הכי קצר עבור סוג הגוף שלך | insightyv.com

הכי קצר עבור סוג הגוף שלך

הכי קצר עבור סוג הגוף שלך

גטי אימג’ס / קירסטין סינקלר

מכנסיים הם קיץ חיוני, אבל למצוא את הזכות זוג להחמיא את הדמות ואת העבודה עם הגוף שלך סוג לא תמיד קל. בואו נהיה כנים: לפעמים מכנסיים קצרים יכול להיות הגרוע ביותר.

אל תדאג! אנחנו כאן כדי לעזור עם מדריך מהיר, למטה ומלוכלך כדי למצוא את המכנסיים הכי טובים עבור הגוף שלך צורה, כדי להסתיר את החלקים שאתה רוצה להסתיר ולהראות את הנכסים הטובים ביותר שלך. (היי, כמה מאיתנו באמת אוהבים את הברכיים ואת השוקיים!)

02
של 06

הכי טוב עבור כל סוגי הגוף: אמצע אורך מכנסיים

אמצע הדרך shorts from Lands' end

מכנסיים קצרים מאמצע הקצה.
סוף הקרקעות

מכנסיים עם רגל באמצע הרגל, כמו זה זוג מקצה הארץ הם מחמיאים אוניברסלית. הם נקראים דברים שונים – הליכה מכנסיים קצרים, מכנסיים קצרים, מכנסי גולף, מכנסיים קצרים קלאסיים וכו ‘- אבל הם הכי מוכרים על ידי inseam של כ 7 או 8 אינץ’.

למה אנחנו אוהבים אותם

שלא כמו הברך לאורך המכנסיים כי לחתוך את הרגל בחצי ויזואלית, אורך קצר יותר לעשות את הרגליים נראה ארוך יותר, ועדיין מכסה אזורים בעייתיים כמו הירך העליונה. עבור המראה הכי מחמיא, לשמור על שליטה מלאה (תחתונים רגליים קצרים יגרום הרגליים שלך להיראות רזה יותר מדי.)

03
של 06

מכנסיים קצרים ביותר עבור רגליים העליונות רפוי: מכנסיים באורך הברך

באורך הברך shorts

מכנסיים קצרים באורך הברך.
Nordstrom.com

אם אתם מרגישים מודעים לעצמכם על הירכיים שלכם או אפילו על הדרייר שלכם, זוג גדול של מכנסי הרזייה, הארכה ארוכה של ברמודה הם אופציה נהדרת. אתה יכול בקלות לכסות אזורים בעייתיים (או פשוט ליצור מראה מלוטש מאוד, מקצועי) עם אלה מ מכנסי ג’ינס ברמודה לא שלך כי פגע בברך והם מעט גבוהה המותניים.

למה אנחנו אוהבים הברך אורך מכנסיים קצרים

למרות שמכנסיים קצרים לאורך הברך יכולים לגרום לרגליים קצרות להיראות קצרים יותר, קל לאזן את זה עם זוג טריזים עבור אורך רגל נוסף. כמו כן, לחפש מכנסיים קצרים רזה – מכנסיים קצרים בסגנון ג ‘ין הם מושלמים – לתת הרגליים שלך יותר, מבט רזה יותר (מכנסיים קצרים מדי נראה יותר כמו גוצ’ ו באורך זה אינם מחמיאים.)

 

04
של 06

הכי קצר עבור רגליים קצרות: קצר מכנסיים קצרים

הכי קצר עבור סוג הגוף שלך

תיאוריה / Shopbop.com

רוצה לתת הרגליים הקצרות שלך קצת יותר אורך? נסו לנענע זוג – ניחשתם – קצרים קצרים יותר. A אינץ ‘אינץ’ 5 אינץ ‘הוא מקום נהדר להתחיל, כל קצר יותר מזה ואתה מסתכן מראה קצת גַם הרבה (אם תשאל אותנו). אנו ממליצים אלה מכנסיים מלוטש מלוטש מן התיאוריה.

למה אנחנו אוהבים קצר מכנסיים קצרים

ארבעה או חמישה אינץ ‘אינסיאם קצרים מספיק זמן כדי לתת קצת כיסוי הרגל העליונה, אבל קצר מספיק כדי להאריך את הרגל. הימנע מאזיקים או סגנונות מגולגל כי זה רק לגרום הרגליים להיראות קצר יותר.

עוד רעיונות למראה גבוה ימינה בדרך זו.

05
של 06

הכי מכנסיים קצרים עבור גודל פלוס: ברמודה מכנסיים קצרים

מידה גדולה bermudas

ברמודות בגודל פלוס.
Nordstrom.com

אם יש לך הרבה curves, קצר יותר לחתוך הוא הכי סלחני, כמו אלה ג ‘ינס ברמודה קצרים מ ג’ סיקה סימפסון בגדלים פלוס.

למה אנחנו אוהבים ברמודה מכנסיים קצרים

הסורגים הם לא היחידים שנראים נהדר בתוך זמן קצר יותר. אלה כמעט באורך הברך קצרים הם מראה dressier והם מושלמים קניות, נסיעות, אפילו הקריירה אם מקום העבודה שלך מאפשר להם. פופ על זוג טריזים למראה מאריך-רגל שהוא ממש מחמיא.

מחפש עוד מכנסיים ברמודה? אתה רוצה ללחוץ כאן.

06
של 06

מכנסיים קצרים ביותר עבור גבוה ורזה: מכנסיים קצרים

הכי קצר עבור סוג הגוף שלך

ג ‘יימס ג’ ינס / Shopbop.com

מזל, ילדה בת מזל! אם אתה באופן טבעי גבוה ורזה אבל רוצה לשבור שורה ארוכה, רזה – ללכת עם מכנסיים קצרים שיש להם אזיקים או תכונה מגולגל, כמו אלה חמוד, מצוקה מכנסיים קצרים ג ‘ימס ג’ ינס ג ‘ינס. (בונוס: עם הרגליים הטבעיות הדקות והארוכות שלך, אתה יכול לסלסל ​​את הקצב קצר יותר מבלי להיראות שערורייתי מדי.)

למה אנחנו אוהבים מכנסיים קצרים

אתה מקבל את השימוש המקסימלי מכנסיים קצרים שיש להם אורך להמרה, ובנוסף הם עושים אפילו מקל רגל רזה להיראות curvier.

No Replies to "הכי קצר עבור סוג הגוף שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 23 = 26