21 סתיו מדהים איפור נראה – insightyv.com

21 סתיו מדהים איפור נראה

סתיו הוא ממש מעבר לפינה. העונה החדשה תביא עימו אופנה חדשה ומגמות יופי. איפור היא דרך קלה להוסיף את הסתיו האחרונה צבעים למראה שלך. כדי לתת לך קצת השראה מצאנו 21 רעיונות איפור ליפול. יש משהו עבור כל אחד אם אתה רוצה דרמטי, מתוחכם ועוד. אז, לבדוק את הבחירה הטובה ביותר איפור ולמצוא האהוב עליך.

1. סתיו צלילים סגולים

בהתחלה יש לנו את זה איפור יפה לחפש את השפתיים ואת העיניים. העיניים היו מעוצבים עם נצנצים זהב, צל כהה חום כהה, ואת אניה שחור. אלמנטים אלה יוצרים מראה נשי ומרשים. האיפור נגמר עם כמה שפתיים סגולות כהות, מתכתי. השפתיים נותנות את איפור הסתיו לגעת דרמטית. אתה יכול ליצור מחדש את זה עם כל צבעי סתיו דומים.

חום Smokey Eye and Purple Metallic Lips

2. חם איפור עיניים איפור

הקיץ כמעט נגמר אבל זה לא אומר שאתה עדיין לא יכול רוק גוונים תוססת כמו צהוב. זה איפור עיניים מדהים משתמש צהוב רך וסגנונות עם גוונים אדמתיים. מבט זה נוצר עם אנסטסיה בוורלי הילס פלטה באמצעות גוונים רוקסי, גל חדש וכל כוכב. NYX קוסמטיקה בהירה אניה ב Halo שימש גם וכן סטילה קוסמטיקה Glitter ו זוהר ו עירוני דעיכה Eyeliner ב לפיד. איפור כזה ייראה אופנתי כל סתיו.

חַם Tone Eye Makeup for Fall Makeup Looks

3. שיק אייקלינר קפיצי

אחד האיפור נראה המופיע העונה אחרי העונה הוא קפיצי אייליינר קפיצי. זה מראה נצחית שלעולם לא תצא מהאופנה. ברגע שיש לך perfected את אייליינר קפיצי אתה יכול ללבוש את זה עם שילובים שונים של צל העין. זו עין רך סמוקאי מושלם עם אייליינר. אנחנו אוהבים את המראה הזה, הוא יתאים לכולם.

מְסוּגנָן Eyeliner Flick for Fall Makeup Looks

4. זהב ובורגונדי

בורגונדי הוא אחד חייב להיות צבעים של הנפילה. הגוון הכהה הזה נראה מדהים בשפתון. כאשר שחוקים על השפתיים הוא יוצר מבט נועז ודרמטי. אתה יכול ללבוש לכל אירוע. בשעות היום שומר את העיניים אור או למשך הלילה ללכת glam. עיני המעשנים והזהב המאופיינות בשפתיים הבורגונדיות יהיו מושלמות ללילה ללילה.

זהב and Burgundy for Fall Makeup Looks

5. מודגש כחול Liner

אם הצבעים כהה עדין הם לא שלך ואז ג ‘אז את העיניים עם הבזק של אניה מודגש. מראה האיפור הזה כולל צללית רכה עם מטאטא של אייליינר כחול חשמלי. הכחול מודגש יהיה להאיר את בגדי ליפול שלך ייראה סופר מסוגנן. אתה יכול ליצור את זה מחדש עם כחול או לנסות גוון תוססת אחרת.

נוֹעָז Blue Liner for Fall Makeup Looks

6. די סגול איפור עיניים

סגול הוא עוד צל פופולרי עבור הסתיו, לא רק זה, אבל צללים סגולים יהיה באמת להפוך את העיניים שלך להתבלט. זה מדהים איפור עיניים תכונות תערובת של גוונים וזה יכול להיווצר בבית עם צבעים סגולים. אתה יכול ליצור מחדש את המראה רך וקל או להשתמש בצבעים כהים יותר.

יפה Purple Eye Makeup for Fall Makeup Looks

7. מינימום איפור ארצי

אם אתם מחפשים איפור פשוט נופל נראה אז הבחירה הבאה שלנו היא בשבילך. איפור זה כולל גוון אחד של צללית אור בהיר עם מעיל בהיר של מסקרה על הריסים. הצל משמש הוא צבע ארצי אשר בחירה מצוינת עבור הנפילה. איפור פשוט כזה יכול להיווצר במגוון צבעים.

מִינִימָלִי Earthy Makeup for Fall Makeup Looks

8. איפור עיניים דרמטי כהה

רוצה משהו דרמטי יותר? אז אתה תאהב את המראה הבא! הוא משתמש בגוונים חומים חמים אשר משתלבים בשחור כדי ליצור עין עשן מודגש. זה רעיון איפור כי יהיה וואו. איפור כמו זה מושלם עבור לילה בחוץ. אפשר אפילו להשתמש באיפור ובשפתיים כהות למראה ליל כל הקדושים.

דְרָמָטִי and Dark Eye Makeup for Fall Makeup Looks

מראה איפור סתווי

המגמה הבוהמית חוזרת לאור הזרקורים בכל קיץ. השנה המגמה באה איתנו אל תוך הנפילה. אם אתה אוהד של המגמה boho אז אתה אוהב את המראה הזה איפור. האיפור הוא אור על הצללית עם גוון צהוב רך והוא סיים עם שפתיים סגולות כהות. שילוב כהה וקל הוא מסוגנן מאוד יתאים לכולם.

סְתָוִי Makeup Look for Fall Makeup Looks

10. גוונים ארציים מודגש

מראה האיפור הבא שלנו הוא נועז ויפה. איפור העין תכונות גוונים ארציים כי הם תוססת והיא נוצרה עם אנסטסיה בוורלי הילס פאנל צבעים בקובייה, אדורן, כל כוכב, ציר הגל החדש. כל הצבעים האלה יוצרים שילוב יפה שיתאים לכולם.

נוֹעָז Earthy Tones for Fall Makeup Looks

No Replies to "21 סתיו מדהים איפור נראה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.