טיפים להכנת חברים באמצעות ספורט

טיפים להכנת חברים באמצעות ספורט

אם אתה מחפש חברים, הצטרפות לצוות ספורט היא דרך מצוינת להתחבר לאנשים. לעתים קרובות רבות של חברויות הראשון שלנו נוצרו באמצעות פעילויות ספורט. דברים כמו השתתפות intramurals או להצטרף צוות הספורט של בית הספר שלך סיפק לך דרך לתקשר עם אנשים אחרים שנהנו המשחק כמו שאתה עושה.

למה ספורט עזרה פוסטר חברות

ישנן סיבות רבות מדוע ספורט מספק icebreaker טוב לחברים חדשים.

ראשית, אתה והצוות שלך כולם עובדים יחד ומשחקים באותה קבוצה של כללים. אתה צריך לסמוך זה על זה (כי אתה חושב 'האם הוא יעשה את המחזה או יהיה לה את הגב כשאני מתגעגע?') וככל שאתה להכיר אחד את השני אתה משחק אחד את השני של נקודות החוזק.

כמו כן, ספורט מביא מגוון של אנשים, כך שתשתף נקודה משותפת של עניין. אתה לא צריך לדאוג לעשות שיחת חולין כדי הקשר כי ההצגה אתה מעורב יעזור לך לעשות את זה. כתוצאה מכך, יהיה לך יותר על מה לדבר אחרי המשחקים והנהגים.

אבל לא לטעות, ספורט גם עוזר לך להסתדר מבחינה חברתית. אם אתה מישהו שמתמודד עם חסד חברתי, ספורט יכול ללמד אותך על אינטראקציה עם אנשים אחרים, להקשיב, ולתת למישהו אחר להיות במרכז הבמה. תלמד לקחת את הזרקור ללא יהירות כאשר אתה מנצח כמו אלוף, להתמודד עם הפסדים עם ענווה.

כפי שאתה וחברי הצוות שלך לשחק, תוכל להבין את היתרונות של מתן לאנשים אחרים הזדמנות לזרוח. כל זה הוא לא יסולא בפז כאשר מדובר ביצירת חברים. משחק ספורט כלשהו הוא גם דרך טובה לשמור על כושר.

פעילויות ספורט נהדרות לילדים ומבוגרים המחפשים חברים נוספים.

הנה שלוש סיבות שאתה צריך להיות מעורב בפעילות ספורטיבית כלשהי.

טיפים לילדים

אם אתה חדש באזור (או בבית הספר), קל ליצור חברים כאשר אתה מצטרף צוות הספורט. אתה כל עובד לקראת מטרה משותפת, דברים כמו מאמן קשוח או לשחק רקוב יכול באמת לעזור לחבר את כולם ביחד.

בואו לא נשכח, זה גם כיף! בתור "ילד חדש בעיר", תהיה לך תחושה מיידית של שייכות כאשר אתה עושה ספורט. פעילויות אחרות, כמו מפגשים אחרי המשחק ומסיבות, ירחיבו את הזמן החברתי שלכם ויאפשרו לכם למצוא חברים שאתם באמת לוחצים אתם.

טיפים למבוגרים

אם אתה מבוגר, אל תשכח ספורט כמו דרך לפגוש אנשים, גם. זה בהחלט לא מוגבל רק את הילדים. מרכזים קהילתיים, פארק ופנאי מחלקות, ומקומות כמו Meetup.com כל רשימת תוכניות ספורט למבוגרים.

יש הרבה קבוצות ספורט למבוגרים עבור דברים כמו:

 • כַּדוּר עָף
 • כדורסל
 • גוֹלף
 • הוקי שדה
 • קיקבול
 • כדורגל

גם ספורט הדורש שותפות, כמו טניס או כדורסל, יכול להיות דרך טובה לפגוש אנשים. מועדוני בריאות ומכוני כושר לעיתים קרובות יש הרשמות או שנערך באופן קבוע אירועים שאתה יכול להשתתף לבד ולקבל שותפים עם מישהו. זה יכול לעזור לך להצטרף לקבוצה או למצוא חבר אמון כי ישמור אותך מוטיבציה.

גם אם אתה לא בכושר, הצטרפות או צפייה בספורט יכולה לעזור לך להכיר אנשים חדשים. אתה יכול לשוחח בצ'אט עם אנשים אחרים שצופים במשחק, למשל, ולברר את הסיפור שלהם. אנשים רבים מחפשים אדם אחר ללכת על טיולים רגילים עם או אפילו רק לשתות קפה עם מעת לעת.

זכור

זכור, כאשר ההצטרפות צוות הספורט המטרה היא משחקת למדי ולהתייחס לאחרים בכבוד. אתה יכול להיות תחרותי, אבל אתה גם מנסה להתיידד, אז מברשת על כללי התנהגות לפני שאתה להצטרף לצוות. אתה יכול להיות חברים כמו גם יריבים ולשמור על מערכת יחסים בריאה גם אם אתה משני צדי המגרש או השדה.

עוד טיפ לזכור? אל תיקח את עצמך כל כך ברצינות. אם אתה מנסה את הספורט החדש, אתה לא יכול להיות טוב על הכישורים הנדרשים למשחק מיד.

אתה יכול אפילו ללמוד כמה ספורט שונים לפני שאתה להתיישב על אחד שאתה אוהב. יש סבלנות עם עצמך ועם אחרים, זה יהיה דרך ארוכה לקראת בניית תחושה של הישג וגם יצירת חברויות חדשות.

No Replies to "טיפים להכנת חברים באמצעות ספורט"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  72 + = 73