21 חמוד תסרוקת רעיונות לחגים – insightyv.com

21 חמוד תסרוקת רעיונות לחגים

עונת החגים החלה. הספירה לאחור של חג המולד מתקתקת והראש השנה מתקרב במהירות. זו העונה של כיף וחגיגות יביא איתו הצדדים ואירועים מיוחדים אחרים. עם זאת, אתה צריך לעשות את רוב הזמן של השנה ואת glam את המראה שלך. יש לנו בגדים מכוסים ואיפור בעבר, עכשיו אנחנו הולכים להיות מסתכל תסרוקות. תסרוקת יפה היא בדיוק מה שאתה צריך כדי לסיים את המראה החג שלך. כדי לתת לך קצת השראה מצאנו 21 רעיונות חמוד תסרוקת עבור החגים, יש תסרוקת לכולם מן updos לצמות.

1. אפולו אלגנטי

ראשית, יש לנו את זה updo מדהים. העדכו הוא תערובת של פיתולים וצמות. משהו כזה יהיה מושלם עבור מסיבת חג המולד או NYE. אתה יכול אפילו להוסיף כמה אבני חן קטנות לתספורת לתת לו קצת ניצוץ לאירוע מיוחד.

אֵלֶגַנטִי Messy Updo

2. קוקו שיק

Ponytails הם מאוד תכליתי צדדי. אתה יכול ללבוש פשוט עבור יום סיבתי ואם אתה רוצה glam את המראה שלך ואז לנסות קוקו כמו אחד בהשתתפות. הקוקו שחוק נמוך ומשוחרר עם תלתלים. קוקו כזה הוא יפה ואלגנטי יכול להיות משוחק לחג המולד וראש השנה.

מְסוּגנָן Messy Side Ponytail

3. צמות דיגטלים הולנדיות

צמות הם תסרוקת גדולה ללמוד. יש כל כך הרבה שונים ואתה יכול ליצור מראה שונה עם כל צמה. עבור תסרוקת זו צמה fishtail ההולנדי כבר בשימוש. הסטייליסטית יצרה שתי צמות כדי להפוך חצי למעלה, חצי למטה תסרוקת. אנחנו אוהבים את המראה הזה כי הוא כל כך חמוד והוא מושלם עבור החגים. יש הרבה הדרכות זמין באינטרנט כדי לעזור לך ללמוד את זה סוג של צמה.

הוֹלַנדִי Fishtail Half Updo

4. חצי קוקטיילים

Fishtails הם די פשוט צמה ללמוד. התספורת הבאה שלנו מראה לך איך אתה יכול סגנון הצמות האלה לתוך קוקו פאנקי. במקום שהצמה הולכת עד לקרקעית השיער, היא נעצרת באמצע הדרך. זה חצי צמה יוצר קוקו אחד מסוגנן!

חֲצִי Fishtail Ponytail

5. חמוד צמר פרחי

אם צמות פשוט נראה קשה מדי בשבילך כדי להשתלט, אז אתה יכול לנסות את הצמה רכה או למשוך הצמה במקום. סגנון זה ייתן לך את המראה קלוע בלי כל אריגה מסובכת. זה כרוך לשים את השיער שלך לתוך קוקו ולאחר מכן פיצול זה. יש הרבה מדריכים מקוונים כדי לעזור לך עם זה. אנחנו אוהבים את התספורת הזאת!

חָמוּד Fluffy Braid

6. רגוע Fishtail Updo

לאחר מכן, יש לנו updo מדהים זה יהיה מושלם עבור כל אירועי חג מיוחדים כגון מסיבות. התספורת כוללת לחמניות רגועות עם צמות דיגטיל. תסרוקת כמו זו היא בחירה מצוינת כפי שאתה לא צריך להיות מסודר מדי. אז, אם קצת שיער מקבל משך או לא חלקה זה לא משנה. אתה יכול לרקוד כל הלילה עם תסרוקת כזאת ולראות טוב כמו שעשית בתחילת הלילה.

רָגוּעַ Fishtail Updo

7. פשוט ו אלגנטי

עונת החגים היא הזמן המושלם של השנה כדי glam את המראה שלך. רעיון השיער הבא שלנו יעשה בדיוק את זה. התספורת כוללת לחמנייה פשוטה שיושבת בבסיס הצוואר, בעוד שבחזית השיער יש תלתלים רופפים. שילוב של לחמניה ותלתלים רופף עושה תסרוקת אלגנטית שיתאים לכל אירוע.

פָּשׁוּט and Elegant Updo

8. צד קוקו

רוצה יותר בסגנון הצהרה? ואז הבחירה הבאה שלנו יכולה להיות בשבילך. התספורת תכונות קוקו גבוה עם צמה בצד. הוספת צמה בצד תיצור מראה ייחודי ועצבני. יצירת צמה בצד עשוי לקחת קצת תרגול אבל זה יהיה שווה את זה!

צַד Braid Ponytail

9. ברייד אחד

אתה יכול ג’אז את השיער שלך על ידי הוספת רק צמה פשוטה אחת. שיער זה היה מנוסח לתוך תלתלים רופפים עם צמה אחת. צמות Fishtail להשתמש בשני גדילים במקום שלושה והוא כרוך לוקח קטעים של שתי חתיכות אלה. יש הדרכות באינטרנט כדי לעזור לך, אחד שאתה שולט הצמה אתה יכול ליצור נראה שונה.

אחד Fishtail Braid Lob

10. בוהמי חצי חצי למטה סגנון

תסרוקת הבא שלנו תכונות למשוך דרך הצמה כי כבר מנוסח לתוך חצי למעלה, חצי למטה תסרוקת. בחלק העליון של השיער יש גם פיתולים קטנים וחמודים. עבור זה נראה לך להשתמש באותו תהליך אבל רק על חצי השיער. אנחנו אוהבים את זה כי יש בו אווירה בוהמית ייראה נהדר עבור החגים.

בּוֹהֶמִי Half Up Half Down Style

No Replies to "21 חמוד תסרוקת רעיונות לחגים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.