7 בשמים הטוב ביותר עבור בני נוער לקנות בשנת 2018 | insightyv.com

7 בשמים הטוב ביותר עבור בני נוער לקנות בשנת 2018

אנו מחויבים לחקור, בדיקה, ואת recommending המוצרים הטובים ביותר. אנו עשויים לקבל עמלות מרכישות שבוצעו לאחר ביקור בקישורים שבתוכן שלנו. למידע נוסף על שלנו תהליך סקירה. 

רוב ניחוחות משווקים עבור בני נוער הם רוויים מדי עם פרחים זולים וריחות פרי או קשוח קשה מעורבב עם וניל אינטנסיבי. בדרך כלל הם חזקים מדי בשביל עצמם. מכיוון שרוב בני הנוער רוצים להרגיש את התחושה הבוגרת הזאת - ורבים חושבים שהריח הוא הדרך להגיע לשם - הם מרחים אותו על השפעות מקסימליות, מה שמשאיר אותם עם מנת יתר של ריחות. קשה למצוא את איזון ניחוח מושלם, אבל ריח רע הוא אף פעם לא צריך להתחיל.

זה יכול להיות מבלבל לגבי אילו ניחוחות הם גיל מתאים, שווה את הכסף, ואת הריח נהדר, במיוחד היום כאשר יש כמות עצומה של אפשרויות. בין אם אתה קניות עם העשרה שלך או קניות עבור אותם, לקרוא על מנת ללמוד על הבשמים הטובים ביותר עבור בני נוער אתה יכול לקנות עכשיו.

תוכנן במקור בשנת 2007, ניחוח זה הוא אחד הניחוחות הידועים ביותר עבור כמה טהור, מתוחכם, ומתוק זה. כמו או דה טואלט, ניחוח יש רק 4 עד 8% של ניחוח טהור, מה שהופך אותו קל וחריף פחות בשמים אחרים בשוק. המותג בשם נערה חלום האולטימטיבי קאיה גרבר, בתו של סינדי קרופורד, את פניו של הבושם בשנה האחרונה בגלל כמה זה צעיר הוא באמת. מעל 1,200 לקוחות דירגו את הניחוח הזה עם חמישה כוכבים באמזון. הניחוח נפתח עם ריח רענן של עלים סגולים ותותי בר, ​​אבל הלב של הריח הוא יסמין, גרדניה, אשכולית. הבסיס הוא מסק עדין, וניל, ואלגום. בגלל כמה קל, citrusy, ואת ריח טרי, זה אחד ניחוחות המתאימים ביותר עבור נערה בגיל העשרה. זה לא יכריע אותה אבל יכול להוסיף קצת משהו אם היא רוצה dabble בעולם של ניחוח מרגיש מיוחד במיוחד.

No Replies to "7 בשמים הטוב ביותר עבור בני נוער לקנות בשנת 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + 5 =