אופנה עצות וטיפים לגברים מעל 40 – insightyv.com

אופנה עצות וטיפים לגברים מעל 40

גבר לא צריך לוותר על סגנון רק בגלל שהוא מעל גיל 40. זה תמיד חשוב להתלבש הכי טוב שלך, אבל איך אתה הולך מ מגניב, סגנונות אופנתיים כדי להתלבש יותר כראוי לגיל שלך?

יש נקודה בחייו של כל אדם כאשר אתה צריך לעשות את המעבר הזה ויש לנו כמה טיפים שיעזרו לך.

האם זה צבע לגרום לו להיראות חולה?

גברים מעל גיל 40 צריכים להבין שהגוף שלהם השתנה.

זה כולל את השיער ואת צבע העור ואת זה, בתורו, גם משנה את החיך צבע. חשוב לוודא את הצבעים אתה לובש עדיין מחמיא.

עֵצָה: בדוק את הארון שלך ולבדוק את האופן שבו הצבעים השונים נראים לך היום כדי לקבוע אם אתה צריך לעשות שינוי. אם יש צורך, לקבל חוות דעת שנייה ולהיות בטוח תמיד לעשות בדיקות צבע אלה תחת אור טבעי.

הוא חייב ללוות את בגדי בנו

גברים צריכים לשים לב מה מתאים כראוי, אבל להימנע ללבוש בגדים אופנתיים. בגדים טרנדי עשוי לגרום לך להיראות כאילו אתה תלוי על הנוער שלך. חשוב יותר, הם עשויים לגרום לך להיראות כאילו לא מצאת את עצמך, וזה כנראה לא נכון בגיל שלך.

עֵצָה: מקל עם קלאסיקות, אבל זכור כי “קלאסי” לא צריך להיות משעמם. קישוט עדין או שינוי לחתוך יכול לעשות הבדל גדול.

מה השעה T-Off?

גברים רבים משנים את סגנון חייהם לאחר גיל 40.

אולי הפסקתם לעבוד ועכשיו לנהל חיים נינוחים יותר. גברים במצב זה בפרט לעתים קרובות לא יודעים מה לעשות מאז הם היו רגילים ללבוש חליפה לעבוד כל יום ג ‘ינס חולצות בסופי שבוע. אתה עלול למצוא כי יש לך קשה להעביר את הארון שלך כדי להתאים את אורח החיים החדש שלך.

עֵצָה: מעיל ספורט הוא פריט מעבר גדול, ולשקול אחד זמש נחמד. כמו כן, שבו השתמשת ללבוש נעלי שמלה במהלך השבוע ונעלי ספורט בסוף השבוע, אתה יכול עכשיו למצוא נעליים מזדמנים יותר כמו נהיגה מוקסינים מתאים (ונוח יותר).

רק בגלל שיש לו גוף נחמד…

למרות הגוף הגדול שלך, כשאתה פונה 40 אתה צריך ללבוש בגדים בצורה שונה ממה שעשית בשנים הצעירות שלך. לדוגמה, גם אם יש לך שישה Pack ואת התחת הגדול, להימנע לובשת חתך נמוך ג ‘ינס צמוד. שמור אותם עבור החבר ‘ה הצעירים כי זה יהיה פשוט נראה כאילו אתה מנסה קשה מדי.

כמובן, אתה עדיין יכול ללבוש מחמיא, ג ‘ינס מסוגנן חולצות. כל שעליך לעשות הוא לגשת למבט מנקודת מבט בוגרת יותר. תוכלו להיראות ולהרגיש נוח יותר, וזה נקודת הבגדים מלכתחילה.

סגנון מאתגר?

אם אתה נאבק עם סגנון באמת צריך עזרה, ללכת לחנות של גברים טובים באמת. נסה דברים כדי לקבל מושג על מה מחמיא. Salesperson אמור להיות מסוגל לספק כמה עצות טובות גם כן. אתה לא בהכרח צריך לקנות שום דבר או הכל, ואת העצה היא בחינם.

No Replies to "אופנה עצות וטיפים לגברים מעל 40"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.