אל תלבש סגנונות אלה אם אתה קצר | insightyv.com

אל תלבש סגנונות אלה אם אתה קצר

אותם בגדים זה נראה פנטסטי על המסלול על האופנה מעצב מראה לעתים קרובות לא נראה טוב על נשים קטנות. מודלים המסלול נוטים להיות רזה מאוד די גבוה (בדרך כלל 5 מטר 10 ס”מ או גבוה), והם נחשבים כמעט כמו קולב שממנו כדי ללבוש בגדים. הם יכולים בקלות ללבוש בגדים כי הם גדולים וארוכים ויש להם הרבה בד בהם, אבל אישה קצרה לובשת את הבגדים אותו ייראה אפילו קצר יותר ואולי קצת המום. אם אתה זוכר רק רעיון מפתח אחד, זה יהיה כי פחות הוא פחות – בד פחות לערער יותר.

אל תלבש סגנונות אלה אם אתה קצר

פיטר מיכאל דילס / גטי

מכיוון שחצאית באורך של תה, כמו השמלה הכחולה הזאת, מאוסקר דה לה רנטה, נופלת סביב מרכז העגל ומנתקת את קו הרגליים, היא יכולה למעשה לגרום לאשה קצרה להיראות קצרה יותר. בחירה טובה יותר עבור petites היא חצאית, כגון חצאית עיפרון, נופל איפשהו סביב הברך.

02
מתוך 10

בגדים עם צווארונים

שמלת חולצת טריקו

נילסון ברנרד / גטי

אישה קצרה יכולה להיראות כאילו אין לה צוואר כלל אם היא לובשת בגד עם גולף, כמו השמלה אפור גולף זה על ידי דונה קארן. בחירה טובה יותר עבור petites הוא צוואר V, אשר ויזואלית מאריך את הדמות.

03
מתוך 10

כפול חזה

ז'קט כפול-חזה

פרייזר הריסון / גטי

מעילים עם חזה כפול הם סגנונות ז ‘קט בודדים חזה, אשר עובד טוב יותר עבור petites מאז הם לא לבלוע אישה קצר, כמו זה מעיל צהוב כובע כפול חזה על ידי מייקל קורס בהחלט לעשות.

04
מתוך 10

מתחת לסוודר סוודר או מעיל

מתחת לסוודר

פסקל לה סגרטיין / Getty Images

נשים קצרות ייראו טוב יותר באופן יחסי אם הם לובשים סוודרים וז’קטים שנופלים על החלק העליון של הירך ולא מתחת לירך, כמו הסוודר הכחול של סטלה מקרטני.

05
מתוך 10

פרווה או אפודים נפוחים

נפוח- vest

פרייזר הריסון / גטי

כל בגד שמוסיף בתפזורת הוא בגד כי petites צריך להימנע, ו אפוד או נפוח אפוד בהחלט נכנס לתוך הקטגוריה בגד מגושם. אפודה זו שחור פרווה על ידי דיאן פון פירסטנברג הוא פרופורציה עבור קטן.

06
מתוך 10

שרוולים גדולים

שמלה עם שרוולים גדולים

ארנון נבדר / גטי

שרוולים גדולים, כמו אלה על שמלת פוקסיה זו מ Marchesa, להוסיף בתפזורת לגרוע מן המראה מלוטש זה רצוי עבור נשים קצרות. שרוול טוב יותר עבור petites הוא שרוול מצויד.

07
מתוך 10

מעיל פרווה פרווה

פרווה פרווה

פרייזר הריסון / גטי

אין שום דבר גדול יותר ממעיל פרווה גדול, פרוותי, ואשה קטנה יכולה בסופו של דבר להיראות כמו דובה יותר מאשר אישה במעיל ענק, פרוותי כמו זה של מייקל קורס.

08
מתוך 10

פונצ’ו

פונצ'ו

פרייזר הריסון / גטי

באופן כללי, petites נראה גבוה ורזה ב צלליות פשוט מינימליסטי ולא אלה גדולים. זה שחור שחור ולבן תפל מייקל קורס פונצ’ו הוא tres שיק אבל לא על אישה קטנה. נשים קצרים צריכים להימנע בגדים גדולים, חסרי צורה כמו פונצ’ו וללכת להסתכל יותר מלוטש.

09
מתוך 10

בגד עם עודף בד

בגד עם עודף בד

ארן נבדר / Getty Images)

בגדים עם הרבה בד עודף, כמו זה שמלת נופך מסובך על ידי מרצ’ה, להציף מסגרת של אישה קטנה. הבד עשוי להיות מקופל, מקופל, מעוטר או מקבל טיפול מעצב אחרים, אבל כל השמלות בסגנון זה הם מחמיאים נשים קצרים.

10
מתוך 10

הבארוק

שמלת כלה

כריסטי ספרו / גטי

למרות שרוב הנשים כנראה לא בשוק עבור ballgown אלא אם אנחנו הולכים להשתתף במסיבת תחפושות, כמה petites עשוי לשקול ללבוש ballgown כמו שמלת כלה, כמו זו של אלי סאאב. בגלל הצללית של ballgown מוגזמת כל כך, נשים קצרים צריכים להימנע ממנו בעת בחירת שמלת כלה לבחור סגנון מחמיא יותר פשוט עם פחות בד.

No Replies to "אל תלבש סגנונות אלה אם אתה קצר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    2 + 1 =