אמיתי או מזויף? כיצד לאמת תיק לואי ויטון | insightyv.com

אמיתי או מזויף? כיצד לאמת תיק לואי ויטון

אמיתי או מזויף? כיצד לאמת תיק לואי ויטון

שקיות לואי ויטון הם פופולריים מאוד מזויפים מאוד. כאשר אתה קונה תיק לואי ויטון בשוק המשני – בין אם זה חדש, טרום בבעלות או וינטאג ‘- ודא שזה אותנטי עם עצות אלה מאת אליזבת ברנשטיין, המאמת של תיקים ואביזרים ב Portero.com. הנה מה לחפש:

ידיות

לואי ויטון מטפל עשוי עור עור cowhide.

ידיות על שקיות מזויפות עשויים לעתים קרובות מפלסטיק.

“עם הזמן, כאשר אתה משתמש ידיות עור על לואי ויטון אמיתי, זה patinas לאורך זמן, כלומר זה מקבל את זה נחמד צבע חום דבש אליו. כאשר מטפל על זיופים עשויים פלסטיק, ידיות לקבל מלוכלך, אבל אין פטינה בכלל. זה פשוט מגעיל, פלסטיק מלוכלך “, אמר ברנשטיין.

מונוגרמה בד ועור חתוך

לואי ויטון שקיות עשויות בד מצופה ו trimmed עור cowhide. בד המונוגרמה האיקוני שלה כולל LVs חוזרים, יהלומים, מעגלים או פרחים, כולם באותו גודל ובסימטרי.

אל תיבהלו אם הבד המונוגרמי ו- LVs הם הפוך – אמיתי לואי ויטון שקיות ספיד נעשות עם חתיכת אחד רציפה של בד כי הולך כל הדרך סביב התיק. צד אחד יהיה בצד ימין למעלה; השני יהיה הפוך.

על שקיות מזויפות, לקצץ הוא לעתים קרובות פלסטיק במקום עור.

LV לוגו ו לואי ויטון שם

בין אם זה LV או לואי ויטון פירט, הלוגו לעולם לא יהיה פרוס דרך או לחתוך במחצית על שקיות אמיתיות.

השם והלוגו יופיעו תמיד בצורה מלאה. על תיק מזויף, לואי ויטון יכול להיות פרוס דרך.

בִּטנָה

לואי ויטון שקיות מהירות יש בד בטנה – אף פעם לא זמש או עור. עבור סגנונות אחרים, לגלות איזה סוג של בטנה זה צריך להיות, או באינטרנט או על ידי עצירה בחנות לואי ויטון.

חוּמרָה

לואי ויטון שקיות תכונה פליז חומרה.

“אם זה תיק ישן יותר, פליז לפעמים לחמצן ולהפוך קצת ירוק. זה משהו שאנשים שואלים, אבל אין מה לדאוג “, אמר ברנשטיין.

על שקיות מזויפות, חומרה עשוי פלסטיק שנראה כמו פליז.

קוד תאריך

לואי ויטון תיקים שנעשו בתחילת 1980s ואחרי יהיה תאריך קוד בפנים. ודא כי תאריך קוד הגיוני עבור סגנון מסוים של התיק.

לדוגמה, MB0951 פירושו: MB המיוצרים בצרפת. המספרים הראשונים והשלישיים (0 ו -5) מציינים את חודש מאי. המספרים השני והאחרון (9 ו 1) מציין את השנה, 1991. רק שקיות מ 1990 עד 2006 בעקבות דפוס זה. ישנם כמה סגנונות אחרים של קודי תאריך.

טיפים לאימות אחרים:

 • מהדורה מוגבלת לואי ויטון שקיות קשה יותר מזויפות: “שקיות במהדורה מוגבלת, כמו התיק של לואי ויטון ורניס מלרוז אווניו, בהחלט קשה יותר לדפוק. תראה את זה בנוקאפים, אבל התיק הזה הוא כל כך מסובך והחומרה כל כך כבדה. אני ראיתי מכות טובות של מהדורה מוגבלת לואי ויטון, אבל זה לא נפוץ “, אמר ברנשטיין.
 • תראו אמיתי שקיות לואי ויטון באופן אישי: עצור לתוך חנות לואי ויטון לראות, לגעת ולנסות על שקיות לואי ויטון אמיתי. שימו לב לאיכות שלהם, אומנות ופרטים (כולל רירית), כך שתוכל להתחמק תיקים לואי ויטון מזויף בשוק המשני.
 • קח תיק מפוקפק לואי ויטון: אם יש לך תיק לואי ויטון כי אתה לא בטוח, לקחת אותו לחנות לואי ויטון ולנסות לתקן את זה. אם זה מזויף, לואי ויטון יסרב. “זה עלול להיות מביך, אבל אתה תמיד יכול להגיד שזה היה מתנה”, אמר ברנשטיין.
 • תמיד לקנות מסוחרים מהימנים: כאשר קניות עבור שקיות בבעלות מקוונת באינטרנט, לפנות לאתרים מהימנים כמו Portero.com כי יש תהליך אימות קפדני ואת הכסף בחזרה להבטיח. בעת קניות בחנויות המשלוח, להכיר את הבעלים ואת המאמתים ולשאול על תהליך האימות שלהם. כשזה מגיע לקנות תיקים מאנשים באינטרנט (כמו eBay) או מסיבות צד, יש לנקוט משנה זהירות ולהיות קפדני. “אני לא ממליץ לאנשים לקנות שקיות על לטוס ממקומות אקראיים”, אמר ברנשטיין.
 • תסתכל על התמונה הכוללת: אם משהו נראה על תיק, אם זה איכות, רוכסן, או מחיר טוב מדי כדי להיות אמיתי, אמון האינסטינקט שלך. קבל חוות דעת שנייה או שלישית או פשוט ללכת.

No Replies to "אמיתי או מזויף? כיצד לאמת תיק לואי ויטון"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  48 − 39 =