה – פיתולים חמוד שטוח updo כי נועד ללכת באלכסון על הראש עם הקצוות מאובטח במקום עם סיכות בובי. אם אתה רוצה ללבוש את השיער שלך מהפנים אבל עדיין לשמור את זה נראה טוב, זה אחד גדול ללכת.

חָמוּד Flat Twist Updo Hairstyle

אינסטגרם / christian_byshe

שטוח טוויסט hairstyles יש יתרון עצום על פני דרכים אחרות של לובש את לארוג – הוא מציע הגנה טבעית על השיער שלך. הולך בלי נפח, אורך וכבדות במשך כמה שבועות יעשה פלאים הקרקפת שלך.

2. טוויסטים שטוח עם פרידה זיג זג

כדי לקבל את הקצוות ישר ישר מלוטש הקשורים אלה תסרוקות טוויסט שטוח, להשתמש קצה מחודד של מסרק זנב חולדה. לאחר הפרידה נעשתה, אתה לוקח קטע קטן לכיוון קו השיער ולאחר מכן לפצל אותם לשני חלקים שווים, כפי שהיית עושה אם היית מוסיף cornrows רבים, אבל רק עם שתי גדילים.

שָׁטוּחַ Twist Zig Zag Hairstyle

אינסטגרם / למעשה

למרות אלה פיתולים שטוח נראה קצת כמו cornrows, הם רק לעבוד עם שתי קווצות שיער בעוד cornrows לעבוד עם שלושה. זה עושה להם הרבה יותר קל למתחילים כדי לקבל את העיקרון של, וגם לספק דרך מהירה יותר לעשות את השיער.

3. טוויסט שטוח על הגב, טוויסט בחזית

וודא שיש לך את הכמות הנכונה של המתח אז אתה לא להדגיש את השיער שלך, לסובב את הסעיפים מסביב. אם אתה משתמש יותר מדי מתח, השיער יהיה לשים תחת לחץ רב מדי יהיה בקלות להצמיד או לשבור ואם אתה שוב ושוב להוסיף מתח רב מדי שלך לעשות, אתה יפגע זקיקי השיער שלך אשר יכול אפילו להוביל טלאים קרח.

שָׁטוּחַ Twist and Twist Out Updo Hairstyle

אינסטגרם /

ככל שתעברי הלאה לאורך קו השיער שלך, הוסף חלקי שיער לפיתולים (כמעט כאילו היית עושה זאת כאשר צרפתי צובח את השיער שלך), ובסופו של דבר (אם יש לך שיער ארוך מספיק), תגיע לנקודה שבה אתה כבר לא הוספת שיער וגם הם כבר לא עובדים לאורך הקרקפת.

אתה יכול להשתמש קליפים או אחיזה להחזיק את הטוויסט במקום או להמשיך טוויסט עד שתגיע לקצוות וזה כאשר אתה יכול להשתמש טבעי צבעוני elastics לשמור על טוויסט מאובטח. אתה צריך להמשיך לעשות את זה על כל הקרקפת שלך, תלוי בסוג של סגנון ועיצוב אתה הולך עם.

4. מדהים אפדו

יש לך את האפשרות של טיפול השיער שלך, כמו גם להגן על הצמות שלך, ביטול הצורך over-styling עם כלים מחוממים, ואת הנזק מאלה ואת קרני עוצמה של השמש.

שָׁטוּחַ Twists Mohawk Updo

אינסטגרמה / nenonatural

יש גם כמה סגנונות וסוגים שונים על ההצעה – שתי פיתול גדיל מסווגים כמו פיתולים “רגיל” אלה יכולים להיות משוחק loosely וארוך, וגם פיתולים שטוחים אשר נחשבים טוב יותר עבור אלה עם שיער לא טבעי.

5. Easy Updo הדרכה

אם אתה רוצה להיראות סופר פשוט לאחר השלמת הטבעות שטוח על כל הראש שלך הוא למשוך אותם בחזרה לקוקו ומאובטח במקום. אתה יכול להוסיף אותם צמות (ponytails בצד אחד של הראש), לעתים קרובות יותר עבור ילדים ולא נשים מבוגרות, או להשאיר את פיתולים שטוחים תלויים.

