21 מודגש טרנדי סגול כהה שיער צבע רעיונות

אם אתה מחפש גוון חדש נדנדה שיער, אתה צריך לחשוב על אלה סגול כהה סגול שיער צבעוני רעיונות. הם נפלאים, מחמיאים, וכולם מדברים על זה אם אתה מקבל את זה נכון. הצצה והודע לנו מה אתה חושב על אלה תענוגות קטנים ... אנחנו מאוהבים בהם, ואנחנו חושבים שאתה יכול להיות גם.

1. צבע שיער סגול כהה רעיון עבור ברונטיות

הבהרה הם רעיון נהדר של הוספת מימד חדש לשיער שלך, אז במקום להסתכל הטון אחד ולכן שטוח בכל רחבי, השיער יש גוונים שונים המשקף אור בתוכו. כאשר אתה הולך על צל כהה, כגון אלה סגול כהה צבע שיער רעיונות, הוספת גוונים שונים חשוב להביא אותו לחיים. במבט זה, ברונטית כהה יותר נותרה ברקע, עם רק קופצים מתוחכמים של גוונים סגולים מציצים דרך להביא אותו לחיים. אם יש לך שיער כהה ואתה משתוקק ללכת לשינוי (אבל פשוט לא שינוי דרמטי), זה נראה סגול רק מתאים לך.

ארוך Brunette Hair with Dark Purple Highlights

2. לובן סגול כהה

כאשר מזג האוויר הופך כהה יותר, זה רק הגיוני השיער שלך כדי להתאים את המגמה. אנחנו לא יכולים לקבל מספיק זה לובך סגול כהה - מבט זה מראה שאתה לא צריך מנעולים ארוכים וממושכים כדי לשחק עם פופ של צבע. גלים נוספו כדי להביא את השיער הזה לחיים, וזה טיפ נהדר אם יש לך שיער בסדר אבל רוצה לתת לו קצת "oomph". מדגיש ו lowlights של גוונים שונים של סגול לעזור להביא את כל זה לחיים, אבל זה גלים אלה להביא להקפיץ זה עושה את זה נראה אפילו cuter.

אפל Purple Lob Hairstyle

3. שיער סגול עם שורשים כהים

שורשים כהים הם מושלמים עבור בנות עצלן בדיוק כמו רובנו כאן StayGlam. כאשר משלבים מראה צבעוני עם מראה כהה מושרש, יש לך מראה עצלן (אבל נהדר), וזה בערך קל כמו שזה נעשה. אם יש לך שיער כהה טבעי, כאשר השורשים להראות דרך, הם לא יהיו כל כך ברור אם להעתיק את המראה הזה. השורשים נותרו כהים מטבעם. זה פופ סגול מבריק הוא פשוט מדהים להסתכל גם - אנחנו לא יכולים לראות שום שליליות כאן?

אפל Purple Hair Color Idea for Long Hair

4. שיער סגול כהה עם אור סגול בהיר

והנה רעיון נהדר כאשר הרעיונות הסגולים שלך בצבע סגול כהה מתחיל להתפוגג ... למה לא לשחק מסביב עם גוונים שונים גוונים, הוספת כמה מציתים של לילך עם ליל כהה הרבה יותר? כאשר אתה מוסיף את התלתלים הגליים בתחתית, כל הממדים והגוונים של סגול מוצגים, נותן לך מבט שכולם יאהבו. אין זמן טוב יותר מאשר עכשיו אם אתה חושב לקפוץ ישר פנימה ... וזה נראה מדהים!

אפל and Light Purple Long Hair Color Idea

5. בוב סגול כהה

אם יש לך פנים בצורת אליפסה, בוב ארוך, גלי, ומיישר הוא מושלם בשבילך. למרות שאולי אתה צריך לשחק עם גוונים של סגול כדי למצוא אחד שמתאים את צבע העור, את בוב או בוב ארוך היא הדרך המושלמת לתת את השיער שלך הפסקה. חיתוך אלה מתים מתים יביא שיער בריא, בטווח הארוך זה אפילו לגרום לזה לגדול קצת יותר מהר מדי. לפעמים אתה פשוט צריך להודות בתבוסה וללכת על קוצצים, אבל כשאתה רואה סגולים נראה ככה, המעבר לא נראה כל כך קשה.

