21 רעיונות איפור יפה להפליא עבור הנשף – insightyv.com

21 רעיונות איפור יפה להפליא עבור הנשף

11. מראה מוב

אנחנו אוהבים את המראה הוורוד המדהים הזה, משובח לחלוטין עם רמז קליל ביותר של זהב בפינה הפנימית של העין. למעשה, זה טריק טוב מאוד לדעת. אם אתה משתמש בגוון בהיר בהיר יותר בפינה הפנימית, זה ישקף את האור ולהפוך את העיניים שלך נראה גדול יותר ויותר. זה גם יעזור לך להיראות ער יותר, רק במקרה שאתה צריך את זה. אנחנו בהחלט עושים!

יפה Mauve Makeup Look for Prom

עיניים: ABH Modern Renaissance Palette ו Morphe מברשות לחץ פיגמנט ב ‘Untamed’ (מכסה); נצנצים Certifeye בלימונדה; NYX ג’ל אניה & smudger.

השפתיים: OPVBeauty Matte נוזל ליפסטיק ב ‘סוהו סודות’.

12. זוהר אייליינר + שפתיים עירום

איך אתה מרגיש לגבי אייליינר נצנצים? אנחנו יודעים שזה מהלך די אמיץ, אבל זה אחד שאנחנו בהחלט חושבים שאתה צריך להסתכל על תוך בחיפוש אחר רעיונות איפור יפה לנשף. שמור על כל דבר אחר בעירום, כי אייליינר נצנצים עושה את כל מדבר, ותמצא כי אנשים מפטפטים על האיפור שלך מחפש את כל הסיבות הנכונות. זה טוב להיות כל כך על המגמה, נכון?

פָּשׁוּט Natural Makeup Idea for Prom

עיניים: NYX FAce & Body Glitter ב ‘רוז הדגש’.

שפתיים: קוסמטיקה ג’ואר רוז קוורץ שפתיים + Kylie קוסמטיקה “כל כך חמוד” מבריק. 

13. עיניים כסף + שפתיים עירום מבריק

הלכנו לעיניים זהב / עירום נצנצים, אבל מה עם הניצוץ כסף כל? השפתיים העירומות המבריקות האלה הולכות טוב מאוד עם הגוונים הכסופים, למרות שאולי חשבת שהם יתנגשו. זה הכל על לדעת איך לעבוד אותם יחד, הולך נגד “עבודה עם עין אחת – עיניים או הפה” הכלל כי כולנו לימדו על ידי האמהות שלנו כמו ילדים.

דְרָמָטִי Black and Silver Smokey Eye for Dark Skin

14. זהב גליטר תחתון Lash קו

אם אתה רוצה להזריק קצת ניצוץ, אבל אתה לא רוצה להזריק יותר מדי נצנוץ, מה דעתך על זה אניה התחתונה נראה? יש לך ורוד עמום ונייטרלי יחסית עפעף נראה העליון, לשמור את כל תשומת הלב על הריסים התחתונים. חלקלק מהיר הוא כל מה שנדרש כדי לקחת את המראה שלך מ שיק היום לנשף לילה, וכאשר אין לך הרבה זמן על הידיים שלך, זה יכול להיות המראה שמוכיח את התשובה לכל התפילות שלך.

חום And Gold Eye Makeup for Prom

מוצרים בשימוש: BH קוסמטיקה 88 צבע מאט צבעים, SLMissGlam מלקות ב ‘Sparkly גלאם’. עם מבט זה אנו ממליצים ורוד בהיר, שפתיים מבריק.

15. סגול וברונזה עיניים נצנצים

סגול וברונזה – איך אתה מרגיש לגבי שילוב של שני גוונים ביחד? עכשיו תראו את יפה יפה איפור רעיונות עבור הנשף אנו מראים לך למטה ולאחר מכן לחזור אלינו. האין זה מטורף עד כמה שני הגוונים מתמזגים יחד? אם אתה רוצה להיראות ככה זה יהיה האחרון כל הלילה, להשקיע טוב eyeshadow primer. זה יהיה לשמור על הכל במקום למשך זמן, וכאשר אתה עובד עם נצנצים זה לא דבר רע!

סָגוֹל and Bronze Glitter Eye Makeup Idea for Prom

מוצרים משומשים: מורפי מברשות 35B & 35F צלחות צללית, נצנצים Certifeye, ו Certifeye ריסים ב ‘חלום’.

16. שפתיים עירום + פופ של צבע

כאשר אתה מתנדנד קיפודים בעירום, אתה יכול להרשות לעצמך ללכת עם קצת צבע על העיניים. מה דעתך על הגוון הכחול הקסום והיפהפה הזה, מושלם כשאתה לובש שמלת סינדרלה? האם אתה זוכר שהזכרנו קודם לכן על הוספת צל בהיר יותר, לבן כמעט, לפינה הפנימית של העין כדי לפתוח אותו? ובכן, זוהי דוגמה קלאסית לכך. ה- IT נעשה יפה!

ירוק כחלחל Mint Smokey Eye Makeup for Dark Skin

עיניים: ג ‘יי החתול יופי Blinkle Shimmer Eyeshadow ב ‘Joyful Emrald’ (מכסה פנימי), מתמודד מדי פלטת שוקולד “בצל שוקולד” (מכסה חיצוני), מברשות מורפי 35C לוח (לקמט), ג ‘יי החתול יופי ‘דולצ’ה דה לצ’ה’ צל אפור משולש (פינה פנימית).

