21 רעיונות אבטיח חמוד אבטיח – insightyv.com

21 רעיונות אבטיח חמוד אבטיח

11. אבטיחים ורודים

לעשות את זה פשוט וקל עם אלה ציפורניים, אבטיח ורוד. אתה יכול לפשט את האבטיח על ידי בעל בסיס ורוד ורק להוסיף את הזרעים השחורים. זה כל כך קל להשיג וזה עדיין נראה מדהים. זה לא ממש מלא על המראה אבטיח אבל זה בהשראת הפרי יש לך כלל את הזרעים.

וָרוֹד Gradient Watermelon Nails

12. חצי ירח פדיקור אבטיח

ציפורניים אלה נראים fab! אבטיח הוא אחד הפרחים הצבעוניים ביותר שם בחוץ כדי לקבל אותם על הציפורניים שלך, הוא מדהים. זה חצי ירח בסגנון נראה כל כך ייחודי תוססת, מי לא אוהב את אלה על הציפורניים שלהם, נכון? צבע הבסיס של הציפורן צריך להיות ניטרלי למדי כדי לקבל את הניגוד בין השניים.

אבטיח Half Moon Manicure

13. עיצוב מדהים Ombre

כולנו יודעים כי אומבר הוא trending לשיער … עם זאת, האם ידעת על מסמרים אומים? הם הופכים פופולריים יותר ויותר, במיוחד בקיץ. הם נראים מדהים ולהראות את כל הצבעים בשימוש. זה אפקט אבטיח שונה במקצת. האבטיח הוא מפוצל אשר מוסיף משהו ייחודי וצבעוני. ודא שאתה סלע מסמרים שלך (אבטיחים) הקיץ.

אומבר Watermelon Nail Design

ציפורניים קיץ מושלם!

קיץ ורוד הם חובה. ורוד הוא צבע הקיץ המושלם. זה כיף, מבריק וסקסי. זה עושה את כל הציפורניים נראה בולט בולט מן הקהל. על ידי הוספת ורוד למרכז, עם צבעים בהירים על הקצוות, הוא צועק הקיץ. זה נראה יפה. אל תשכח להוסיף את הזרעים!

קַיִץ Watermelon Nail Design

15. פדיקור אבטיח חמוד

תראו את הרגליים האלה פטיש אבטיח מדהים! זה מה שאתה קורא סנדלים מוכנים בהונות! העונה סנדל היא כאן ואתה הולך להיות לובש בהונות, סנדלים ואולי אפילו כפכפים אשר יראה את כל הבהונות. זו הסיבה שאתה צריך להיות מוכן. אתה יכול לצייר את הציפורניים עכשיו בזמן לכל ימים חמים על החוף.

חָמוּד Watermelon Pedicure Design

16. ירוק כהה ורוד עיצוב

ירוק וורוד הם הצבע העיקרי של אבטיח … אז אם אתה רוצה לקבל את המראה האבטיח המסורתי, ואז ללכת על צבעים אלה. מ רחוק, אתה יכול להגיד מה צבע ואת הנושא של ציפורניים אלה הוא בלי לשאול. הם כיף, תוססת ומדהימה להסתכל.

אפל Green and Pink Watermelon Nails

17. כיף אבטיח עיצוב

ציפורניים אלה נראים כל כך כיף ויצירתי. זכור כי תקבל הרבה הערות ותשומת לב אם יש לך את הציפורניים האלה, כדי להיות מוכנים. אתה תרגיש כמו סלבריטי מקומי! אלה הם שונים מעט צבעים אבטיח מסורתיים, הם עדיין בולטים אבל יש סגנון משלך מעורבב עם הנושא אבטיח.

אָדוֹם and Green Watermelon Nail Design

18. אבטיחים ונקודות פולקה

אנחנו אוהבים את בסיס הפולקה עם פרוסות האבטיח. אתה צריך לנסות את העיצוב הזה! כל כך קל לעשות וכל מה שאתה צריך עבור פרוסות מלון הוא מברשת ציפורניים, אלא אם כן יש לך יד יציבה לצבוע אותם ביד חופשית. נסה את זה ולראות את התוצאה.

פּוֹלקָה Dot Watermelon Nail Design

19. פינות אבטיח ורודות מסמרים

ציפורניים הדגשה תעשה את הידיים שלך להתבלט מן הקהל. אם אתה רוצה לצייר את הציפורניים שלך, הנה אחד בשבילך. אל תדאג אם אתה לא טוב על אמנות הציפורן, זה כל כך קל ומהיר להשיג. ברגע שיש לך לעשות את זה, אתה תמיד תעשה את זה. בחר את הציפורניים מבטא, את האצבע הפופולרי ביותר אנשים בוחרים את האצבע, ולאחר מכן לצייר את שאר הציפורניים שלך את אותם צבעים כמו אבטיח מבטא מסמרים אבל צבעים מוצקים. לדוגמה, מסמר אחד יהיה ורוד, השני ירוק ואתה יכול להוסיף קצת נצנצים מדי. עבור אל הציפורן המבטא. תפוס את הלק לקרצוף לבן ולהשתמש בו כצבע הבסיס שלך. צבע את הציפורן כולו לבן ולהשאיר לייבוש מלא. ואז לתפוס את הלק לקפל ורוד לכסות 75% של הציפורן. המתן עד שהוא יבש לחלוטין. לאחר מכן קח את הלרוק הירוק והוסף פס לאחד הציפורניים, כמו בתמונה. אז כל מה שאתה צריך לעשות הוא להוסיף את הזרעים השחורים. בוצע!

וָרוֹד Watermelon Accent Nails

20. מסמרים סגולים עם אבטיחים

אם אתה אוהב סגול, להוסיף את זה לצבעים. יש בסיס סגול ולהוסיף את האבטיח לאזור לציפורניים של הציפורניים שלך. סגול הוא תמיד צבע טוב לבסיס עם צבעים אבטיח הוסיף, זה יהיה להתבלט.

סָגוֹל Nail Design with Watermelons

21. ציפורני אבטיח אדומים וורודים

עבודה אדומה ורודה גם בעת יצירת מסמרים אבטיח. כאשר מציירים את הציפורניים שלך, לפעמים עדיף פשוט ללכת עם מה שאתה מרגיש באותו זמן. ציפורניים אלה אין סימטריה אבל אותם צבעים משמשים בשתי הידיים. כדי ליצור את זה תצטרך אדום, ורוד, ירוק נצנצים, צהוב או זהב נצנוץ לקים מסמר לבן.

אָדוֹם and Pink Watermelon Nails

No Replies to "21 רעיונות אבטיח חמוד אבטיח"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.