תכשיטים משוחק ב ‘סקס והעיר הגדולה’ ואיפה כדי לקבל את זה – insightyv.com

תכשיטים משוחק ב ‘סקס והעיר הגדולה’ ואיפה כדי לקבל את זה

כל הדמויות הראשיות על “סקס והעיר הגדולה” יש סגנון מאוד מובחן. קארי (שרה ג ‘סיקה פרקר) מערבבת את נעלי המעצב החמים ביותר עם חתיכות וינטאג’ עבור מראה אופנתי מאוד.

Samantha (קים Cattrall) בטוחים, הטבע הנועז מגיע דרך האופנה שלה, אם זה שמלה אדומה או התיק האחרון. שרלוט (קריסטין דייוויס) הוא מתוק, נשי preppy. כל מה שהיא לובשת מתואמת, נכונה, וצודקת. מירנדה (סינתיה ניקסון) יש חליפות עסקיות שמרניות שלה בסגנון אנדרוגני.

בואו נסתכל על כמה מהתכשיטים שחובשו על ידי השחקניות על “סקס והעיר הגדולה” – וכיצד לחקות את הסגנון שלהם במחירים נוחים יותר.

Friday
של 12

שרה ג ‘סיקה פרקר

שרה Jessica Parker

בריאן Bedder / צוות / Getty תמונות בידור

מגמה אחת חם הוא שכבות של שרשראות. שרה ג ‘סיקה פרקר לוקח את זה לקיצוניות עם כמה שרשראות בצורות שונות וגדלים. היא משלבת שרשראות זהב וכסף עם חרוזים גדולים ואבנים. המגמה השבטית ניכרת גם בחלקים.

02
של 12

ג ‘וסי קוטור חרוז & שרשרת מטבע

קוטור Couture by Juicy Couture Long Strand Bead & Coin Necklace

באדיבות Nordstrom

זה שרשרת גדיל ארוכה על ידי ג ‘וסי קוטור היא בחירה מהנה. שרשרת זו כוללת מטבעות זהב, חרוזי צ’ונקי וקמעות פיליגרן קשורות בחוט צבעוני.

03
של 12

שרשרת חרוז צ’אנקי

עִיר Style Chunky Bead Necklace


עיר סגנון Chunky חרוז שרשרת.
באדיבות מחיר Grabber

לקבלת מבט מהנה, בחר שרשראות חרוזי chunky בצורות וסגנונות שונים. בחר מתוך צבעים מודגשים, בהירים או חרוזי עץ חומים. ללבוש שרשראות חרוזים באורך משתנה עבור מראה אופנתי, שיק.

04
של 12

קים קטרל

קים Cattrall

בריאן בדדר / גטי

קים Cattrall, כמו שלה “סקס והעיר הגדולה”, סמנתה, אוהב עגילי חישוק גדול. חישוקים הם מאוד פופולרי העונה שוב. זהב, כסף או אפילו צבעי פרא – זה לא משנה כל עוד עגילי חישוק שלך הם גדולים ויפים.

05
של 12

מכסף סטרלינג כסף עגילים

מרקם Hoop Earrings

באדיבות התמכרות לחוה

אלה עגילי כסף סטרלינג כסף מודרניים שיק. קבל אלה עגילי חישוק מ Eve של התמכרות רק 29 $.

06
של 12

עגילי חישוק גדולים

צ'רלס Garnier Sterling Silver Hoop Earrings

באדיבות PriceGrabber

בין אם תבחר עגילי חישוק כסף סטרלינג או משהו קצת יותר צבעוני, רק לוודא שהם גדולים מודגש. בחר כמה זוגות של עגילי חישוק סבירים ולהפוך אותם מצרך בארון שלך.

07
של 12

קריסטין דייוויס

קריסטין Davis

בריאן בדדר / גטי

קריסטין דייוויס, שמשחקת את שרלוט ב”סקס והעיר הגדולה “, לובשת מגוון של זוגות קלאסיים של עגילי יהלומים. יהלום סוליטר ירידה ועגילים עגילים הם אביזר חיוני בכל ארון בגדים של אישה. אם אתה לא יכול להרשות לעצמך יהלומים גדולים, אל תדאג. Ciric zirconia נראה קרוב מספיק את הדבר האמיתי.

09
של 12

עגילי קריסטל

נורדסטרום Crystal Drop Earrings

באדיבות Nordstrom

אתה יכול למצוא כמה עסקאות מדהים על תכשיטים אופנתיים ב Nordstrom. עגילי קריסטל אוסטריים אלה הם רק 38 $. הם תכונה אחד קטן עגול אחד דמעה גדול תלויים מ ווים צרפתיים.

10
של 12

סינתיה ניקסון

סינתיה Nixon

בריאן בדדר / גטי

סינתיה ניקסון, שמשחקת את מירנדה ב”סקס והעיר הגדולה “, עונדת עגילי יהלומים קלאסיים. עגילים אלה פשוטים ואלגנטיים, אך עדיין זוהרים.

11
של 12

נדרי קטן פפה צניחה דיסק עגילים

נאדרי Pave Drop Disc Earrings

באדיבות Nordstrom

אלה עגילי ירידה על ידי נדרי הם די יפה במחיר סביר במחיר סביר רק ב 68 $ מ Nordstrom. עיצוב הדיסק מכוסה בעשרות גבישים קטנים.

12
של 12

עגילי קריסטל

נורדסטרום Crystal Drop Earrings

באדיבות Nordstrom

אפילו יותר סבירים הם אלה עגילי ירידה קריסטל מ Nordstrom המותג. הם רק 38 $ זוג לבוא בצבע זהב יפה. עגילים אלה הם זוהר מבלי להיות יקר.

No Replies to "תכשיטים משוחק ב 'סקס והעיר הגדולה' ואיפה כדי לקבל את זה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.