שתיים Flat Twists into a Updo Tutorial

אינסטגרם / itsmebfairley

אתה יכול אפילו להוסיף אביזרים כגון שיער האזיקים – אלה נראים נהדר מעוותת ו-תירס חתך השיער.

6. טוויסט גדול שטוח

לפני שתנסה טוויסטים שטוח שלך, ודא שיש לך לעשות את העבודה הכנה שלך זה יהיה כרוך לשטוף את השיער, הוספת שכבת הגנה טובה של טיפול שמן השיער, ולאחר מכן מאפשר להתייבש על 80 עד 90 אחוזים.

גָדוֹל Flat Twists Updo

אינסטגרמה / nenonatural

חלק מהנשים מגלות כי פיתוליהן עובדות טוב יותר על שיער יבש, חלקם מוצאים שיער רטוב יותר. אם זו הפעם הראשונה שלך, לא לפחד לשחק מסביב הניסוי כדי לראות איזה עובד טוב יותר עבורך. זכור לשחק עם עובי מדי – אלה פיתולים שטוחים אלה chunky די אבל עדיין נראה נהדר!

7. שתי טוויסט שטוח לתוך לחמניה

זה פשוט, נקי ואלגנטי יותר מכל הדברים האלה, זה לוקח רק כמה דקות לאחר שתירגל פעמיים או שלוש פעמים.

שָׁטוּחַ Twists Bun Updo

אינסטגרם / msrokia

שני טוויסטים שטוחים משני צדי הראש, עם שאר השיער משוכות בחוזקה לתוך איסור בלרינה מסודר, נמוך למדי על עורפו, ויש לך מראה יום נהדר, כי הוא בקלות jazzed עם כמה עגילים מדהים בדיוק כמו שאתה יכול לראות כאן.

8. צד סחף סגנון

אם אתה רוצה תסרוקת קלה ופשוטה כדי לספק בסיס מבריק עבור עיצובים מגוונים יותר, שוב, אלה סגנונות טוויסט שטוח הם רעיון נפלא.

אֵלֶגַנטִי Side Swept Flat Twists Updo

אינסטגרם / eclark6

אם אתה יכול לשים פרידה שם בנוסף לתפוס מספיק שיער כדי לקבל טוויסט התחיל, אתה יכול שטוח טוויסט זה, וזה פותח את המוני הזדמנויות כאשר מדובר סגנונות שיער ועיצובים. סובב, החלקים במרכז, zig-zagged מסביב לגב … אתה שם את זה, אתה בטח יכול להשיג את זה. זה מה שעושה את זה תסרוקת כזאת טובה.

9. שטוח טוויסטים + פומפדור

אנחנו אוהבים את זה כאשר שני נראה קלאסי לבוא יחד זה פיתולים שטוח pombadour משולבת הוא – מודרני, נהדר חצוף. שלושה דברים שאתה בהחלט רוצה השיער שלך להיות.

שָׁטוּחַ Twists Pompadour Updo Hairstyle

אינסטגרם / הגנה

על מנת לקבל את התסרוקות הטובות ביותר למראה טוויסט שטוח, ודא השיער שלך הם חלקים של גודל שווה. אם אתה עבה bits ו דקים bits, את twists לא נראה אחיד על הראש שלך וזה יכול להרוס את כל המראה אם ​​יותר מפוסל ו perfected נראה היה אחד שאתה הולך.

10. שטוח טוויסט הכתר Updo

הדרך שבה אתה טוויסט התסרוקות שלך שטוח טוויסט ישפיע על הדרך בה הוא נופל סביב הפנים שלך. אם אתה רוצה את הפיתולים ליפול לאחור, הרחק מהפנים שלך, אתה צריך לסובב אותם לאחור מן הפנים שלך.

שָׁטוּחַ Twist Crown Hairstyle

אינסטגרם / אסייאמי

אם אתה רוצה שהם נופלים לכיוון הפנים שלך, לסובב אותם בדרך אחרת – בכיוון קדימה של הפנים שלך.

No Replies to "21 יפה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.