19 שבט השראה מסמר אמנות עיצובים – insightyv.com

19 שבט השראה מסמר אמנות עיצובים

כשמדובר עיצובים ציפורניים או Aztec מסמר, הפרטים הם הכל. למרות שדפוסי השבטים נראים מסובכים וקשים להשגה, הם אינם. אתה יכול בקלות לקבל עיצוב השבט המושך רק על ידי שילוב של נקודות, משולשים, פסים, מערבולות, squiggles, או חיצים יחד.

תערובת של דפוסי בר צבעים מרהיבים, עושה את זה מסמר ציפור מושלמת באביב ובקיץ. צריך קצת השראה דפוס? חכה עד שתראה את אלה 19 מיטב שבטי ציפורניים אמנות עיצובים מ Instagram …

1. שחור מאט עיצוב

אינסטגרם / selinasnailart

אינסטגרם / selinasnailart

התאהבנו בעיצוב המדהים הזה, ברגע שראינו אותו. הכל על זה פשוט מושלם. אם אתה לא אוהד של שחור או ורוד, זכור כי אתה תמיד יכול לשנות את הצבעים. כמו כן, העיצוב יכול להיעשות גם מבריק או מט הדף המעיל.

2. עירום & ניאון שבטי עיצוב

אינסטגרם / dramaqueennails

אינסטגרמה / דרמה

זה מסמר עיצוב רק מסמר שבטי אחד, אבל זה עדיין לסתות. שילוב צבע מושלם! עירום, שחור ניאון צבעים נראים נהדר כאשר זוג יחד. לעולם אל תפחד לשחק עם צבעי הבסיס!

3. אור ורוד & עירום עיצוב

אינסטגרם / Judyrox

אינסטגרם / ג’ודירוקס

דפוסי יותר עיצוב שבטי הציפור שלך יש, את נראית טוב יותר יהיה. התחל עם צבע בסיס יבש לצייר כמה שורות לשמש הבסיס שלך עבור הדפוסים. למלא את הקווים עם משולשים, שורות, זיגזגים, וכו ‘הקפד להשתמש לפחות שלושה צבעים שונים עבור עיצוב שבטי להפוך את דפוס ממש פופ.

4. עירום מסמרים + צבעוני שבטי תבנית

אינסטגרם / Judyrox

אינסטגרם / ג’ודירוקס

עיצוב מסמר השבט אינו שלם ללא לפחות משולש אחד, נכון? זה מעצב אמנות הציפור זיהה את החשיבות של משולשים אמנות הציפורניים שבטית ויצר עיצוב מדהים לחלוטין עם אותם באור הזרקורים.

שלב 1: התחל על ידי החלת פולנית מסמר בעירום כמו צבע הבסיס.
שלב 2: המתן עד שיתייבש בעזרת מברשת הציפורניים, צייר את המשולש הצהוב הראשון ומלא אותו.
שלב 3: לצבוע את המשולש טורקיז באמצעות אותה טכניקה.
שלב 4: צבע טיפים שברון אדום באמצעות מברשת אמנות מסמר המפרט ו מתאר את זה עם פולנית שחורה. גם את המשולשים.
שלב 5: צבע קו ישר, חוצה את הקצוות האדומים.
שלב 6: צור שמונה נקודות קטנות על כל מסמר.

5. עיצוב פשוט עירום

מָקוֹר: pinterest.com

מקור: pinterest.com

אנו אוהבים במיוחד עיצובים שבטיים זיווג עם מסמרים פשוטים. כפי שאתה יכול לראות, פולנית מסמר בעירום יהפכו את דפוס מורכב באמת פופ. עבור דפוסי ציור, להשתמש במברשת דקה קטנה או עט מסמר אמנות. מברשות אלו מושלמות למראה נקי ומדויק.

6. שחור ולבן עיצוב

אינסטגרם / judyrox

אינסטגרם / ג’ודירוקס

אתה יכול לשלב דפוסי שבטי לתוך מניקור אלגנטי שלך, יותר מדי. לא כל עיצובים ציפורניים השבטים צריך להיות צבעוני פרוע למראה.

7. ירוק & זהב עיצוב

אינסטגרם / just1nail

אינסטגרם / פשוט

השילוב הירוק, הזהוב והכחול הכחול מעניק לעיצוב השבט הזה אווירה עילאית לחלוטין. אנחנו לא הולכים לשקר, מסמר מבטא שבטי עשוי לתת לך קשה, אבל אנחנו מבטיחים, העבודה הקשה שלך ישלם.

8. צבעוני מאט עיצוב

אינסטגרם / ane_li

Instagram / ane_li

יש משהו בציפורניים אומבריות שרק צועקות בקיץ! השתמש לק ציפורן לבן כמו הבסיס שלך כדי להפוך את הצבעים תוססת פופ אפילו יותר. אם ברצונך ליצור מחדש את המראה הזה, הנה מדריך וידאו שעשוי לעזור לך!

9. מגניב ורוד, לבן & גריי עיצוב

אינסטגרם / Judyrox

אינסטגרם / ג’ודירוקס

כאשר מישהו מזכיר מסמרים שבטיים, הדבר הראשון שאתה כנראה חושב הם דפוסי בר ואפילו צבעים פרועים יותר. למרבה המזל, יש גם כמה עיצובים שבטיים אלגנטי ו girly כי אתה יכול ללבוש לאירוע מיוחד. זה נראה אחד העיצובים השבטיים הקלה ביותר שכל אחד יכול לעשות, גם אם רק התחלת הניסוי שלך עם עיצובים DIY מסמר.

10. צבע טורקיז ועיצוב ורוד

אינסטגרם / nailsbysophiaa

אינסטגרם / ציפורניים

זה ורוד טורקיז העיצוב בהחלט על רשימת שלנו להעתיק הקיץ. העיצוב עובד על מסמרים שונים צורות ואורכים – קצר, ארוך, stiletto, שקדים … אתה שם את זה! ורוד, זהב, שחור טורקיז נראה מושלם יחד.

No Replies to "19 שבט השראה מסמר אמנות עיצובים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.