21 מאט מאפין מסמרים אתה צריך לנסות עכשיו – insightyv.com

21 מאט מאפין מסמרים אתה צריך לנסות עכשיו

שתי מגמות גדולות בציפורניים הן צורת המתים והמט. אנחנו אוהבים את שני הסגנונות האלה וכך גם סלבריטאים כמו ריהאנה. לא רק לעשות את שני נראה מסוגנן בנפרד, אלא גם כאשר שחוקים יחד. על ידי בחירת ציפורניים מאט מאט, יהיה לך מניקור אופנתי אחד לא צריך לבחור בין שני סגנונות מדהים. עם זאת, מצאנו 21 של הציפורניים מאט הטוב ביותר מאט. יש לנו משהו עבור כולם – מתוך צבעים נועזים ליפול צבעי נצנוץ נוצץ בקיץ.

1. מאט קבורה מסמרים עם אבני חן

רעיון הציפורן הראשון שיש לנו הוא זה מבט כחול נועז. ציפורניים הארון הם בצבע כחול מט עם עיצוב גביש מבטא גביש. אתה יכול ליצור מחדש את הכחול ואת גבישים או רק את כחול דהוי. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה צבע וזה מושלם עבור נשים שרוצות להצהיר.

כָּחוֹל Matte Coffin Nails with Rhinestones

2. שחור מאט הקבינט מסמרים עם נייל פרח נייל

מחפש מניקור שיק? אז הרעיון הזה יכול להיות בשבילך. ציפורניים אלה הם שחור מט עם מסמר מבטא פרחוני. מסמר המבטא יש פרח לבן וזהב. אנחנו אוהבים את צבע משולבת של לבן, זהב ושחור, אבל אתה יכול גם יש רק מסמרים שחורים במקום עיצוב הפרחים.

שָׁחוֹר Matte Coffin Nails with Flower Accent Nail

3. אלגנטי, מאברי מאט מסמרים קבורה

לאחר מכן, יש לנו רעיון מסמר אלגנטי. ציפורניים אלה ציפורניים יש מראה מאט, מטויח. אנחנו אוהבים כמה עדין ומסוגנן העיצוב. ציפורניים כאלה יתאימו לכל אחד יכול להיות משוחק לכל אירוע מן הלילה אל החתונה. אתה יכול גם להוסיף כמה גבישים אם אתה רוצה glam זה קצת.

אֵלֶגַנטִי, Ombre Matte Coffin Nails

4. עירום מאט מסמרים עם אבני חן

הרעיון הבא שלנו כולל ציפורניים נייטרליים אופנתיים. הציפורניים צוירו שני צבעים מט נייטרלית עם מסמר מבטא אבני חן. אתה יכול ליצור מחדש את המראה בהשתתפות או לבחור צבע ניטרלי אחד עם גבישים. Glitter ייראה יפה על עיצוב כזה יותר מדי.

עָרוֹם Matte Coffin Nails with Gems

5. גלאם מאט מסמרים

רוצה הציפורניים שלך להיראות glam? אז אתה תאהב את הבחירה הבאה. הציפורניים הן בצבע ורוד בהיר עם שני ציפורניים מבטא. ציפורן מבטא אחד הוא נצנוץ ורוד והשני יש עיצוב פרחוני כסף. ציפורניים אלה מדהימים ייראה מדהים לאירוע מיוחד. אתה יכול לקחת השראה זה ופשוט יש ורוד מט ורוד ורוד, או ורוד עיצוב פרחוני, או פשוט ליצור מחדש את המראה כולו.

זוהר Matte Coffin Nails with Flowers and Glitter

6. הצהרת ציפורניים צהוב ציפורניים

לאחר מכן, יש לנו הצהרה עושה מבט זה יהיה וואו כל מי שרואה את זה. ציפורניים אלה הם גוון תוססת צהוב. צבע זה מושלם עבור הקיץ עבור פעמים כאשר אתה רוצה להוסיף פופ של צבע למראה שלך. ציפורניים בצבע דומה זה ייראה מדהים גם בחופשה.

הַצהָרָה Yellow Matte Coffin Nails

7. אור ירוק מסמרים עם נצנצים

הרעיון הבא שלנו מציג רעיון מאט יפה ונוצץ. רוב הציפורניים מכוסים מט ירוק בהיר אחד מבטא מסמר מכוסה נצנצים. אתה יכול ליצור מחדש את המראה עם ירוק דומה או פשוט לבחור מסמרים ירוקים ללא נצנצים.

דָהוּי Green Coffin Nails with Glitter

8. ציפורניים חומות מאט

בהתחלה חשבתי חום אולי לא נראה כמו בחירה צבע מסוגנן, אבל אלה הציפורניים הבאות להוכיח את הרעיון הלא נכון. כפי שניתן לראות בתמונה המוצגת, ציפורני הארון הם חום מט. הטון הארצי הטבעי נראה כל כך אופנתי על הציפורניים. אנחנו אוהבים את המראה הזה והוא יתאים לכל אחד.

מְסוּגנָן Matte Coffin Brown Nails

9. אופנתי מסמר אומבר רעיון

אהבה עיצובים מסמר אומבר? אז זה הרעיון הבא בשבילך! כאן יש לנו מסמרים מתים מאט עם אפור אפור עדין. אנחנו אוהבים את העיצוב הזה כי הוא כל כך אופנתי ומסוגנן. אתה יכול ליצור מחדש את המראה האפור רך או לבחור בצל תוססת יותר Ombre. כך או כך, יהיה לך אחד מניקור אופנתי.

טרנדי Ombre Coffin Nails

10. מאט מאפין מסמרים עבור קיץ

ציפורני מאט ו Glitter הוא שילוב מדהים. לא רק לקחת את המילה שלנו על זה, לבדוק את הציפורניים האלה. הציפורניים הן ורוד מט וגוון ניטרלי עם נצנצים זהב. לשחזר את המראה כולו או לנסות בצל מט אחד עם נצנצים. ניתן גם להתנסות עם צבעים שונים.

בָּהִיר Pink Matte Coffin Nails for Summer

No Replies to "21 מאט מאפין מסמרים אתה צריך לנסות עכשיו"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.