21 אופנתי תסרוקות קלוע לנסות את הקיץ הזה – insightyv.com

21 אופנתי תסרוקות קלוע לנסות את הקיץ הזה

11. קלוע Updo עבור נשים שחורות

אם יש לך שיער אפרו והם מחפשים צמה אופנתי שונה, לא נראה עוד. זה אידיאלי בשבילך. זה נראה מדהים, girly ואלגנטי. לאחר הצמה כי עובר על החלק העליון של הראש שלך יביא את כל תשומת הלב אל הפנים שלך.

קָלוּעַ Updo for Black Women

12. פשוט, ישר חזרה קורנרוס

זה פשוט, קל בסגנון קלאסי. יש אומרים, למה לשנות משהו שעובד ונראה מדהים? זה כל כך נכון עם סגנון זה. אנשים רבים מקבלים משועמם של סגנונות נצחיים כמו אחד מעל אבל אנחנו אוהבים את זה. זה תמיד אופנתי ולא נראה משעמם אותנו. זה יהיה להדגיש את הפנים שלך לשמור על השיער שלך בחזרה במהלך היום. זה מושלם עבור לוח הזמנים שלך קדחתני.

יָשָׁר Back Cornrows for White Women

13. קורנל הולנדי

זה אולי נראה קשה לעשות אבל זה די פשוט. צמה הולנדית היא הפוכה של הצמה הצרפתית. אתה פשוט צמה תחת במקום. אם אתה באמת טוב בצמות צרפתיות, נסה את זה. אנחנו יכולים להבטיח שתהיה מרוצה מהתוצאות.

הוֹלַנדִי Braid Cornrows for White Girls

14. ארוך, קרמל Boxer בריידס

בוקסר הצמות הן trending אבל גם cornrows. רבים חושבים כי קים K עשה את זה בסגנון מפורסם אבל אני חוששת לא. כולנו יודעים שהיא מעריץ של תסרוקת זו והיא היתה השפעה על אנשים רבים בוחרים את הסגנון הזה אבל מצטער לומר, הם היו במקום במשך שנים רבות לפני. אנשים מבולבלים לגבי מה הם מתאגרפים צמות. ההבדל היחיד בין הצמות מתאגרף, cornrows ואת הצמות ההולנדי הוא שם בלבד. בוקסר צמות הם trending על מדיה חברתית כגון טוויטר ו Instagram אבל לא לדאוג, אתה עדיין trending אם יש לך cornrows או צמות הולנדית. אתה יכול לקרוא את הצמידים מתאגרף או מה שאתה רוצה!

שתיים Long Boxer Braids with Pop of Caramel

15. סגנון קלוע עם הרחבות

אם אי פעם רצית להתנסות עם הרחבות שיער, עכשיו זה הזמן. הקיץ הוא הכל על הצגת הסגנון שלך להיות יצירתי. קלוע השיער שלך והוספת סיומות שיער תוך braiding, הוא רעיון נהדר. זה יוסיף אורך הצמות מדהים שלך יכול להוסיף צבע. תמונה זו למעלה מראה כיצד תוספות שיער מדהימות יכולות להיראות. אתה תמיד יכול להוציא אותם כאשר אתה לוקח את הצמות שלך, אז כדאי לנסות את זה. תעשה חיים.

קָלוּעַ Summer Hairstyle with Extensions

16. חמוד, קלוע Updo על שיער טבעי

אם יש לך שיער סקסי, טבעי רוצה לחבק אותו, תסתכל על סגנון זה. זה כמעט כמו צלב הכתר אבל צעד רחוק יותר עם שתי צמות. זהו סגנון חמוד אופנתי שכולם יאהבו, במיוחד אתה! זהו הסגנון המושלם לעבודה, לומד, קניות, מסיבות, הליכה על החוף או מנוחה בבית. אנחנו גם אוהבים איך יש את מרכז הפרידה מראה, ואילו צלב הכתר יכסה את זה. אנחנו יודעים שאתה תאהב את הסגנון הזה אבל זה עשוי לקחת קצת תרגול כדי לשלוט. שמור על תרגול ואתה תהפוך מקצוען!

חָמוּד Braided Updo on Natural Hair

17. Cornrows עם braff האזיקים

נוסף אביזרי שיער הצמות שלך, יכול להראות את הסגנון שלך עוד יותר. Braff האזיקים נראה מדהים להפגין את היצירתיות שלך. הם נראים כל כך טוב ואתה תהיה מגמה עם כל החברים שלך. חפשו מי לובש את האזיקים הבא!

לבן Girl Rocking Cornrows

18. שתי צמות הולנדיות + קורניות זעירות

אנחנו אוהבים את הסגנון הזה. זה ייחודי, כיף יש מגוון של צמות. שתי צמות הולנדיות הן האטרקציה העיקרית, אבל אם מסתכלים קצת קרוב יותר, אתה יכול לראות את זעירים cornrows כי הם נוספו על הצדדים. זה משהו שונה עבור הבנות המשמשים שתי צמות צריך קצת דחיפה של השראה.

שתיים Dutch Braids for Summer

19. צמות צבעוניות

הוספת צבע הצמות שלך תקבלו את מצב הרוח בקיץ. לאחר צמות צבעוניות מגדיר את סרגל גבוה ואתה נראה נהדר. הם לא רק צמות, הם צמות צבעוניות. להתבלט ולהראות את הצבעים שלך.

צִבעוֹנִי Straight Back Cornrows with Extensions

20. סגנון קיץ מושלם

זהו סגנון מפורט מאוד סקסי לך לנסות את זה בקיץ. אולי אתה חושב על משהו מיוחד עבור פסטיבלים הקיץ שלך או הולכים לחופשה רוצה להיות תסרוקת שיימשך … זה מושלם. אנחנו יודעים שזה נראה מסובך מאוד וקשה להשיג אבל אם אתה הולך ספר או חבר שלך מגיע לסגנון השיער שלך לצמות, להראות להם את התמונה הזאת והם יאהבו את האתגר. זה נראה מדהים וזה תסרוקת כי הוא מוכן לכל דבר, מ מטפס רוק כדי להשתזף השמש, כל דבר הולך עם השיער הזה.

מגניב Dutch Braid Cornrows for White Women

21. שתי תבניות של הולנדיות

לכו על הקלאסי שני ההולנדי הצמה הצמה. זה מושלם עבור girlies עם אורח חיים עסוק רוצה להיראות נהדר כל יום. אם יש לך עבודה 9-5 או סטודנט, לפעמים אתה מרגיש כמו להתעורר, שיש מקלחת ולא צריך לחשוב על השיער שלך. סגנון זה יימשך כמה חודשים וייראה נפלא עבור אורח החיים היומי שלך, אלא גם את אירועי הערב שלך כגון חגיגה, לילות תאריך או פשוט מצמרר בבית בפיג ‘מה שלך!

שתיים Dutch Braids Style for Summer

No Replies to "21 אופנתי תסרוקות קלוע לנסות את הקיץ הזה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.