נעליים אופנתי ונוח לנסוע לעבודה וממנה – insightyv.com

נעליים אופנתי ונוח לנסוע לעבודה וממנה

אם אתה גר בעיר הליכה סביר להניח כי הנסיעה לעבודה וממנה דורש הרבה הליכה. בזמן שאתה יכול לזרוק על זוג נעלי ספורט לבן clunky ונראה כאילו אתה ישר מתוך שנות ה -80 בנעליים מזדמנים שלך התלבושת העסקית, יש הרבה נעליים מסוגנן ומוצרים שנועדו לתת לך נוחות מבלי להקריב את הסגנון. הנה כמה הצעות.

03
של 06

להחליק על נעלי

לאחרונה-עדכון 888.jpg


צילום: TOMS.com.

אם אתה רוצה למנוע את סגנונות המסורתי המסורתי אבל רוצה את הנוחות של נעליים עם הבלעדית גומי, לבדוק את נעלי להחליק על, כמו קלאסי Vans או TOMS. היו כל כך הרבה וריאציות על זה נוח סגנון הנעל, על ידי מעצבים רבים ומותגים שונים, כי אתה בהחלט תוכל למצוא זוג התואמת את הרגישות הסגנון שלך תוך גם מאפשר לך לרוץ מהר יותר עבור האוטובוס.

04
של 06

דרך קלה להפשיל את המכנסיים בעת מעבר מן העקבים לדירות

לאחרונה-עדכון 885.jpg


צילום: Zakkerz.com.

בעיה ענקית עם שינוי הנעליים שלך מן העקבים לדירות בעת היוממות קורה כאשר אתה לובש מכנסיים. אם את המכנסיים כבר hemmed עבור העקבים, כאשר אתה משנה את הנעליים לתוך שטוח כדי לנוח את הנוחות של קצות המכנסיים שלך יהיה לגרור על הקרקע. כדי לתקן בעיה זו, מוצר מסודר לבדוק הוא Zakkerz, זמניים צפצף מתגלגל לעטוף המשמשים להחזיק מכנסיים כי כבר מגולגל עד אורך קצר יותר עבור נעליים שטוחות.

05
של 06

לשאת את הנעליים החלופיות שלך בנעל בשקית

לאחרונה-עדכון 884.jpg


צילום: ShoeAlong.com.

הנה בעיה אחרת עם נסיעות עם כמה זוגות נעליים. מה אתה עושה עם עקבים או נעלי עבודה שלך לאחר שהשתנית לתוך זוג נוח יותר עבור הנסיעה הביתה? פתרון נהדר נקרא נעלי הנעל, שקית נעליים אלגנטית, ללא ידיים, לנשיאת זוג נעליים או נעלי התעמלות איתם.  התיק מחליק ללא מאמץ מעל התיק שלך, לשמור את התוכן של התיק שלך ללא עפר וזוהמה.

06
של 06

טיפול נעליים שלך אמצעי טיפול הרגליים


צילום: TheSolemates.com.

בנוסף לנעליים נוחות, חשוב לך לטפל הרגליים כדי למנוע שלפוחיות, למצוא נוחות, ולשמור על הרגליים בריא. אתה יכול לבדוק מוצרים מחברה כמו Solemates להישאר נוח. 

זה לא נדיר כדי לרפד חלקים מסוימים של הנעליים שלך, כדי למנוע שלפוחיות ובעיות הרגל אחרים. כאשר אתה קונה זוג נעליים חדש לחפש מוצרים כמו עלי כותרת עלי כותרת שיכולים כרית באזורים כואבים. מעוצבת עם כשרון נשי ותחושה חדה של סגנון, רגל עלי כותרת כבר אושר על ידי לא רק American American Podiatric Association, אלא על ידי תעשיית האופנה.

סגנון ונוחות, יחד

נוחות היא חשובה, במיוחד אם אתה הולך הרבה לבלות הרבה זמן על הרגליים. עם פתרונות אלה, אתה לא רק מרגיש נוח, אבל נראה מסוגנן באותו זמן.

No Replies to "נעליים אופנתי ונוח לנסוע לעבודה וממנה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.