תיקיות להחלפה: שינוי תיק היד שלך מבלי לשנות את זה – insightyv.com

תיקיות להחלפה: שינוי תיק היד שלך מבלי לשנות את זה

כדי ליצור מראה מסוגנן, אתה חייב להיות תיק מסוגנן. אבל זה יכול להיות יקר לרכוש ארנק עבור כל התלבושת האפשרית. עם תיק להחלפה, האפשרויות שלך להכפיל את הנטייה שלך לקנות פריטים מיותרים פוחתת.

תיקים להחלפה יש שקית בסיס עם כיסויים נפרדים שיכולים בקלות להיות החליק לסירוגין. תכונה זו שומרת את התיק (ואת תוכנו) שלם בעוד בחוץ ניתן לשנות במהירות.

הנה כמה תיקים להחלפה שיאפשרו לך לשנות את המראה של התיק שלך מבלי לשנות את זה.

Friday
של 03

קארי דנהם

קארי Dunham interchangeable handbag

קארי דנהם

קארי דנהאם מעצבת אוסף של תיקים הניתנים להחלפה עם כיסויים שניתן לשנות לעבודה עם כל מה שאתה לובש. בעוד בבית הספר לעסקים, קארי שמה לב שלא היו תיקי יד מסוגננים לשאת את המחשב הנייד שלה ואת הספרים ויצאו לעצב אותם.

השורה הראשונית שלה החלה עם שקיות ניידות הפיך, המקרים הנייד המסורתית, שקיות לשאת, ואת המצלמה המקרים. מאז, היא הרחיבה את קו המוצרים שלה כדי לכלול את כל המקרים טכנולוגיים שונים בנוסף טוויסט מתוחכם שלה על תיק ברמודה הקלאסי. המצמד הדנומי שלה, תיק היד והתרמיל, כמו העיצובים המקוריים שלה, כולל הן את הפונקציה והן את הסגנון. Accessorizing, מעולם לא היה כל כך כיף וקל.

02
של 03

תיקי לורן ג’וי

לורן Joy Interchangeable Handbags

תיקי לורן ג’וי

 כאשר קרה מפולת של ארנק בארון של דיאם אלרמאייר, היא הוכה ברעיון מבריק עבור תיקי לורן ג’וי. כשהביטה באוסף הארנקים שצברה במשך שנים רבות, היא נדהמה. מקצתם לא היו בשימוש. היא אהבה אותם אבל מעולם לא רצתה את הטרחה לשנות את ארנקה להשתמש בהם (נשמע מוכר?).  

אלרמאייר החל לשרטט, לאסוף חומרים, לייצר דוגמאות ולמצוא יצרנים. היא עבדה קשה כדי להרכיב משהו זה יהיה יפה, קל לאחסן, ללא טרחה, ולתת לך הרבה אפשרויות לענות על כל הצרכים שלך אופנה – כל הזמן, לחסוך כסף … מפולות הארון.

03
של 03

אטסי

ניתן להחלפה handbags on Etsy

אטסי

 אם אתם מחפשים תיקים להחלפה כי הם בעבודת יד, פחות המיינסטרים וייחודי יותר, ישנם אומנים רבים על Etsy מי ליצור שקיות הדומות לחברות אלה פנטסטי.

חיפוש תיקים להחלפה על Etsy ולחפש ספק אשר הרגישות סגנון דומה לשלך.

No Replies to "תיקיות להחלפה: שינוי תיק היד שלך מבלי לשנות את זה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.