21 אופנתי אופנתי צבע רעיונות ברונטיות | insightyv.com

21 אופנתי אופנתי צבע רעיונות ברונטיות

היום אנחנו מדברים על סגנון השיער עבור יפהפיות ברונטית. יש לנו מבחר של 21 צריך לראות רעיונות שיער אומבר. יש משהו עבור כל אחד מן הקיץ בלונדינית הבזקים תוססת של צבע. אלה סגנונות שיער תיצור הצהרה אופנתי. אז, תסתכל ולקבל השראה מוכן למספרה הבא שלך שיער.

1. בלונדינית אומבר

בלונדינית היא מועדפת. במהלך האביב והקיץ ברונטיות אולי רוצה לתת את השיער שלהם להרים קל. הוספת בלונדינית Ombre היא הדרך המושלמת לעשות את זה. אתה מקבל מהפך טריים, שיער בהיר יותר ואתה יכול לשמור על צבע כהה שלך. יש הרבה גוונים שונים, בלונדינית קלה מאוד תהיה בחירה אופנתית.

בְּלוֹנדִינִית Ombre Idea for Brunette Hair

2. תלתלים כהים

אם אתה מחפש משהו עדין לנסות Ombre כהה. Ombre לא צריך להיות צבע אור תוססת. אתה יכול לקחת השראה מזה וללכת על גוונים חומים. אתה מקבל את הסגנון אבל את הצלילים בשימוש קרוב יותר את השיער הטבעי. מושלם אם אתה רוצה לרענן את המראה שלך.

אפל Ombre With Light Brown for Brunettes

3. צבע מודגש

רוצה לעשות הצהרה בעונה זו? לאחר מכן לבדוק את זה תוססת תוססת. Ombre נוצר עם צבעי אדום, כתום ואלמוגים אשר נראה נהדר. זוהי דרך יפה להוסיף התזה של צבע מנעולים ברונטית שלך. שיער כזה מתאים לאווירה הקיץ המהנה.

נוֹעָז Coral, Red and Orange Tone Ombre for Brunettes

4. בלונדינית חמה

הסגנון הבא שלנו כולל שיער כהה מאוד עם בלונדינית חמה בלונדינית חמה. שילוב צבעים זה כולל גוונים עשירים ויוצר תוצאה סופית מדהימה. תסרוקות כמו זה מראה כמה יפה כהה צבעים אור משלימים אחד את השני. זה מושלם אם אתה לא רוצה בלונדינית קלה מאוד.

שוקולד Brunette and Blonde Ombre Idea

5. פטל Ombre

Ombre לא צריך להיות צבע אחד, אתה יכול לקבל סגנון הטון רב. סגנון זה כולל גוונים תוססים של פטל וגווני קרמל. אנחנו אוהבים את זה משולבת כי זה ייחודי מודגש. Raspberry תהיה בחירה אופנתי העונה. אתה יכול ליצור מראה רב הטון עם כל הצבעים האהובים עליכם.

פֶּטֶל and Caramel Ombre Idea for Brunettes

6. כרמל

אם אתה אוהב את הגוון קרמל ואז לבדוק את הסגנון הזה. הנה איך להוסיף את צבע קרמל בצורה מתוחכמת יותר. זה כהה וקרוב יותר לגוון השורש ברונטית. מודגש הוא לא עבור כולם, אבל זה לא אומר שאתה יכול לקבל את המראה Ombre. צבע כזה הוא מושלם עבור מתן השיער שלך להרים.

קַרַמֵל Ombre for Brunettes

7. בלונדינית קלועה

בואו נתקרר קצת עם הבלונדינית הקפואה. זה יופי ברונטית יש גוון בלונדיני חם יותר כי נכנס לתוך הקרח. השיער קצר יותר ו Ombre להפוך את זה תסרוקת אחת אלגנטית. סגנון קלוע הוא דרך מצוינת לתת שלך אומבר אופנתית אופנתי ועצבני.

בְּלוֹנדִינִית Braided Ombre for Brunettes

8. שיער קצר אופנתי

קצר bobs ו lobs הם סגנונות מועדפים של 2017. בחירת שיער קצר יותר והוספת קצת Ombre נותן לו יתרון ייחודי, זה יגרום לך להתבלט מן הקהל. Ombre ניתן ליצור עם גוונים אינסופיים כל כך נראה כל אחד. אחד זה נוצר עם נימת קרמל כהה ואת השיער סיים נראה אופנתי ו שיק. עבור חייב להיות תסרוקת לחשוב על משהו כזה.

אפל Caramel Short Ombre Hair for Brunettes

9. מגניב האוקיינוס ​​Ombre

הנה צבע Ombre כי הוא מגניב בדרכים יותר מאשר אחד. הוא כולל גוון ים יפה שנותן לשיער אווירה טרופית, מושלמת לקיץ. לא רק זה, כחול הוא חייב להיות עבור העונות הבאות מה שהופך אותו לדפוק על המגמה. אם אתה מחפש משהו מודגש ואת ההצהרה, לשקול בחירת כחול.

אוקיינוס Blue Ombre for Brunettes

10. ברונד

הבחירה הבאה שלנו תוארה כמו ברונדי. אולי אתה חושב מה זה? ובכן ברונד היא דרך חכמה לשלב בלונדינית וחום לתת את השיער טבעי ושמש נשקה נראה. תסרוקת זו לקחה צבע לשלב הבא על ידי הוספת כמה ombre. משולבת של ברונד ו Ombre קל ליצור תסרוקת מדהימה מושלמת בקיץ.

ברונד Blonde Ombre for Brunettes

No Replies to "21 אופנתי אופנתי צבע רעיונות ברונטיות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 58 = 64