21 מדהים צבע שיער קיץ רעיונות – insightyv.com

21 מדהים צבע שיער קיץ רעיונות

כולנו נרגשים כי האביב והקיץ נמצאים בדרכם. מה שאנחנו מתרגשים יותר מאשר הסיכוי של שמש, מאוחר בלילה ו ליקוק קרניים חמות, הוא שיער הקיץ.

אתה צריך לראות את אלה 21 מדהים צבע שיער בקיץ רעיונות שאנו צופים יהיה גדול בקיץ!

1. בז ‘בלונד Balayage Colourmelt

האם ידעת שהמילה בלאיאז ‘היא מונח צרפתי והיא מתכוונת “לטאטא”? זה צריך לתת לך מושג כלשהו על סוג של סגנון השיער תקבל כאשר אתה בוחר להסתכל כי “מטאטא”.

בז ' Blonde Balayage Colourmelt

אינסטגרם / ג ‘מייקה

זה בצבע בלונדיני balayage הבלונדיני הוא נהדר כי זה מאפשר לך לשמור על כמה צבעי השיער הטבעי המקורי שלך תוך שינוי דברים באותו זמן.

2. המסת שיער נחושת

כולם אוהבים ג ‘ינג’ אבל רק בגלל שאתה הולך אדום, לא אומר שאתה צריך ללכת על בלושי, אחד אדומים שרירי כמו Rihanna אוהב רוק מעת לעת.

נְחוֹשֶׁת Balayage Long Bob

אינסטגרם / hairandharlow

זה שיער נמס נמס מדהים הוא מבט balayage-ombre אשר מאפשר לך בהדרגה לצוף מן חום טבעי שלך אדום לגוון נועז יותר מסנוור. בדיוק כמו הבלונדינית לפני, זה דרך מצוינת לשחק עם צבע חדש אם אתה לא רוצה טון אחד על כל מנעולים.

3. תערובת קרמל

וכאן אנו מספקים לך עוד דוגמה קלאסית של משחק מסביב עם גוונים רכים. הראינו לך את הבלונדינית, את הג’ינג’י, ועכשיו הגענו לברונטית.

קַרַמֵל Balayage Highlights on Dark Brown Hair

אינסטגרם / hairbytashalouisec

אם אתה רוצה ללכת בלונדינית אבל לא בלונדינית מדי, או שאתה לא רוצה את הנזק המשויך שיער בלונדיני כל, זה תערובת קרמל הוא רעיון יפה, לוקחים אותך מן גוונים כהים מבריק של חום כמעט בלונדינית תותים hues.

4. משמש Balayage

למעשה, זה מה שעושה אלה יפה קיץ שיער רעיונות צבע כל כך נהדר. עיצובים כי הם balayage או צבוע ביד לאפשר טעויות נוספות, והם גם מאפשרים קצת יותר בין פגישות סלון מדי.

מִשׁמֵשׁ Balayage Hair for Summer

אינסטגרם / xostylistxo

זה balayage משמש יפה הוא כזה צבע מודגש אבל לחשוב על זה … זה יכול בקלות להיות אדום הרבה יותר בהיר מזה וזה יכול להיות תהליך של לגדול החוצה. השורשים כהים בהחלט לציין כי ויותר מזה, השורשים כהה נראה נהדר.

5. שיער בלונדיני אמבר

לגדל שיער בלונדיני הרבה יותר? אולי אתה רק רוצה ללכת מן המצית לראש גוונים כהים יותר טבעי שלך אבל אתה רוצה לעשות את זה בהדרגה ולא כל אחד ללכת? טה דה! שיער בלונדיני!

בְּלוֹנדִינִית Ombre Hair Color Idea for Summer

אינסטגרם / chris_el_meth

התחל עם balayage ולעבוד את הדרך למעלה משם. אתה יכול להוסיף עוד צבע (או פחות) לאורך זמן נותן לך הרבה יותר קל, פחות דרסטי הדרך לעשות שינוי גדול.

6. דבש בלונדינית Blayage הבהרה

אם אתה רוצה לנסות הולך קצת מצית אבל לא בטוח אם זה לא יתאים לך, זה מאפשר לך לשחק עם אור על הקצוות תוך שמירה על דברים פשוטים סביב הפנים.

דבש Blonde Balayage Highlights for Brunettes

אינסטגרם / hairbykimtran

השינויים בצבע הם כל כך מתוחכם כאן אבל שלוש מימד של גוונים וצללים להביא אותו יחד לתוך עבה יותר,.

7. שיער על האש

אנחנו לגמרי שרים את השיר Alicia Keys עכשיו אבל זה שיער בהיר על האש נראה לא רק מדהים, אבל סופר תאווה ראויה גם.

אֵשׁ Hair Color Idea

אינסטגרם / כריס וויברהיר

אם אתה מנסה ללכת מאדום לבלונדיני שוב, או אולי אתה פשוט תקוע בשלב זה בלונדינית תות, לא לנסות לצחצח אותו מתחת לשטיח.

8. גוונים בהירים וקלים בצבע בז ‘

Balayage נראה לתת לך הרבה יותר מתוחכם נראה מה שהופך אותם נהדר עבור שימוש אלה באמת אמיץ ו נועזים צבעים אתה לא היה אמיץ או נועז מספיק כדי לנסות לפני בדיוק כמו תערובת זו של שני בגוונים כהים בהיר בז ‘.

אפל and Light Blonde Beige Hair

אינסטגרם / מייפאינט

שימוש בטכניקות יותר צבוע ביד מעל foils ושיטות אחרות נותן לך את ההזדמנות להיות בשליטה מלאה של תערובת צבע – תערובת, שיפוע, הכל.

9. שוקולד & הבהרה קרמל עבור שיער כהה

בדיוק כמו בבלג ‘, אומבר הוא רומן קצת שונה, עדיין עם הנושא צבוע ביד, אבל במקום הצללה או סיום צבע, בדרך כלל עם מצית על התחתונה ו כהה על הדף אבל זה יכול להשתנות בין סגנונות ועיצובים.

שוקולד Caramel Balayage Highlights for Dark Hair

אינסטגרם / צבוע

יש הרבה סלבס אשר כבר התנדנד נראה בדיוק כמו אחד עם השנים וזה נהיה יותר ויותר פופולרי. עם מיילי סיירוס, דרו ברימור וג’יזל הולכים לשיער בדיוק ככה, אנחנו חושבים שזה הבא שיש להוסיף לרשימה שלנו.

10. אור בלונדינית הבהרה

הוספת בלונדינית אור מדגיש את השיער שלך, בין אם זה בלונדינית או כהה חום, אתה הולך להוסיף לזהר, זוהר מאושר לזה. כאשר אלה מדגיש balayage נעשים כראוי על ידי מעצב שיער, המראה יכול לחיות את השיער שלך, מה שהופך אותו נראה מלא חיים מלא של להקפיץ, משהו שאולי יש לך נאבקים עם לפני.

אוֹר Blonde Highlights for Blonde Hair

אינסטגרם / טיינסמית

הנה טריק קטן בשבילך – אם יש לך שיער דק, או רוצה להוסיף קצת ‘oomph’ לשיער חסר חיים, ללכת עם מדגיש. זה עוזר להוסיף עוד מאפיין.

No Replies to "21 מדהים צבע שיער קיץ רעיונות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.