21 יום פטריק הקדוש מסמרים | insightyv.com

21 יום פטריק הקדוש מסמרים

יום פטריק הקדוש הוא חגיגה של אירלנד ותרבות אירית. כדי לעזור לך להתכונן לחופשה כיף מצאנו 21 של הרעיונות הטובים ביותר של פטריק הקדוש יום. יש לנו אמנות הציפורן הירוקה, הרבה עיצובים שמרוק ועוד. ישנם מסמרים לכולם אם החדש שלך ליצירת אמנות או הם מקצוען הכולל. אתה יכול אפילו כמה נראה מחדש בסלון הציפורן. כל הציפורניים בהשתתפות ייראה מדהים לכל אירוע של יום פטריק הקדוש.

1. פטריק הקדוש יום מסמרים נצנצים

הראשון עד שיש לנו אלה מסמרים נצנצים זוהר. רוב הציפורניים מכוסים ירוק נצנצים בעוד מסמר אחד יש זהב נצנצים, ועוד הוא לבן. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה כי זה סופר חמוד ליום פטריק, אבל אתה יכול גם ללבוש את הצבעים עבור הזדמנויות שונות. אתה יכול ליצור מחדש את המראה דומה או אולי פשוט להשתמש ירוק נצנצים.

רחוב Patrick's Day Glitter Nails

2. Glam Shamrock נייל אמנות

שמרוק הם סמלים של אירלנד. הרעיון הבא שלנו כולל עיצוב shamrock glam. שלושה ציפורניים צבועים ירוק תוססת, מסמר אחד מכוסה אבני חן אחד מסמר יש עיצוב shamrock קטן. יש כמה דרכים אתה יכול לשחזר מסמרים כאלה. אתה יכול לקבל את כל שלושת העיצובים או אולי פשוט לבחור אחד שאתה אוהב. כך או כך אבני חן ו shamrocks מושלמים עבור יום פטריק הקדוש של חגיגה.

זוהר Shamrock Nail Art

3. נקודות פולקה ושמרוק

לאחר מכן, יש לנו עוד עיצוב חמוד shamrock. במקום רק אחד shamrock שני הציפורניים יש דפוס חוזר. אתה יכול ליצור דפוס זה עם סטנסיל או עם מדבקות. אנחנו אוהבים את הצבעים המשמשים כמו השימוש של נקודות פולקה כפי שהוא נותן את הציפורניים מבט ייחודי. עבור הציפורניים שלך אתה יכול פשוט יש shamrocks או יש ללכת על שלושה עיצובים שונים.

פּוֹלקָה Dots and Shamrocks

4. סנט פטריק יום מסמר אמנות עם מבטא המבטא

הרעיון הבא שלנו כולל מניקור המשתמש בצבע ירוק, זהב ולבנים. ישנם שני מסמרים מבטא עם עיצוב shamrock ו chevron. מסמרים כמו אלה הם מושלמים לחג, אתה יכול לשחזר את אלה עם או בלי עיצוב שברון.

רחוב Patrick's Day Nail Art with Accent Nail

5. Glitter אירי מסמרים ירוקים

ירוק נצנצים מושלם עבור יום פטריק הקדוש! הציפורניים הבאות להשתמש נצנוץ ירוק כהה עם מסמר מבטא אחד. המבטא מסמר יש דפוס מפוספס ו תלתן ארבע עלה. ישנן הדרכות כדי לעזור לך עם פסים, shamrocks ו clovers כך שתוכל ליצור מחדש את המראה הזה בבית. ציפורניים כאלה גם נראה מסוגנן לאחר חגיגות כי העיצוב תלתן הוא עדין.

נִצנוּץ Irish Green Nails

6. נדל תלתן תלתן

לאחר מכן, יש לנו אחד העיצובים הציפורניים הכי מגניב. ציפורניים אלה נוצרו עם shamrocks או תלתן. את shamrocks היו הרים ו לחוץ בתוך מחברת במשך כמה ימים עד יבש. אחר-כך הונחו על הציפורניים. זהו רעיון מהנה וייחודי!

אמיתי Clover Nail Art Idea

7. תוססת ירוק הקשת ציפורניים

מחפש הצהרה עושה מניקור? אז זה הרעיון הבא בשבילך. הציפורניים ירוקות עם נקודות פולקה זהב ויש גם שני מסמרים מבטא הקשת. זה מסמר אמנות ייראה מדהים עבור יום פטריק הקדוש ומעבר. זה יתאים לכל אורך הציפורן.

תוססת Green and Rainbow St Patrick's Day Nails

8. ירוק מסמר תלתן מסמרים

ארבעה clovers עלה הם אמרו להיות מזל טוב. אז, לתת את הציפורניים שלך מזל של אירית עם מסמרים ירוק תלתן כזה. אתה יכול ליצור אמנות הציפורן ככה עם מדבקות או סטנסילים. אולי אפילו רק ליצור מסמר אחד דומה כמו מסמר מבטא לצייר את השאר ירוק. ציפורני תלתן כאלה הם מושלמים ליום של פטריק הקדוש.

ירוק Lucky Clover Nails

9. מסוגנן תלתן מסמר עיצוב

אמנות הציפורן הבאה שלנו היא דרך לחגוג את סנט פטריק בסגנון. אלה ציפורניים חמוד סופר יש מעיל בסיס ירוק מאוד עם זהב embellishments ושתי תלתן לבן. אתה יכול לשחזר את הציפורניים האלה עם סטנסיל תלתן ואתה יכול אפילו להשתמש אבני חן זהב. עיצוב זה יתאים לכל אורך הציפורן.

מסוגנן Clover Nail Design

10. מסמרים איריים שמרוק

אם אתה רוצה להתנסות עם עיצובים שונים, אז זה הרעיון הבא יכול להיות בשבילך. שני ציפורניים צוירו בירוק מסוגנן, אחד הוא זהב נצנצים ושניים של הציפורניים יש עיצוב shamrock. אתה יכול להשתמש מניקור זה כהשראה ליצור כל כך הרבה נראה שונה. אולי לשחזר משהו דומה או להשתמש בכל עיצוב אחר עבור אמנות משלך סנט פטריק ייחודי הציפורן.

אִירִית Shamrock Nails

No Replies to "21 יום פטריק הקדוש מסמרים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    68 + = 74