אמיתי או מזויף? כיצד לאמת תיק שאנל | insightyv.com

אמיתי או מזויף? כיצד לאמת תיק שאנל

אמיתי או מזויף? כיצד לאמת תיק שאנל

שקיות שאנל הן נצחיות כל כך איקוני; ולכן הם מזויפים לעתים קרובות. מאמת המומחה של Portero.com, אליזבת ברנשטיין, חולקת את העצות שלה כדי לזהות שקיות שאנל אמיתיות מזויפות. הנה מה לחפש:

קווילטינג

“אם זה תיק מרופד, כל השמיכה יתאימו לכל התיק, יהלומי היהלומים יושלמו”, אמר ברנשטיין, “אם זה תיק דש קלאסי, יהלומים יתאימו למקום שבו הדש נוגע בחלק התחתון של התיק.

ברנשטיין מזהיר כי כמה זיופים מתוחכמים יכולים להיות גם יהלומים מיושרים לחלוטין.

תְפִירָה

תפירה על שקיות שאנל הוא קטן, מעודן ועדין. “שאנל הולך לעשות משהו שנמשך זמן רב … התפירה כמעט נראית כמו קו חלק”, אמר ברנשטיין.

על תיקי שאנל מזויפים, התפרים נראים “גדולים ואגרסיביים”. “זה נראה כאילו הוא חודר בחומר … [על הזיוף] זה נראה כמו חורי ניקוב כי זה פלסטיק..

ידיות שרשרת

ידיות שרשרת על שקיות שאנל הם מצופה זהב יש משקל כבד אליו. חומרה עתיקה על שקיות שאנל וינטג אינו מצופה בזהב, אבל מרגיש משמעותי ונראה עשוי היטב.

שרשראות מזויפות מרגיש קל וזול. “איכות הרשת היא איומה. זה מרגיש כמו תכשיטים זולים. זה לא מצופה בזהב. אם אתם יודעים את ההבדל בין תכשיטים טובים לתכשיטים גרועים, אתם יכולים להבדיל בין שרשרת אמיתית לבין שרשרת מזויפת “, אמר ברנשטיין..

סמל CC משולב

שני Cs בסמל הלוגו של שאנל משולבים תמיד מופיעים מימין משמאל למעלה, ומשמאל לימין בתחתית.

בִּטנָה

תיקי שאנל אמיתיים מרופדים בעור. זיוף אלה מרופדים פלסטיק.

הולוגרמה

תיקי שאנל יש מדבקות הולוגרמה עם מספרים סידוריים וקוד תאריך בתוך התיק.

לפעמים מדבקות ההולוגרמה נופלות וינטג ‘או שקיות שאנל מראש, אבל בדרך כלל אתה יכול לראות את שאריות הדבק של המדבקה איפה זה היה ממוקם פעם.

שקיות מזויפות עשוי גם תכונה מדבקות הולוגרמה מזויפות, אבל הם נוטים ליפול בקלות. “[הזיופים] חסרים פרטים. לשאנל יש פרטים בהולוגרמות שלהם – אם אתה מסתכל על מדבקת הולוגרמה אמיתית, זה הרבה יותר מסודר “, אמר ברנשטיין.

חוּמרָה

החומרה זהב תכונות סימן קטן המציין כי זה מצופה זהב חומרה. “יש זיופים שיש להם את זה, אבל [האמיתיים] יש סימן הרבה יותר עדין. [אלה מזויפים] נראה כאילו זה היה סרוג שם “, אמר ברנשטיין.

טיפים לאימות אחרים:

  • תראו אמיתי שקיות שאנל באופן אישי: עצור לתוך חנות שאנל לראות, לגעת ולנסות על שקיות שאנל אמיתי. שימו לב לאיכות שלהם אומנות כך שתוכל להתחמק תיקים שאנל מזויפות בשוק המשני.
  • קח תיק מפוקפק לשאנל: אם יש לך תיק שאנל כי אתה לא בטוח לגבי, לקחת אותו לחנות שאנל ולנסות לתקן את זה. אם זה מזויף, שאנל יסרב. “זה עלול להיות מביך, אבל אתה תמיד יכול להגיד שזה היה מתנה”, אמר ברנשטיין.
  • תמיד לקנות מסוחרים מהימנים: כאשר קניות עבור שקיות בבעלות מקוונת באינטרנט, לפנות לאתרים מהימנים כמו Portero.com כי יש תהליך אימות קפדני ואת הכסף בחזרה להבטיח. בעת קניות בחנויות המשלוח, להכיר את הבעלים ואת המאמתים ולשאול על תהליך האימות שלהם. כשזה מגיע לקנות תיקים מאנשים באינטרנט (כמו eBay) או מסיבות צד, יש לנקוט משנה זהירות ולהיות קפדני. “אני לא ממליץ לאנשים לקנות שקיות על לטוס ממקומות אקראיים”, אמר ברנשטיין.
  • תסתכל על התמונה הכוללת: אם משהו נראה על תיק, אם זה איכות, רוכסן, או מחיר טוב מדי כדי להיות אמיתי, אמון האינסטינקט שלך. קבל חוות דעת שנייה או שלישית או פשוט ללכת.

No Replies to "אמיתי או מזויף? כיצד לאמת תיק שאנל"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 6