21 חמוד חג האהבה של מסמר רעיונות – insightyv.com

21 חמוד חג האהבה של מסמר רעיונות

יש לך כבר כבר חשבתי על בגדים של ולנטיין, איפור ושיער אבל חשבת על הציפורניים שלך? מסמרים הם חלק חשוב המראה שלך סיים, ולכן חשוב שיהיה ציפורניים יפות עבור האירוע. יש כל כך הרבה אפשרויות עיצוב עבור חג האהבה מלבבות לאמנות המשתמשת בצבעים רומנטיים כמו אדום וורוד. כדי לתת לך כמה רעיונות מצאנו 21 יום של חג האהבה רעיונות. כל אלה יהיו מושלמים ליום המיוחד.

21 חמוד חג האהבה של מסמר רעיונות

1. אור ורוד מסמרים עם לבבות

ראשית יש לנו את הציפורניים האלה מדהים. הציפורניים המרובעות הארוכות צוירו בוורוד בהיר מאוד, עם פיסות לב אדומות קטנות בפינות. זה רעיון כל כך חמוד ואתה יכול גם לצייר את הציפורניים בגוון אדום עם לב ורוד. אמנות כמו זה נראה הכי טוב על מסמרים ארוכים.

אוֹר Pink Nails with Hearts

2. הלב של חג האהבה מסמרים

אם אתה רוצה מסמרים נועזים ליום האהבה, אז הרעיון הבא הוא הדרך לעשות את זה. ציפורניים אלה יש אדום רומנטי קלאסי עם עיצוב לב אהבה. כמה ציפורניים צוירו באדום בעוד שתיים מהן בעלות עיצוב לב. אתה יכול ליצור מחדש את שני עיצובים או רק אחד. ישנם סטנסילים הלב זמין באינטרנט כדי לעזור לך לקבל את הצורה.

אָהוּב's Day Heart Nails

3. נצנצים לב שחור מסמר אמנות

לאחר מכן, יש לנו קבוצה מסודרת של מסמרים כי תכונה נצנצים ולבבות. שני ציפורניים יש עיצוב לב שחור, אחד יש כסף נצנצים והאחרים צבועים שחור. ציפורניים אלה מושלמים עבור נשים שרוצות להיראות glam. אתה יכול לשנות את הצבעים ורוד או אדום.

נִצנוּץ and Black Heart Nail Art

4. מסמרי לב מסולסלים

חג האהבה הוא אירוע מיוחד אשר אומר שאתה צריך מסמרים מיוחדים במיוחד. רעיון העיצוב הזה כולל ציפורניים המעוטרות בלבבות. אתה יכול ליצור מחדש את המראה הזה עם אבני חן נוצץ. אלה באים בכל צבע, כך שאתה יכול לעשות את הציפורן אמנות ייחודית לסגנון שלך. מראה זה יתאים הן מסמרים ארוכים וקצרים.

מְיוּפֶּה Heart Nails

5. לבבות ונקודות פולקה

שיהיה לך קצת כיף עם מבט האהבה שלך עם מסמרים נועזים ותוססים כאלה. לבן, ורוד סגול הלקים שימשו ליצירת לב פולקה דוט אמנות. אתה יכול ליצור מחדש את הרעיון הזה עם כל שלושה צבעים. עבור לבבות אתה יכול להשתמש סטנסילים או מדבקות עבור נקודות פולקה תצטרך כלי doting או מברשת דקה.

לבבות and Polka Dots Nail Art

6. ציפורניים הלב האדום של ולנטיין

אם אתה רוצה מסמרים זוהר ליום האהבה, אז זה הרעיון הבא יכול להיות מושלם בשבילך. ציפורניים בצורת ציפורן כבר צבוע בגוון טבעי כבר סיים עם לב נצנצים אדום. זהו עיצוב פשוט אך מסוגנן. זה נראה הטוב ביותר על מסמרים ארוכים יותר אבל יתאים לכל צורה.

אָדוֹם Valentine's Heart Nails

7. מכתבים של ולנטיין

מסורת של ולנטיין היא לשלוח למישהו כרטיס או מכתב. הרעיון הבא הבא לוקח את הרעיון הזה והופך אותו לאמנות הציפורן חמוד. ציפורן אחת מקושטת במלים, לאחרת יש מכתב ועיצוב לב, והשאר צבוע אדום. אנחנו אוהבים את האמנות הזאת כי זה כולל את המעטפה ואת המעטפה. אתה יכול לקבל ללכת על זה מחדש בבית, זה ייקח קצת תרגול, אבל זה יהיה שווה את זה!

אָהוּב's Letter Nails

8. ורוד, נצנצים ולב עיצוב הציפורן

הרעיון הבא שלנו הוא קצת יותר עדין מאשר כמה עיצובים אחרים. הציפורניים היו צבועות ורוד בהיר תכונה שני מסמרים מבטא. האחד הוא זהב נוצץ והשני בעל לב קטן. אלה משתמשים בכל הצבעים הרומנטיים ויש להם קצת זוהר. מסמרים כמו אלה הם מושלמים עבור נשים שרוצות לחגוג אבל לא רוצה להיות מעל מדי.

וָרוֹד, Glitter and Heart Nail Design

9. Heartbeat נייל עיצוב

מחפש אמנות ציפורן ייחודית? אז אתה צריך לבדוק את הרעיון הזה. הציפורניים צוירו בגוון אדום עם קו לב זהב נצנץ. כל מסמר עושה את הקו המלא. אתה יכול ליצור מחדש את אלה עם כל שורה בכל הצבעים. אנחנו אוהבים את העיצוב הזה של קווירקי ואלנטיין.

דופק לב Nail Design

10. אני אוהב אותך דובי הרבה אמנות הציפורן

לאחר מכן, יש לנו אחד הרעיונות ציפורניים ביותר אי פעם! הציפורניים כבר צבוע ורוד תכונה “אני אוהב אותך ביארי הרבה” עם שלושה עיצובים דוב. אמנות זו היא מהנה ויצירתית. יצירת דוב עם לק ציפור ייקח קצת מאמץ אבל יש הרבה מדריכים מקוונים כדי לעזור לך.

אני Love You Beary Much Nail Art

No Replies to "21 חמוד חג האהבה של מסמר רעיונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.