17. פיצ’י שפתיים + עיניים נייטרלית

כדי להשיג את השפתיים האפרסקיות ואת העיניים נייטרלי, אתה רוצה להתחיל על ידי עובר על כל העפעף שלך עם גוון עור חיוור. זה לפעול בתור פריימר, מעל החלק העליון של פריימר בפועל יש לך להחיל כמובן. אתה לא צריך לשכוח פריימר העין בעת ​​ביצוע תכונה של העיניים שלך. לזרוק את הגוון החום כהה בפינה, ולאחר מכן לשלב את זה עם גוון חום בהיר לתוך הקפל. הפינה הפנימית של העין שלך, וגם את מרכז זה, צריך להיות גוון בוהק יותר זוהר. לסיים את הדברים עם גוון אפרסק של שפתון נוזלי ואתה מוכן לנשף!

ניטראלי Eyes and Peach Lips Makeup Look for Prom

עיניים: מורפי מברשות 350 צבעים, טרט חימר צבע אניה. 

שפתיים: שפתון היפה של נוזל היופי של הודא ב ‘פצצה’.

18. עיניים זהב אלגנטיות

האם אתה במצב רוח עבור כמה אלגנטיות? כשזה מגיע רעיונות איפור יפה לנשף, זה מראה זהב חייב להיות אחד הגדולים. זהב תמיד ידוע מאוד להיות גוון מפואר, בשילוב עם קפיצי זה של אייליינר שחור, יש לך מראה קלאסי שאתה תמיד יכול לסמוך עליו. צוות עם שפתיים אדומות יפה למראה גלאם הוליווד, או לבחור משהו מודרני יותר עם שפה עירום.

אֵלֶגַנטִי Gold Eye Makeup Look for Prom

מוצרים משומשים: עיניים טבעיות מול פנים – “HOney Pot ‘(מכסה),’ Sexpresso ‘ו’ Cashmere באני ‘(לקפל); NYX Liquid קריסטל ליינר “קריסטל משי” (מכסה).

19. חום סמוקי עין + זהב גליטר אניה

למה לא לעשות תכונה של משהו היית ללבוש כל יום? אם יש לך תמיד אייליינר שחור, להוסיף קצת משהו חדש על השולחן שלך רעיונות איפור יפה לנשף. לאחר שתסיים עם אניה שחור, להוסיף קו זעיר של זהב סביבו באמת להביא הכל לחיים. זה טריק פשוט, ואת שינוי זעיר לשגרת האיפור הרגילה שלך, אבל זה באמת יעשה את כל ההבדל.

חום Smokey Eye and Gold Glitter Eyeliner

מוצרים משומשים: Morphhe Brushes 35O צבעים, Tarte קוסמטיקה Tartelette ב בלום צבעים, בקה קוסמטיקה אוסף שמפניה פנים לוח צבעים – Popeco פופ & שמפניה פופ (פינה פנימית), Lycheexo גולד שמפניה Glitter, ו NYX Glitter Primer.

20. איפור עיניים זהב + פעמיים אייליינר

עוד יום, עוד מבט כפול אייליינר, אנחנו אומרים לך את זה אייליינר פופ הוא דבר גדול עכשיו. אתה הולך להתחרט לא עושה את זה! הזהב על המכסה כבר ארוז באמת על זה עם המראה היפה, וזה משהו שאתה הולך רוצה לעשות עם רעיונות האיפור היפה שלך לנשף. הטריק הוא לבנות את הצבע בשכבות בהדרגה. לחטוף אותו ולקוות לטוב הוא לא הטקטיקה הגדולה ביותר.

זהב Eye Makeup and Double Eyeliner Look for Prom

מוצרים משומשים: BH קוסמטיקה זהב למהר העין ואת לוח הלחי.

הדרכה מיני על המראה – Instagram.

21. רכה איפור עיניים נוצץ עבור עיניים ירוקות

לחלופין, דברים מגניבים במגע עם זה עין עירום יותר עירום טבעי להסתכל, רק את התוספת הקלה ביותר של אפרסק אור בהיר לאורך קו הרצועה התחתונה. אתה תהיה מופתע עד כמה הבדל זה זעירים של צבע על קו הריסים התחתון יכול לשנות את הטון של האיפור שלך, וכאשר מעורבב כראוי, באמת יכול לרכך את כל המראה.

טִבעִי Prom Makeup for Green Eyes

מוצרים משומשים: ABH מודרני רנסנס Palette – חם חום (Crease), CoulourPop קוסמטיקה ‘מיליונר’ (מכסה), ו Tarte Clay Paint Eyeliner.

בין אם אתה רוצה משהו זוהר, פשוט, אלגנטי, או מתוחכם עבור הנשף שלך השנה, אנחנו חושבים אלה רעיונות איפור יפה לנשף יכסה הכל. רק תזכור להיות עצמך, ללכת עם נראה כי אתה רוצה ללכת עם, ומעל הכל, יש המון כיף! אנחנו משתוקקים לחזור לימי הנשף בבית הספר שלנו!

No Replies to "21 רעיונות איפור יפה להפליא עבור הנשף"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.