21 יפה אופנתי קלוע רעיונות עבור חגים | insightyv.com

21 יפה אופנתי קלוע רעיונות עבור חגים

אתה לא צריך לעשות שום דבר דרסטי לשיער שלך כדי לשנות את המראה שלך. אולי רק לנסות תסרוקת חדשה במקום. קלושים updos הם תסרוקות נהדר ללמוד. יש כל כך הרבה נראה שונה שאתה יכול ליצור. לא רק זה אבל updo יכול להיות משוחק לכל אירוע אם יש לך לא שטף את השיער שלך צריך סגנון מהיר או אם אתה הולך לאירוע מיוחד. אנחנו אוהבים את זה סוג של סגנון וחושבים תוכלו למצוא כל כך יפה 21 רעיונות קלוע updo. יש updo לכולם.

1. Braid ו מסולסל לחמניה

ראשית יש לנו את זה updo רופף. התספורת כוללת צמה גדולה בצד שמקבלת סטיילינג לחמניה מבולגנת בחלק התחתון של השיער. משהו כזה הוא מסוגנן אבל נראה טבעי ונינוח. זהו רעיון בסגנון נהדר לכולם, גם אם לא קלעת שיער כי אתה עדיין יכול לנסות את זה כמו זה לא צריך להיות מסודר מושלמת.

לִקְלוֹעַ and Messy Bun for Beautiful Braided Updos

2. Fishtail ברייד Updo

אתה לא צריך את הצמה הקלאסית אתה יכול לערבב את זה ולנסות שונים. זה updo הבא תכונות צמה fishtail. דיגיל הוא די פשוט לעשות ואתה יכול ליצור צמות קטנות, צמות גדולות, רופפים ועוד. Updo כזה יכול להיות משוחק לכל אירוע מן העבודה לחתונה.

פישטאיל Braid Updo for Beautiful Braided Updos

3. מעודכן קלוע Updo

מחפש עדכון קלוע אלגנטי? אז זה לבחור הבא יכול להיות בשבילך. זהו סגנון רופף כי תכונות צמות רב סביב לחמניה גדולה ונמוכה. אתה יכול ליצור משהו כזה עם צמות קטנות יותר, צמות יותר או אפילו אלה fishtail. זהו המראה המושלם לחתונה או לאירוע מיוחד.

אֵלֶגַנטִי Braided Updo for Beautiful Braided Updos

4. קלוע כלה Updo

לאחר מכן, יש לנו תסרוקת שנוצרה עבור הכלה. הוא כולל צמה בצד יפה כי עוטפת את הצד השני של השיער שלה. מתחת לצמה יש שיער מתולתל רופף שיושב בחבית נמוכה. שיער כזה יהיה נהדר עבור חתונה boho או אפילו עבור bridesmaids ל.

קָלוּעַ Bridal Updo for Beautiful Braided Updos

5. מפל סולם צמה

אם אתה רוצה updo קלוע ייחודי אז זה רעיון הסגנון הבא יכול להיות בשבילך. הוא כולל שתי רוחות סולם מפל רופף שמגיעים יחד לחמנייה צדדית. זה סוג של צמה ייקח קצת תרגול אבל התוצאה תהיה שווה את זה. אפשר אפילו ליצור מחדש רק צמה אחת במקום שתיים.

מפל מים Ladder Braid for Beautiful Braided Updos

6. רך רומנטי קלוע אפדו

הצמות לא צריך להיות גדול כדי ליצור סגנון יפה. יכול להיות לך צמות קטנות ועדינות כמו אלה בתספורת הזאת. התספורת הזאת רכה ורומנטית וכוללת תלתלים, פיתולים וצמות. זה יהיה מושלם עבור הנשף או חתונה, זה נראה ישר מתוך אגדה ו יגרום לך להיראות נסיכה ביום המיוחד שלך.

רַך and Romantic Braided Updo for Beautiful Braided Updos

7. בוקסר ברייד לחמניה

הבא שלנו updo תכונות שתי הצמות מתאגרף כי הם מנוסח לתוך לחמניה. זה נהדר תסרוקת אם אתה נתקל יום שיער רע צריך לסדר את המראה שלך. הצמות זה updo הם מסודרים ומלוטש אז זה עלול לקחת קצת תרגול אם אתה מתחיל קלוע. ברגע שאתה יודע את הטכניקה אתה לעולם לא תהיה ללא תסרוקת אופנתי.

מִתאַגרֵף Braid Bun for Beautiful Braided Updos

8. צד Fishtail צמה עם מסובך לחמניה

מעדיף שיער יותר רגוע? אז זה הבא קלוע updo בשבילך. הוא כולל צמה מאוד רופף בצד כי בהדרגה הולך לחמניה מבולגן. זה תסרוקת מושלמת לכל מי שאוהב boho וחוף שיער. אתה יכול אפילו סגנון הצמה לתוך קוקו במקום לחמניה כדי.

צַד Fishtail Braid with Messy Bun for Beautiful Braided Updos

9. Multi Braid Updo

לאחר מכן, יש לנו עדכון קלוע כי הוא מי שרוצה לעשות משפט. הוא כולל יצירת צמה רב בצד של הראש. יש שתי צמות שיש להם שני סגנונות קלוע שונים. זה מראה מסודר שיק יהיה בחירה יפה עבור חתונה או אירוע מיוחד. תסרוקת כמו זה צריך להיות מתורגל אבל זה מדהים.

רַב Braid Updo for Beautiful Braided Updos

10. משוך דרך Braid Updo

חדש לצמה או מתקשה? אז זה לבחור הבא יכול להיות בשבילך. זה תסרוקת תכונות צמה קרא למשוך דרך הצמה. זוהי טכניקה שנותנת לך מראה קלוע ללא אריגה מסובכת. יש הרבה הדרכות זמין באינטרנט כדי לעזור לך עם זה. אתה יכול ללבוש את המשיכה דרך הצמה כפי שהוא או ליצור סגנון זה updo.

מְשׁוֹך Through Braid Updo for Beautiful Braided Updos

No Replies to "21 יפה אופנתי קלוע רעיונות עבור חגים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    13 + = 17