איפור קיץ מדהים נראה 2018 | insightyv.com

איפור קיץ מדהים נראה 2018

הקיץ הוא העונה כאשר אנו מקבלים יצירתי, מודגש לבחור צבעים תוססת יותר. צריך קצת איפור inspo עבור איפור הקיץ הבא שלך נראה? אז זה המאמר בשבילך! מצאנו 23 איפור עיניים מדהים נראה בקיץ 2018. יש משהו עבור כל סגנון מן נייטרליים מינימלי גוונים תוססים. כל הרעיונות איפור בהשתתפות יציג את העיניים היפות שלך במיטבו.

1. תוססת עין צל

הראשון עד שיש לנו את זה מדהים מדהים תוססת צל העין. השילוב כולל צל בצבע בורדו עם צליל כתום מתכתי על המכסה. איפור כזה הוא דרמטי יהיה וואו. אתה יכול ליצור את זה עם כל burgundy צל, בהיר יותר או כהה, ועם כל צליל מתכתי.

נוֹעָז, Burgundy Smokey Eye Makeup Look

2. אופנתי כנף Liner

הבא יש לנו את המראה הזה אופנתי eyeiner כנפיים. אייליינר כנפיים הוא מראה קלאסי אבל אתה יכול לתת לו טוויסט ייחודי על ידי הוספת קצת נצנצים. הקו הדקיק, הנוצץ ביותר, רק מעניק לו גוון של זוהר. משהו כזה יהיה מושלם עבור לילה או אירוע מיוחד. אתה יכול ליצור את זה מחדש עם כל אניה נצנצים.

וָרוֹד Glitter Winged Liner

3. עין סמוקי עם סגול

הנה עוד סגנון האיפור כי יהיה וואו בכל מסיבת הקיץ. זה עין מעושן קלאסי ניתנה מבט טרי על ידי הוספת שני צבעים ערניים תוססים. אנחנו אוהבים את המראה הזה כי זה עושה את העיניים שלך פופ. אתה יכול לשחזר את זה עם כל צבע צל, אולי משהו בהיר או כהה יותר.

סָגוֹל Summer Smokey Eye

4. צללית בהירה

מחפש רעיונות איפור בהיר עבור הקיץ? אז זה בשבילך! זה מדהים מראה צל רב הוא תוסס ומהנה, אשר מתאים את מצב הקיץ בצורה מושלמת. העיניים נגמרות בתנועת נצנוץ כחול. אתה יכול לשמור את נצנוץ או פשוט להוסיף צל כחול. השתמש רעיון זה כהשראה וליצור משלך תערובות צבע רב.

צִבעוֹנִי Eye Makeup Look for Summer

5. טורקיז Glitter איפור מראה

הבא יש לנו את זה מדהים עין טורקיז. מוצרים המשמשים ליצור את המראה הזה הם: ג ‘קלין Hill Eyeshadow לוח בגוונים “בריכת צד”,’ Mocha ‘,’ Jacz ‘,’ Roxanne ‘,’ ציידים ‘,’ קרםסיקל ‘,’ Pooter ‘ו’ חמאה ‘; דעיכה עירונית “חצות בוקר קאובוי” אניה, רטוב n יופי בר “מגה אניה” ו רפרוף ריסים “ריסים משכרים”.

טורקיז Smokey Eye Makeup

6. עיניים צבעוניות & תוססת

הקיץ הוא כאן אז אולי אתה מחפש משהו צבעוני יותר תוססת. כדי להשיג את הסגנון הזה תצטרך: Zukreat eyeshadows בגוונים קקאו, סנט טרופז, זוהר, סחלב, המלדיביים; דעיכה עירונית 24/7 גליה על אייליינר (קו מים) ועפרה קוסמטיקה שפתון נוזלי בצל “לאס וגאס”.

תוססת and Colorful Summer Eye Makeup Look

7. 4 ביולי עיניים

מחפש קצת יותר דרמה למסיבת 4 ביולי? אז זה נראה לך! אתה יכול לחשוב כי צללים כחולים, אדומים וזהב יעשה איפור איום, אבל זה נראה מוכיח את זה לא נכון! איפור זה נוצר תוך שימוש בפלטת הצבעים של Balm Cosmetics ‘Nude Beach’, סטילה קוסמטיקה, מתכות מפוארות (מכסה), Morphe Brushes 9b (קו תחתון נמוך), Morphhe Brushes צוענית נוזלית שפתיים (המשמשת כציפוי). זוג זה איפור מראה עם שפתיים אדומות מט. איפור כמו זה יראה לך עיניים כחולות יפות במיטבה, ולגרום לך להתבלט מן הקהל!

4 of July Eye Makeup Look

8. קיץ שקיעה איפור עיניים

לחמם את המראה שלך בקיץ עם איפור כתום בורגונדי ככה. יש הרבה לוחות זמין באינטרנט עם גוונים כתומים יפה, כך שתוכל ליצור אותו מחדש. בשביל זה נראה, איפור האמן השתמשו Glitter Injections ‘יופי טבעי’ נצנצים בלחץ, נבלה קוסמטיקה חלומי צללית פליט & קלימט נוזלי Liner ו לילי Lashes ‘אלה Lashes’.

תפוז Glitter and Burgundy Eyes

9. סגול Smokey קו לאש נמוך

צבעים סגולים הם חייבים להיות בקיץ. אם אתה רוצה איפור כיף נראה עם טוויסט, להשתמש בצללית סגול רק על קו הריסים התחתון שלך. זה יוצר מראה אופנתי מסוגנן. איפור כזה יתאים לכל גוון של עיניים חומות וכחולות וכל צבע עור. זה נראה נהדר בקיץ ומעבר.

סָגוֹל Smokey Lower Lash Line

10. תוססת כתום איפור עיניים

הקיץ הזה לצאת מאזור הנוחות שלך ולשחק עם כמה eyeshadows צבעוניים. המראה התוסס הזה מתאים לאווירה הקיץ המהנה. אם אתם מחפשים לשנות את האיפור שלך משהו נועז יותר מאשר עכשיו זה הזמן לעשות את זה. הקיץ הוא העונה עבור גוונים תוססים, נכון? מוצרים משומשים: לוח צבעים “3502” בגוון “אש”, ריפוד נוזלי “קווילס”, ומריחות “הודא ביוטי” פארה.

תוססת Orange Eye Makeup for Summer

No Replies to "איפור קיץ מדהים נראה 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    75 − 72 =