21 חמודות תספורות לוב קיץ זה | insightyv.com

21 חמודות תספורות לוב קיץ זה

האם אתה חושב לשנות את השיער בזמן עבור הקיץ? יש כל כך הרבה סגנונות שאתה יכול לבחור, אין פלא שכולם צריכים קצת השראה שיער. אנשים רבים נוטים לחכות עד שהם רואים תסרוקת שהם אוהבים לפני שהם הספר שלהם מינוי שיער. אנחנו חושבים התספורת של השנה, (או אני צריך לומר שנים) היא תסרוקת מדהימה לבחור. זה הולך על ידי שם לוב. כלומר, הוא בוב ארוך. אתה יכול סגנון לוב כפי שאתה אוהב. גלים, תלתלים, ישרים, למעלה, חצי חצי למטה בסגנון, מלוטש או מבולגן. רק בגלל שיש לך בוב ארוך, לא מפסיק את כל אפשרויות סטיילינג שאתה יכול לקבל. עדיין יש לך את הביטחון של קשירת השיער שלך בחזרה.

יש לנו לבוא עם 21 התספורת lob התרופה לך לחשוב.

1. זווית ארוכה עם בוב שכבות

זווית lob הוא משונה, חמוד ומהנה. הוספת שכבות לרק שלך יעשה את השיער שלך מרגיש עבה יותר וזה יהיה יותר נפח. סגנון זווית פופולרי בקרב ידוענים רבים הוא האהוב בכל רחבי העולם.

זווית Long Bob with Layers

2. ברונט לוב + פנים מסגור Balayage הבהרה

אתה לא צריך להיות בלונדינית, ראש אדום או פינקל שיער כדי לקבל תספורת לוב. אם יש לך שיער ברונטית, לוב נראה טוב שיש שיער צבע שונה. ערבוב balayage עם lob נראה מדהים. בעקבות פנים מסגור מדגיש יהיה דגש על הפנים שלך.

שְׁחַרחוֹרֶת Long Bob with Balayage Chocolate Highlights

3. מבולגן, בלונדינית מרקם ארוך בוב

אנחנו אוהבים את המגמה שיער מבולגן! שיער מסיבי הוא עדיין trending כך ישר מן המיטה להיראות הוא חייב, במיוחד כאשר אנו יכולים לברוח עם זה! כל בחורה אוהבת שיער מבולגן, נכון? בעל שיער מבולגן אומר שאתה לא צריך לדאוג על זה בכל רגע של היום, פשוט תן לזה ללכת.

מבולגן Textured Blonde Long Bob Hairstyle

4. ישר, זווית ארוכה בוב תספורת

זה צועק אלגנטי וסגנון. זווית ארוכה, זווית ארוכה יראה את עצבנותך ואת הסגנון. יש לך את הנוחות של גדילי ארוך בחלק הקדמי עם הגב מעט יותר.

יָשָׁר Angled Long Bob Hairstyle

5. תספורת Lob עבור שיער עבה + דבש בלונדינית Balayage הבהרה

אם אתה רוצה סקסי, נראה טבעי תסרוקת, זה עשוי להיות אחד בשבילך. לאחר התסרוקת לוב הוא כיף ואתה יכול לסגנון אותו בכל כך הרבה דרכים. שיער סמיך נראה נהדר בסגנון בוב ארוך והוספת הדבש הבלונדיני הבלונדיני מדגיש הוא הדובדבן על העוגה. הדגשים balayage נראה טבעי להוסיף כי מגע נוסף של הסגנון.

דבש Blonde Balayage Long Bob Hairstyle for Thick

6. שחרחורת, ישר לוב

א מלוטש ישר לובש נראה אלגנטי ומתוחכם. סגנון זה מושלם לכל אירוע. זה יכול להיות זוהר וגם גדול כמו סיבתי סגנון.

שְׁחַרחוֹרֶת Straight Long Bob Haircut

7. בלונדינית Ombre תספורת לוב

האם מישהו אמר אומבר? אל תשלול את הסגנון האומברי. Ombre הוא עדיין הולך החבר ‘ה חזק! הלוב ואת הבלונדיני נראה מושלם ביחד. עם כל המגמות החדשות קורה, אנשים נראה לשכוח אומבר אבל אנחנו כאן כדי להזכיר לך.

גַלִי Blonde Ombre Long Bob Hairstyle

8. צ ‘וב, שכבת לוב + כרמל Balayage הבהרה

תספורת זו ואת הסגנון הוא עשה עבור fashionistas. יש כל כך הרבה מגמות קורה עכשיו, זה לא ייאמן להיות מגניב! ללכת ברחוב owning אותו עם בחורה בסגנון זה! יש לך את lob סוערים, מרובד עם קרלי Balayage מדגיש, מה עוד אתה יכול לבקש?!

מְרוּבָּד Long Bob Haircut with Caramel Balayage Highlights

9. Lob לחתוך עם המפץ

האם אתה חושב שיש לך פוני עם הלוב שלך? אנו ממליצים על זה! בחירה של lob קלאסי נתקל פוני, נראה נצחית ומסוגננת. אם זו הפעם הראשונה שאתה נתקל bangs והם עצבניים, נסה שיש עוד bangs רק במקרה שאתה עדיין רוצה לקשור את השיער בחזרה. אתה יכול לקבל את הטוב שבשני העולמות עם תסרוקת זו. בנגס יראה את העיניים שלך ואתה תמיד יכול לסגנון את זה בכל כך הרבה דרכים שונות. אם אתה מפואר שיש את הלמות שלך מהפנים שלך, נסה לגזום אותו בחזרה עם סיכות בובי. אם אתה סגנון השיער שלך באופן שונה כל יום אחר או כך, לא תקבל משועמם של התספורת שלך.

ארוך Bob Haircut with Bangs

10. מתולתל, לובש מרקם עם הבהרה Balayage

הוספת תלתלים תגדיל את המנעולים שלך. אם השיער שלך מרגיש צולע וחסר חיים, נסה לעקם אותו. מתולתל, לובש מרקם נראה מהמם כל כך girly. Balayage מדגיש יוסיף כי מגע מיוחד כי אין טכניקה הדגשה אחרים יוכלו לעשות.

מְתוּלתָל Textured Long Bob Hairstyle with Balayage Highlights

No Replies to "21 חמודות תספורות לוב קיץ זה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + 2 =