אפל Purple Bob Hairstyle

6. שיער מותך סגול לבנדר

המסה של צבעים היא פשוט תערובת של צבעים אשר כבר מעורבב יחד כל כך יפה, אתה לא יודע איפה מסתיים אחד מתחיל. זה בהחלט המקרה עם שיער סגול זה מותך סגול. יש כל כך הרבה גוונים של 'סגול' אתה יכול לבחור, כלומר יש לך שפע של דרכים כדי להתאים אישית את המראה הזה ולהפוך אותו משלך. בחר שניים או שלושה גוונים כי ללכת טוב ביחד ולקבל תערובת. מי יודע איזה קסם אתה עלול בסופו של דבר ליצור?

מוּמַס Purple and Lavender Hair Color Idea

7. אורך אורך בינוני

אדום כהה סגול ללכת להפליא יחד, מוצג בצורה מושלמת על ידי סגנון זה אורך בינוני. האדומים נשמרים כלפי מעלה, והם נמוגים לתוך תערובת סגולה יפה. יש הרבה גוונים נזרק לתוך זה נראה, אבל זה מה שעוזר לשמור את זה כל כך טבעי להסתכל. אם אתה הולך על סגול טהור בכל מקום, זה לא ייראה "טבעי", או כמו דיסקרטי.

בינוני Length Dark Purple Hairstyle

8. קטיפה Ombre

אם אתה ברונטית ואתה רוצה לצבוע את השיער שלך סגול, כדאי להיות מוכן לשים את הרגל עבודה. תאמין לנו כשאנחנו אומרים לך הולך להיות לא מעט עבודה הרגל. אלה סגול כהה רעיונות צבע שיער נראה נהדר כמו שהם עושים כי הם די קשה לעבוד. הם בהחלט הרבה תחזוקה. כמו גם כמה שעות בסלון, הבהרה / הלבנת השיער שלך, יהיה לך גם לאחר תחזוקה להתמודד עם, וזה יכול לכלול מוצר- build-up על ידי ערבוב מגע של צבע שלך עם שמפו שלך מְרַכֵּך שֵׂעָר. הוסף את זה כדי לוודא שאתה מצב השיער שלך ממש טוב אחרי כל זה מזיק וייבוש החוצה מראש טיפולים, וגם באמצעות המוצרים הנכונים מדי.

קְטִיפָה Ombre Hair Color Idea

9. שיער ארוך מתולתל עם סגול הבהרה

צבעי שיער כהים יותר ידועים לא 'השריית' את הצבע, כמו גם גוונים בהירים לעשות. לכן זה תמיד מומלץ לבחור עבור הבהרה הלבנת טיפולים מראש אם אתה רוצה את המראה שלך בהיר ומודגש. סגול הוא לא צבע טבעי, ומכיוון שזה לא טבעי, זה בדרך כלל הרבה יותר קשה להשיג מאשר גוונים אחרים. יהיה עליך לרענן את הצבע שלך באופן קבוע. אם לא הלכת יותר מדי טונאלי, אתה יכול לברוח עם עושה את זה בבית.

ארוך Curly Purple Hair Color Idea

10. ברונט & סגול כהה

לפני שתבחר בגוון בהיר של סגול, עליך לוודא שהוא יתאים לטון העור שלך. הגוון הלא נכון עבור עור שלך יכול להשאיר אותך מחפש שטף, או יותר 'גותי' מאשר 'ערפד'. תמיד היינו ממליצים לפנות אל קולוריסט לפני קבלת ההחלטה הסופית שלך. כאשר אתה ראש הספר שלך, לצלם איתך סוג של סגול אתה רוצה להיות ואת סוג של אפקט אתה רוצה להשיג עם זה. ככל שאתה יכול לתת להם רעיון טוב יותר, הסיכוי שאתה יוצא עם משהו שאתה אוהב. אתה רוצה לאהוב את סגול צבע שיער רעיונות, לא לשנוא אותם.

אפל Brown Hair with Dark Purple Highlights

No Replies to "21 מודגש טרנדי סגול כהה שיער צבע רעיונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    4 + 6 =