רוצה מתנה לחבר שלך יהיה להוקיר תמיד? נסה יומן זיכרון

רוצה מתנה לחבר שלך יהיה להוקיר תמיד? נסה יומן זיכרון

מחפש מתנה מתחשב לחבר שלך? הפוך את חבר שלך יומן זיכרון. זוהי מתנה כי הוא טוב במיוחד את bestie, עבור חבר שאתה מכיר לנצח, או במיוחד עבור החבר שיש לו הכל.

כתבי עת זיכרון קל וזול, אבל הם לוקחים קצת זמן לעשות. זה בהחלט שווה את המאמץ, אם כי, כי זה מתנה חבר שלך יעבור שוב ושוב במהלך השנים.

 

אל תדאג להיות ערמומי כי כל מה שאתה צריך עבור מתנה זו הוא ספר היומן נחמד ואולי כמה מזכרות קטנות מן השנים שלך יחד, כמו דלי כרטיסים, הערות קטנות אחד לשני, או עוגיות סיניות עוגיות.

להתחיל לחשוב על הזיכרונות שלך כיף

אמנם זה סוג של פרויקט לא עולה הרבה, אתה באמת צריך לקחת את הזמן שלך לחשוב על מה שאתה רוצה לכלול. זה הכי טוב לקחת כמה ימים לחשוב על הרגעים המיוחדים ביותר שהיו לך עם החבר שלך. כלול את כל הזמנים המהנים, המגדילים את השיער או נוגעים ללב ששניכם שיתפת. כשחושבים עליהם, שימו לב לפרטים שאתם זוכרים, כמו הדבר המצחיק שהיא אמרה לכם או לטוס הנוגע ללב בכבודו. הפרטים הספציפיים להפוך את זה מתנה אישית.

כשיש לך כמה דברים שתרצה לכתוב, תתחיל לרשום את הזיכרונות במחברת פשוטה. אתה תהיה אלה בכתב יד מאוחר יותר בכתב העת, אבל לעת עתה, רק לעשות כמה סיעור מוחות עד שיש לך 20-50 רגעים.

כדי להקל על עצמך: 

  1. עדיף להתחיל כמה ימים מראש כדי לאסוף את המחשבות שלך לפני הכתיבה.
  2. כזכור בפירוט רב ככל שתוכל להוסיף לזיכרון. איזה סוג של שיר היה משחק? מה היתה אווירה? החלק המהנה של הספר הזה הוא מסתכל אחורה כמה דברים אתה וחבר שלך עברו.
  1. ייתכן שתרצה לרכוש יומן שני במקרה שאתה מחליט לקרוע דפים או להתחיל מחדש! בפעם הראשונה שאתה עושה את זה, זה יכול להיות קצת מאיימת לכתוב על כל הזיכרונות שלך.

לכתוב את הרגעים האהובים על ידי יד בספר עת

תפוס את יומן היומן שלך והתחל לכתוב. הקפד לכלול את הסיבות מדוע אתה נהנה מכל רגע, מה שלמדת מהחבר שלך, או איך הזמן גרם לך להעריך את החבר שלך.

לדוגמה, במקום לומר משהו גנרי כמו "אני כל כך אסיר תודה שאתה תמיד שם בשבילי" אומר משהו כמו "זה היה כל כך חשוב לי כשעזרת לי את הזמן אחרי מותה של אמא שלי.עשית ארוחות, ניקה , ופשוט תן לי לבכות על הכתף שלך. "

זה הזמן לתת לחבר שלך מחמאה או לתת להם לדעת בדיוק למה אתה אוהב את החברות שלהם. עבור טוויסט מיוחד, אתה יכול ליצור יומן מתוך ספר ישן (אולי אחד המועדפים שלהם לקרוא) או לעשות את זה מתוך אלבום קטן.

לאסוף מזכרות אתה יכול דבק לתוך הספר

אמנם זה לא נדרש, אתה יכול גם להוסיף כרטיס stubs, הערות, או תמונות של כתב העת. הערך האמיתי של מתנה זו היא ההשתקפות שנכתבה בידך, אך הוספת מספר חזותיים יכולה לעזור להתאים אותה אישית. החבר שלך הוא בטוח להעריך את הזמן והמאמץ שנכנס לתוך המתנה הזאת, כמו גם את הזיכרונות שהיא מעלה כל פעם את הספר הוא קרא.

כפי שאתם יכולים לראות, הנקודה היא ליצור מתנה שלא כמו כל חבר שלך אי פעם קיבל.

No Replies to "רוצה מתנה לחבר שלך יהיה להוקיר תמיד? נסה יומן זיכרון"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    59 + = 67