מה ללבוש לפיקניק החברה – insightyv.com

מה ללבוש לפיקניק החברה

Friday
של 05

בגדים נוחים

אִשָׁה in jean shorts by lake or ocean

תמונות מגוונות / UIG / Getty Images

ייתכן שאתה מנסה להבין איך להיות נוח בחוץ בזמן לבושים כראוי לאירוע זה קשור לעבודה.

למרות שאתה רוצה להיות מזדמנים, אתה לא רוצה להיות מזדמנים מדי. קצר מכנסיים או נמוך לחתוך העליון בהחלט לא מתאים. במקום זאת, בחר מכנסי הליכה קצרים יחד עם מגניב הדף. הבד של הדף שלך צריך להיות קל אבל לא טהור. אתה יכול גם לבחור שמלת קיץ כי הוא לא לחשוף יתר או, במקום זוג מכנסיים קצרים, חצאית קיץ בדפוס סאקי או חאקי. 

02
של 05

מישקפי שמש

מישקפי שמש


צילום: גטי / קווין קוזיצקי.

משקפי שמש יכול להיות שימושי עבור מגוון רחב של סיבות. ראשית, השמש תהיה ללא ספק להישאר מחוץ לעיניים שלך. משקפי שמש הם גם שימושי כי הם מונעים ממך ממצמץ כאשר יש שיחות עם עמיתים שלך. עם זאת, לשיחות עם אנשים כמו הבוס שלך, זה סימן של כבוד להסיר את משקפי השמש שלך, כך שהם יכולים לראות את העיניים. 

03
של 05

לדלג על תכשיטי זוהר

אתה לא צריך ללבוש תכשיטים זוהרים לפיקניק של החברה. זה לא רק לא מקצועי אבל זה גם אירוע של יום. אביזרים Blingy פשוט לא בכושר. במקום זאת, זוג פשוט של עגילי עגילים, שרשרת פשוטה או שעונים בסיסיים מתאימים. 

04
של 05

לשאת שקית

כותנה Crochet Project Tote Bag

אבטיח / אמזון

תיק גדול גדול מושלם לפיקניק של החברה. זה יאפשר לך לבצע את כל מה שאתה צריך – sunscreen, מצלמה, טלפון סלולרי ואפילו סוודר למקרה שזה מתקרר מאוחר יותר באותו יום.

קש קש הוא האפשרות הטובה ביותר שלך, כך שהוא לא מקבל מלוכלך מדי או פגום בחוץ.

05
של 05

ללבוש זוג של skimmers או סנדלים

אם אתה הולך לשחק פריסבי, כדורעף או ספורט אחר אשר אינו תורם ללבוש סנדלים, נעלי בד הם רעיון נהדר. בחר זוג כי קואורדינטות היטב עם שאר התלבושת שלך בצבע ועיצוב.

 לא משנה מה תחליט ללבוש לפיקניק החברה שלך, הקפד להביא תלבושת גיבוי במכונית שלך, יחד עם נעליים ואביזרים. אם תגיע לפיקניק ותגלה שאתה מעומעם יתר על המידה או מתערבל, אתה יכול לעשות את המתג.

No Replies to "מה ללבוש לפיקניק החברה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.