21 יפה שחור וזהב ציפור עיצובים – insightyv.com

21 יפה שחור וזהב ציפור עיצובים

11. ציפורניים שחורות וזהב עם פרח

הרעיון הבא שלנו כולל שחור, רדיד זהב ועיצוב פרחים. אנחנו אוהבים את הרעיון מניקור כמו פרח כהה נראה יפה עם זהב ושחור. אתה יכול להציג הדרכות באינטרנט כדי לעזור לך ליצור את העיצוב פרחוני בבית, אבל אתה יכול גם לקנות סטנסילים מדי. אם הפרח הוא לא הדבר שלך, את הציפורניים ייראה נהדר עם רק את רדיד שחור וזהב מדי.

שָׁחוֹר and Gold Nails with a Flower

12. חמוד ופלרטט שחור וציפורניים זהב

לאחר מכן, יש לנו רעיון חמוד מניקור. שני ציפורניים צבועים בזהב זהב בעוד האחרים צבועים שחור עם הודעות כתב עליהם. ההודעות לקרוא “פאי cutie להיות שלי” ו “לנשק אותי לפלרטט”. כדי ליצור מחדש את המראה בעצמך, אתה יכול לקנות סטנסילים מכתב או מדבקות ולעשות כל הודעה שאתה אוהב.

חָמוּד and Flirty Black and Gold Nails

13. נצנצים ופסים

פסים נראה מגניב על ציפורניים. זה הרעיון הבא כולל מסמרים עם עיצוב פס וזה נראה כמו פסים נמר. סוג זה של עיצוב נראה מדהים עם זהב ושחור. הציפורניים יש גם נצנצים שחורים וזהב. אתה יכול ליצור את המראה הזה או אולי לבחור עיצוב אחד.

שָׁחוֹר and Gold Glitter and Stripes Nails

14. מסמרים שחור עם זהב ניטר מבט

אם אתה רוצה עיצוב מסמר כי הוא קל אבל נראה glam ומסוגננת, זה יכול להיות מה שאתה מחפש. הציפורניים קצרות וצבעו שחור עם ציפורן זהב אחת. כל מה שאתה צריך זה שני הלקים. ציפורניים כאלה נהדרות עבור נשים שלא רוצה מסמרים ארוכים אבל רוצה ציפורניים זה נראה יפה. עיצוב זה יעבוד על מסמרים ארוכים מדי.

שָׁחוֹר Nails with Gold Glitter Accent Nail

15. חצי ציפורניים ירח

מוקדם יותר את ההודעה הוצגו מסמרים שחורים עם עיצוב cuticle זהב. אם אתה אוהב את הרעיון הזה, אז אולי אתה אוהב את זה. הרעיון הקודם מסמר לציפורן היה עדין ונוצץ. זה אחד יש מלא על ההצהרה הצהרה. אנחנו אוהבים את המראה המנצנץ והאלגנטי הזה.

חֲצִי Moon Black and Gold Nails

16. מסמרים שחורים עם זהב וכסף אבני חן

שום דבר לא glamams את הציפורניים כמו אבני חן. הרעיון הבא שלנו כולל מניקור שונה בכל יד. יד אחת מבריקה שחור בעוד הציפורניים מצד שני הם שחורים מט עם אבני חן. אבני חן הם בעלות נמוכה וקלה ליישם מה שהופך אותם נהדר עבור accessorizing הציפורניים שלך. יש הרבה מדריכים שיעזרו לך עם היישום. צור את שתי התכונות מופיעות או נסה אחת בלבד.

שָׁחוֹר Nails with Gold and Silver Gems

17. פסים ונקודות

הרעיון הבא שלנו כולל מניקור עם כמה עיצובים שונים. יש פסים, עיצוב cuticle אבני חן שנראים כמו נקודות. מסמר שחור רגיל נכלל גם כן. אנחנו אוהבים את כל המבט, אבל את הפסים בפרט. פסים שחורים וזהב נראה מדהים על הציפורניים. לשחזר את המראה כולו או להשתמש רק רעיון אחד עיצוב.

יפה Nail Design with Stripes and Dots

18. שחור וחולק מסמרים תחרה

לאחר מכן, יש לנו מסמרים נצנצים שחורים עם עיצוב זהב יפה. אתה יכול לנסות לשחזר את המראה בבית אבל אתה יכול לקחת השראה מזה וליצור עיצובים משלך שחור וזהב. עבור דפוסי קטן ומורכב כמו זה, אתה יכול לקנות סטנסילים. עיצוב כזה יעבוד על כל מסמרים וצורות.

יפה Black and Gold Lace Nails

19. מתכת ציפורניים זהב עם מסמר מבטא שחור

יש לנו בהשתתפות כמה רעיונות עם מסמרים שחורים ומבטא זהב המבטא. אתה יכול גם לעשות את זה להיפך. כאן יש לנו מסמרים זהב עם מסמר מבטא שחור. המבטא מסמר ניתן ליצור על ידי הוספת פסים קטנים של קלטת על הציפורן מעל אותם. רק לוודא שאתה מכסה כל מסמר זהב שאתה לא רוצה לצייר שחור.

מַתַכתִי Gold Nails with a Black Accent Nail

20. עיצוב מסמר קל

הרעיון הבא שלנו כולל זהב מסמרים נצנצים עם ציפורניים מיובשים שחורים. ציפורניים מעוטרות יש זהב יהלום חתיכים עליהם. אתה יכול לקנות זהב קישוטים כמו בכל צורה ובכל עיצוב. Recreate זה נראה או אולי רק את הציפורניים השחורות.

קַל Black and Gold Glitter Nail Design

21. שיש, שחור וזהב מסמרים Glitter

אחרון ברשימה זה רעיון שיש, שחור וזהב. המניקור כולל ציפורן שיש אחת, מסמר זהב אחד, שלושה ציפורניים שחורות עם ציפורניים מזהב. זה מושלם עבור נשים שרוצות הצהרה עושה מבט. ליצור את כל שלושת העיצובים או לבחור רק אחד.

שַׁיִשׁ, Black and Gold Glitter Nails

אנו מקווים שמצאתם את הציפורניים השחורות והזהובות המושלמות!

No Replies to "21 יפה שחור וזהב ציפור עיצובים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.