הערות בכתב יד פירושו הרבה לחבר. הנה איך לעשות אותם נכון – insightyv.com

הערות בכתב יד פירושו הרבה לחבר. הנה איך לעשות אותם נכון

מי כותב עוד מכתבים? הם אפילו לא מלמדים כתב יד בבית הספר בימים אלה. אבל זה בדיוק למה אתה צריך לכתוב לחבר שלך מכתב פעם. מכתב זה יכול להיות משהו שהחבר שלך מחזיק בו במשך שנים, קורא אותו מחדש בכל פעם שהם מרגישים למטה או מתגעגעים אליך. מכתבים לספר לחבר שאתה מושך אותם או שמחים לקבל אותם בחיים שלך יכול להסתובב יום רע או לתת לחבר שלך ביטחון על אחד מאותם ימים נורא שבו שום דבר לא הולך בדרך שלך.

כרטיסים ומכתבים בכתב יד יכולים לטפח ידידות בדרכים מתמשכות.

זה נדיר לקבל מכתב בכתב יד היום

האופן שבו אנו “מדברים” היום הוא מהיר ולעתים קרובות לא אישי. אנו עשויים לשלוח ציוץ למישהו שיגיד יום הולדת שמח במקום לכתוב להם כרטיס. אנו עשויים לומר להם שאנחנו חושבים עליהם באמצעות הודעת דוא”ל כי תקבל להכניס לפח האשפה האלקטרונית ואף פעם לא הסתכלתי שוב.

אבל כרטיס בכתב יד הוא משהו אחר. אם אתה באמת רוצה להראות לחבר שלך אתה חושב עליהם, לקחת את הזמן כדי לכתוב פתק ביד. זה יקבל את תשומת הלב של החבר שלך מרגע שהם רואים את המעטפה interbpersed בין ערימת החשבונות שהם מקבלים בתיבת הדואר שלהם עד שהם פותחים אותו ולהניח אותו על השולחן שלהם. זה לא קל לזרוק מכתב בכתב יד. יש בזה משהו שגורם לך לרצות להיאחז בו.

פרטים אישיים ביצוע מכתבים מיוחדים

אפילו לכתוב משהו פשוט כמו “אני חושב עליך” יכול לעזור להפוך את היום של החבר שלך.

אבל אם אתה באמת רוצה להראות להם שהם מיוחדים לך, לבחור את המילים שלך בזהירות. להפוך את הפרטים של המכתב או הערה אישי. אחת הדרכים לעשות זאת היא להזכיר דברים כגון:

  • בדיחות פרטיות שאתה משתף.
  • תכונות על החבר שלך, כי הם ייחודיים להם.
  • דרכים שהם עזרו לך בעבר.
  • זכרונות מיוחדים שיש לך.
  • מילים של עידוד שהם שיתפו אתכם.
  • ימים של חשיבות הידידות שלך.

מחמאה שניתנה במכתב היא משהו שיורגש כפליים. החבר שלך יראה את זה בעט שלך וזה יהיה יותר משמעות בגלל הזמן והמאמץ שנדרש כדי לכתוב את זה. 

אחת הדרכים שבהן השתמשתי בעבר בכתובות בכתב יד היתה להודות ללא הרף לידידים שעמדו בחתונה על היותי חלק מיומי. בכל שנה ביום השנה שלי, אני penned פתק השושבינות שלי מודה להם על שיתוף אחד הימים הטובים ביותר של חיי.

אתה יכול גם לכלול פיסות כיף של טריוויה בכרטיס שלך. זה לא תמיד צריך להיות משהו רציני. חפש את יום ההולדת החביב על החבר שלך או את החג המוזר האחרון שעשוי לחול עליהם, ולשלוח להם כרטיס שגורם להם לצחוק וגם להרגיש מיוחדים. (הנה כמה חגים מהנים שאתה יכול לכלול).

שמור הערה שלך לאירוע מיוחד

חכה עד חבר שלך צריך קצת TLC נוסף או יש שינוי בחיים מרגש לפני שאתה שולח פתק. תודה הערות עוד דרך מצוינת לתת לחבר לדעת שאתה מעריך אותם.

לפעמים אתה חווה אירוע שאינו קשור לחברות שלך אשר ינחה אותך להרגיש אסיר תודה במיוחד.

זהו זמן טוב להוציא את העט ואת הנייר ואת לרשום את פתק לתת לחבר שלך יודע כי הקשר שלהם אומר הרבה לך. 

לא משנה הסיבה לשלוח את הכרטיס, החבר שלך יהיה כנראה להחזיק אותו ולמשוך אותו במהלך פעמים כאשר הם צריכים להרגיש קצת טיפול נוסף. אולי יום אחד אתה שני יהיה להילחם כרטיס ששלח בעבר יזכיר להם כי ידידות שלך מגיע הזדמנות נוספת. אולי הם יחושו יום אחד נמוך ויחזרו לכרטיס ששלחת כדי להרים את רוחם. אתה אף פעם לא יודע איך כמה מילים לבו יד ביד ימשיכו לטפח את החברות שלך שנים לאורך הקו.

No Replies to "הערות בכתב יד פירושו הרבה לחבר. הנה איך לעשות אותם נכון"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.