כיצד Accessorize כמו קלייר אנדרווד מבית נטפליקס של כרטיסי | insightyv.com

כיצד Accessorize כמו קלייר אנדרווד מבית נטפליקס של כרטיסי

אם סיימת את הסדרה של סדרת Netflix בית קלפים, אתה כנראה התאהב בסגנון של קלייר אנדרווד. אמנם לא נוכל להציע לכל אחד ללכת לאמץ את התספורת קצרה, יש דרכים אחרות אתה יכול ערוץ הטלוויזיה הנבל ביותר מסוגנן. שיחקו על ידי רובין רייט, הסגנון של קלייר אנדרווד הוא חד, מלוטש לחלוטין המותאמים. זה גם מאוד מאופק, וזה מושלם עבור סצינה D.C, איפה קלייר לובשת בגדים כמו חליפת שריון. אתה אולי לא רוצה קלייר אנדרווד של חוסר כלשהו של מצפן מוסרי, אבל אם אתה חמוד הסגנון שלה, אלה עצות accessorizing בהחלט לשים אותך על המסלול הנכון לחקות את המראה שלה.  

קלייר Underwood

נטפליקס

אולי שמתם לב כי קלייר אנדרווד של אביזרים מאוד מאופק. למרות עושרה המגוחך וחיבה לדברים העדינים, היא נראית לעתים קרובות לובשת זוג פשוט של עגילי עגילים ורצועת נישואים פשוטה. יש למעשה סיבה טובה מדוע היא מאופיינת בצורה זו. שלא כמו ערים מטרופולין אחרות בארצות הברית, להיות שופע עם העושר האישי של אחד נתפס כמו גושה מאוד בוושינגטון הבירה. זה ממש מזועזע. אם אתם מחפשים לחקות את סגנון של קלייר אנדרווד לשמור על התכשיטים שלך מינימלי אבל באיכות טובה.

02
של 05

להשקיע תיק מעצב קלאסי

קלייר Underwood Handbag

 בעונה הראשונה של בית הקלפים, קלייר אנדרווד נראתה נושאת את תיק המוזה של YSL שנחשב לעונות השנה. שוב, זה הנהון הרגל לא להיות גלויים או גלוי עם עושר בוושינגטון הבירה. מעצב התלבושות טום ברוקר היה מאוד מכוון כאשר החליט להשתמש בתיק זה, כפי שהוא מסביר במאמר זה. בעוד זה היה חתיכת השקעה, וושינגטון הם מעשיים מאוד. בעוד הם עשויים להוציא כסף רציני על משהו שאנשים עשויים לשקול מותרות, זה בדרך כלל פריט ללבוש ולהשתמש בהם באופן קבוע. באופן דומה, אם אתה רוצה לחקות את סגנונו של קלייר אנדרווד זה יהיה טוב יותר יש שקית השקעה טובה בצבע ניטרלי מאשר זה יהיה להיות ענק, תיק יד אופנתי.

03
של 05

ללבוש משאבות נייטרלי

לוטוטין

כריסטיאן לובוטין

מעטים מאיתנו אולי התקציב עבור ארון מלא נעליים Louboutin, כמו קלייר אנדרווד עושה. עם זאת, זוג אחד של משאבות נקי, קלאסי ומלוטש יהיה השקעה חכמה, במיוחד אם הלבוש העבודה שלך הוא קצת יותר רשמי. כדי לשמור את זה מעשי, מקל עם הגוון הקלאסי, כי לא בקרוב לצאת מן הסגנון. שחור, עירום, חום או אפור העקבים תהיה הדרך החכמה ביותר ללכת – מלאי של המלתחה הנוכחית שלך כדי לוודא שאתה בוחר את הצבע הרבגוני ביותר האפשרי. בחר העקבים כי הם קלאסיים בצורת ועיצוב. קלייר אנדרווד מעולם לא נראתה בנעליים אופנתיות או נוצצות שנראות רק כמה חודשים לאחר מכן.

04
של 05

שקול משקפיים צב

ללא שם: Warby Parker Glasses

וורבי פרקר

משקפי השמש של קלייר למסגרות הצב הקלאסיות הפכו כמעט לאיקוניות כמו שערה הקצר. כאשר הופעה זו הוצגה לראשונה, נשים בכל מקום קנו משקפיים חדשים או איחלו לקוצר ראייה. אם אתה אוהב את משקפי השמש של קלייר, תראה את סגנון פרסטון של וורבי פרקר כמשחק קרוב, אם לא מדויק.

05
של 05

הימנע בהיר צבע

קלייר Underwood

נטפליקס

עובדה מהנה: הצבע האדום שימש רק פַּעַם ב שתי העונות הראשונות של בית קלפים, שום הישג קטן להצגה על פוליטיקאים. במקום צבעים מרהיבים, מקל עם גוונים של אפור, שחור, חיל הים נייטרלי גוונים אחרים. כמו מעצב התלבושות טום ברוקר אמר, “עם לוח נייטרלי אתה יכול לראות את הפרצופים יותר, ואנחנו רוצים להרגיש את התחושה של ציור Caravagio ואת אלה פנים מגולפים.”

פחות זה יותר

כשזה מגיע לחיקוי סגנון קלייר אנדרווד, זה הכל על פשטות ואיכות. אם אתה מוצא שאתה מרגיש קצת משעמם ומשעמם כאשר ההלבשה הדרך קלייר אנדרווד, אתה יכול להוסיף כמה אגרופים של צבע ועוד כמה אביזרים עבור כמה פלאש עדין. בכל מקרה, לשמור את האביזרים שלך באיכות גבוהה, מודרני בעיצוב נקי במראה. לא מדובר בהעתקת הסגנון של קלייר אנדרווד בדיוק (אנחנו לא cosplaying כאן), אבל אתה יכול לצייר ממנו השראה.

No Replies to "כיצד Accessorize כמו קלייר אנדרווד מבית נטפליקס של כרטיסי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 49 = 56