21 בלונדינית בלונדינית מחפש סתיו וחורף | insightyv.com

21 בלונדינית בלונדינית מחפש סתיו וחורף

לחשוב על בלונדינית או סתם רוצה לתת שיער בלונדיני שלך להרים? אז אתה במקום הנכון! היום אנחנו רוצים לחלוק איתכם 21 סגנונות blayage בלונדינית מדהימה. Balayage היא טכניקה צביעה המשמשת כדי לתת את השיער רך טבעי יותר נראה לסיים. זה עושה צבע קל לשמור עם פחות ביקורים בסלון. יש כל כך הרבה גוונים שונים של בלונדינית לנסות, מגוונים מגניבים לחמים. אז, תסתכל על מבחר הטרנדי שלנו לקבל השראה.

1. בלונדינית קרח

בלונדינית קרח הוא חייב להיות באביב ובקיץ כמו זה גוון מגניב כי יהיה לרענן את המראה שלך. גוונים אור לתת את השיער להרים. Balayage כמו זה עבור הבנות שרוצות להצהיר. זה תסרוקת אופנתית שלא תיגמר.

קרח Blonde Balayage Hair Color

2. בלונדינית ממדית

כדי לקבל מראה טבעי יותר צבע השיער שלך צריך להיות איזון וממד. זה הכל על מקבל את הסכום הנכון של מדגיש ו lowlights. זה המקום שבו balayage מגיע עם Balayage אתה מקבל את האור ואת גוונים כהים אשר יוצרים תערובת זה נראה כמו צבע השיער שלך. אם אתה רוצה שיער בלונדיני יפה ככה לא לבחור צבע אחד מוצק.

מְמַדִי Blonde Balayage

3. בלונד זהוב

אם הגוונים מגניב הם לא שלך דבר בואו לחמם אותו קצת עם בלונדינית זהוב. בלונדינית זהובה היא כהה ויוצרת מראה בלונדיני רך יותר. זה לא דרמטי כמו פלטינה או גוונים של קרח. צל כזה הוא נהדר אם אתה רוצה השיער שלך להיראות טבעי.

חַם Golden Blonde Balayage Look

4. שמפניה Balayage

הבחירה הבאה שלנו היא שמפניה balayage. התוצאה הסופית היא אופנתי אלגנטי וזה בדיוק מה שהשם מרמז. זהו שילוב מדהים של גוונים שייתן את המראה של זוהר. זה צבע שיער זה יהיה וואו.

שמפנייה Blonde Balayage Short Hair

5. מלוטש ונשק על השמש

הקיץ הוא בדרכו, מה שהופך את השמש נשקה שיער סגנונות לדפוק על המגמה. צבע מוצק לא ייתן לך את המראה שמש טבעי אבל balayage יהיה. כפי שאתם יכולים לראות בתמונה זו את גוונים בלונדינית חמה בהדרגה לקבל מן כהה מן הקצות אל השורש. זה נותן לו לסיים יפה.

יָשָׁר Warm Blonde Balayage and Highlights

6. גלים של חוף הכרמל

בלונדינית קרמל הוא פשוט מדהים. זה גוון כהה של בלונדינית והוא בחירה מצוינת אם כבר יש שיער כהה יותר. גוונים כמו זה הם דרך נחמדה ליצור בלונדינית בלונדינית בלונדינית. שקול balayage כזה אם אתה לא רוצה שיער בלונדיני בהיר בלונדיני אבל משהו רך ומתוחכם.

חַם Blonde Balayage Beach Waves

7. Playage פלטינום

Playage פלטינה כמו זה ייתן לך מראה עצבני וקריר. זוהי הצהרה עושה תערובת של צבעים יגרום לך להתבלט מן הקהל. תסרוקת כמו זה יהפוך את השיער שלך ולתת לכולם קנאה בסגנון.

קרח Platinum Blonde Balayage

8. שחרחורת בלונדינית בלונדינית

אם אתה לא רוצה ללכת בלונדינית מלאה אז לשקול בלונדינית בלונדינית ברונטית. סגנון כזה שומר את השורשים כהים עם השיער בהדרגה מקבל מצית. משהו כזה הוא רך יותר. התוצאה הסופית היא מהממת יתאים כל בחורה.

חום to Blonde Balayage Hair Color Idea

9. בלונדינית הוגנת

בלונדינית יכולה להיות מבריקה מאוד בלי להיות קפואה. זה balayage יפה מתחיל חום עכברי מסתיים בצבע זהוב בהיר. תסרוקת כזאת היא שיק ותחזוקה נמוכה. תן לו ליישר יהיה לך סגנון מדהים. זה ייראה מדהים בגלי החוף.

אוֹר Blonde to Dark Blonde Balayage

10. בלונדינית בלונדינית כהה

הגוונים הבהירים והכהים בבלג ‘הבלונדיני היפהפיים. השיער שלה נראה רענן, בריא אופנתי. מה עוד אתה יכול לרצות? תחשוב על יצירת משהו כזה אם אתה רק רוצה לתת את השיער שלך להרים. זה מושלם עבור מהפך באביב ובקיץ.

אפל Blonde Balayage in Waved Style

No Replies to "21 בלונדינית בלונדינית מחפש סתיו וחורף"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    25 − 21 =