5 רעיונות למה ללבוש מעל שמלת המפלגה שלך זה חורף – insightyv.com

5 רעיונות למה ללבוש מעל שמלת המפלגה שלך זה חורף

זה נראה פשוט, אבל לפעמים לדעת מה אתה יכול ללבוש מעל שמלה כאשר זה קר הוא קצת מסובך. ללבוש מעיל או ז ‘קט לאירוע לבוש או רשמי לא תמיד מרגיש מתאים, ולא כל צלליות השמלה נראית נהדר תחת כל סוגי הלבשה עליונה.

הנה חמש אפשרויות קל כי ייראה נהדר כל החורף ארוך.

Friday
של 05

מעיל גשם עם שרוולים

אשראי: Net-a-Porter / Toteme

כמה דברים אף פעם לא יוצאים מהסגנון, ומעיל חלוק חגור הוא אחד מהם – ומסיבה טובה. זה מעיל ארוך (לעיתים קרובות נופל רק סנטימטרים מעל הקרסול) יש מותניים חגורה והוא נהדר עבור dressier ו A-line חתכים כי זה ילך יחד עם הצורה של השמלה.

אם אתה מקבל את המעיל הזה צבע מסורתי עדין כגון בז ‘, אפור או שחור, זוהי אופציה נהדרת עבור מסיבות החורף, מן מפואר לא מזדמנים. בגלל הקו הקלאסי שלה, זה גם חורף גדול בסיסיים ללבוש למשרד. אני חייב להודות כי אני באמת הבעלים של שני מעילים חלוק חגורה; אחד בשחור לערב בחוץ, ואחד בגמלים קלאסיים ללבוש לעבודה.

קבל את המראה: מעיל צמר Mackage

02
של 05

מעיל גולם

אשראי: ג ‘יי הצוות

אם אתה אוהב אותי, היית מעריץ של HBO לרסק פגע מטורפים, זה המעיל בשבילך. כשמדובר השמלות מיני, מעיל הגולם הוא דרך מאוד מסוגנן לעשות את התלבושת נראית לגמרי יעיל. בין אם תחליט ללכת עם גרביונים ועקבים או לבחור המגפיים מעל הברך, מעיל המעטפת יש מטורפים hipster, מעט רטרו הערעור כי להחמיא התלבושת שלך, אור רוחך, ולהוסיף פופ של צבע.

קבל את המראה: וינס Comuto מעיל תערובת צמר

03
של 05

A (פו) פרווה גנב או מעיל פרווה

עבור רומן רשמי או חתונה, גנב פרווה או לעטוף הוא כיסוי זוהר ביותר שאתה יכול לבחור. אם אין לך את הסבתות גנב ממולא בחלק האחורי של הארון שלך, נסה לחפש אחד על Etsy, בחנות וינטג ‘המקומי שלך, או חנות החסכון מוצא. או, אם האירוע הוא מסיבת קוקטייל או אירוע hipster עם אווירה המפלגה, מעיל פרווה faux יעשה את העבודה די טוב. מעולם לא ירשתי גנב פרווה אבל עשיתי טרולי Etsy ו ביקר כמה חנויות חוזרת באזור שלי לפני מציאת גנב שועל מדהימה גנב אני אף פעם לא צמיג של לובש.

04
של 05

מעיל קייפ

אשראי: Net-a-Porter / סנט לורן

למה לא ללכת אופנתי ולתת את המעיל קייפ המודרנית לנסות? במיוחד אם אתה רוצה להראות את השרוולים של השמלה שלך, זו אפשרות מצוינת. וריאציה על הלבשה שחוקה כמעט בכל תקופה, את המעיל המודרני בסגנון כפתורים לחצנים כמו מעיל אבל משאיר הרבה מקום לנוע. זוהי גם בחירה מצוינת אם יש לך שרוול מלא או שאתה לובש שמלה כי יש הרבה נפח. סגנון זה נראה אופנתי במיוחד כאשר שחוקים מעל שמלה מיני ו גרביונים שחוקים עם מגפיים או עקבים גבוהים.

05
של 05

מעיל עליון קלאסי

אשראי: Net-a-Porter / J. צוות

אם אתה מחפש מעיל שאתה יכול ללבוש מעל שמלה – וכל דבר אחר לעניין זה – בגדי גברים קלאסיים בהשראת קלאסי תמיד הימור טוב. סגנון חזה כפול יגן עליך מפני רוחות החורף הצוננות, ויש אפשרויות רבות לבחירה (למשל, צבעים, דפוסים, אורך) אם תלך בדרך זו

הנה טיפ זה פשוט, קל, כיף, ויהיה ממש לשנות את המראה של המעיל שלך בתוך דקות. רק לרכוש לחצנים פליז, עור, או lucite ואתה יכול להפוך קסם את המראה של topcoat שלך עבור עלות פיצה גדולה.

קבל את המראה: צרפתי חבר קשר מעיל

No Replies to "5 רעיונות למה ללבוש מעל שמלת המפלגה שלך זה חורף"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.