למה לעתים קרובות יש קבוצות שונות של חברים – insightyv.com

למה לעתים קרובות יש קבוצות שונות של חברים

ייתכן שיש לך חברים שאתה עושה דברים מסוימים, ואילו עם אחרים אתה עוסק בפעילויות שונות לחלוטין. לדוגמה, ייתכן שיהיה לילה משחק עם קבוצה אחת של חברים, וללכת קמפינג עם קבוצה אחרת. היינו מכנים את שתי “קבוצות הידידים” השונות, כי בדרך כלל קבוצה אחת לא נפגשת או מתקשרת עם השנייה. הדבר היחיד שיש להם במשותף הוא אתה.

עבור מונח זה, חבר אחד יכול להמציא “קבוצה”. דוגמה לכך תהיה כאשר יש לך חבר שאתה הולך להזמין קבוצה עם ואחרים שאתה פשוט להסתובב עם בסופי שבוע.

אף אחד מאותם “קבוצות חברים” לא נפגשים. במקום זאת, אתה רואה אותם בנפרד.

למה לעתים קרובות יש קבוצות שונות של חברים

לעתים קרובות מאוד introverts יהיו קבוצות שונות של חברים. זה לא הכוונה שלהם לשמור על חברים נפרדים זה מזה, אלא, זה יותר הגיוני על הדרך שבה הם חושבים על חברויות.

לראות קבוצות של חברים (או אנשים) פה ושם מסייע לשמור על החיים החברתיים של האינטרוואט פעיל, ועם זאת גם מונע את “הדרמה” של מקבל את כולם ביחד. לעתים קרובות, קבוצה גדולה יותר פירושה סוגי אישיות שונים, אשר בתורם יכול להיות ויכוחים, אי נוחות, או אפילו רק מספר רב של שיחות הולך בבת אחת. זה משהו שהמפנים מפנים בדרך כלל.

היתרונות והחסרונות של קבוצות חברים

קבוצות חברים יכול להיות דבר חיובי, במיוחד עבור אנשים התמקדו בפעילות מסוימת. במקרה זה, ההנאה של הפעילות יכולה להוביל לידידות עמוקה יותר עם האנשים המעורבים.

אלה סוגים של חברויות מתוזמנים לעתים קרובות סביב פעילויות, אז אתה בטוח שיש משהו על לוח הזמנים בכל עת.

לאחר חברים שונים שלך נפגשים אחד יכול להיות מועיל הרחבת היחסים שלך, ומאז קבוצות חבר לפעמים למנוע זאת, זה יכול להיות מוצג כמו שלילי.

באופן כללי, קבוצת חברים היא עמידים לשינוי, בין אם בסוגי הפעילות או באנשים המעורבים.

אתה צריך לרדוף קבוצות שונות של חברים?

האם אתה צריך להיות מעורב עם קבוצות שונות של חברים? הם עוד סוג של ידידות, וכל עוד אתה ממשיך לחפש סוגים אחרים של חברים, הם יכולים להיות דבר חיובי בחיים שלך.

מצד שני, הם יכולים גם להיות גורם דומיננטי, עם חברים להיות נסער איתך על יצירת חברויות חדשות. עם זאת, כל עוד אתה שומר על עצמאותך, אתה יכול לקצור את היתרונות של סוג זה של ידידות. רק להיות בטוח להמשיך לטפח את מערכות היחסים שלך גם כן.

No Replies to "למה לעתים קרובות יש קבוצות שונות של חברים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.